X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Milan Hostel Emmy

Via Fra Galgario,4, fourth floor, Milán, Itálie

mapa a cestovní pokyny


45%Hodnocení

  • 40%Hodnota za peníze
  • 50%Zabezpečení
  • 57%Umístění
  • 33%Zaměstnanci
  • 30%Atmosféra
  • 60%Čistota
  • 43%Zařízení

Přeloženo: Google Pro každou soukromé místnosti bude vyžadována záloha.

Nachází se v Miláně, Hostel Emmy se nachází v blízkosti všech nejzajímavějších míst města. Hostel je velmi dobře sloužil daleko od metra, červenou linkou M1, 30 metrů od hostelu pěšky a hlavní silnice jsou na 3 kilometry daleko od.

Autem

Z hlavní silnice, vzít dálnici na západ a na výstupu na Baggio. Tento hostel se nachází na tři kilometry daleko od směru exit centra.

Vlakem

Z milánského hlavního vlakového nádraží, vzít do metra zelená trasa M2 směr "Famagosta", vystupte na 'Cadorna "Přestaň a vzít červené linky M1 směr" Bisceglie "a vystupte na' Gambara" Přestaň, jen třicet metrů přes Via J. Palma se dostanete Via fra Galgario 4, kde se nachází hostel.

By Plain

Z letiště Malpensa:
Jeďte vlakem Malpensa Express na nádraží Cadorna, každých 30 minut, pak se metrem linky M1 směr "Bisceglie" a vystupte na 'Gambara "Přestaň, jen třicet metrů přes Via J.Palma se nedostanete Via fra Galgario 4, kde se hostel nachází se.


Z Letiště Orio al Serio:
Vezměte shuttle bus do hlavního vlakového nádraží, každých 30 minut, pak se subwai zelenou linku M2 a vystupte na 'Cadorna "Přestaň a Take červená linie M1 směr" Bisceglie "a vystupte na' Gambara" Přestaň, jen třicet metrů přes Via J.Palma se nedostanete Via fra Galgario 4, kde se nachází hostel.


Od letiště Linate:
Autobusem 73 a vystupte na "Piazza S.Babila", pak se subwayo červená čára M1 směr 'Bisceglie "a vystupte na' Gambara" Přestaň, jen třicet metrů přes Via J.Palma se nedostanete Via fra Galgario 4, kde je hostel se nachází.