X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Mitraa Backpackers Inn

531, Serangoon Road, Singapur, Singapur

mapa a cestovní pokyny


82%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 89%Umístění
  • 89%Zaměstnanci
  • 70%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 76%Zařízení

Přeloženo: Google Jak se dostat do Mitraa Inn:

I. Podle MRT
Vezměte prosím na vědomí, že stanice Changi MRT se nachází v Terminálu 2 a terminálu 3 letiště Changi. Pokud přijedete v Terminálu 1 nebo rozpočtu terminálu, prosím, prosím, pokračujte do stanice letiště Changi MRT přes Skytrain nebo letištní kyvadlové autobusy.
Na ovládání stanice MRT, může si koupit) ez-link kartu uloženy hodnoty (nebo), b) Turistická pas (nebo), c) Jedna cesta kartu.
Vystoupit na Tanah Mehrah stanice (Station EW4, 2. zastávka od letiště) pro přenos do centra vázán vlaku (Joo Koon). Vystoupit na Outram Park stanice (EW16) a přepněte se na severovýchodním řádku vlaku (NE9) stanice MRT na Farrer Park (NE8) nebo Boon Keng Mitraa Inn @ Serangoon je kousek od jednoho z těchto 2 stanic.
Od Farrer Park MRT: Take Exit G a chodit rovně podél Serangoon Road 5 minut směrem Balestier silnici a uvidíte Mitraa Inn @ Serangoon na levé straně silnice, po Shell Čerpací stanice.
Od Boon Keng MRT: Take Exit A do Towner Road. Vydejte se na krátkou procházku 5 minut podél Serangoon Road a uvidíte Mitraa Inn @ Serangoon na pravé straně silnice, po Srí Veera Kaliamman chrámu.

II. Taxíkem
Taxi do hostelu bude stát kolem S 20 dolarů. Je to asi 20 minut jízdy od letiště. Můžete se vyhnout limuzíny, dodávky nebo londýnské černé taxíky, protože jsou drahé.
Singapur Taxi mají jízdného metrů. Kromě toho existují určité příplatky za taxi jako S 3,00 dolarů letištní příplatek, Midnight příplatek ve výši 50% jízdného metrů od půlnoci do 05:59, Peak hodinu příplatek ve výši 35% jízdného metr 07,30 - 09,30 hod. a 17,00 - 20,00 hod..

III. Doprava z letiště Autobusová doprava
Pro "letiště shuttle bus", přiblížit prosím počítadlo "Letištní kyvadlová doprava" v terminálu Changi letiště. Oni jen poplatek SGD 9,00 za osobu za služby a klesne vám přímo v našem prahu.

Adresa:
531 Serangoon Road
Singapur - 218163