X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Milan Hostel Emmy

Via Fra Galgario,4, fourth floor, Milán, Itálie

mapa a cestovní pokyny


53%Hodnocení

  • 49%Hodnota za peníze
  • 56%Zabezpečení
  • 62%Umístění
  • 53%Zaměstnanci
  • 47%Atmosféra
  • 58%Čistota
  • 44%Zařízení

Přeloženo: Google Pro každou soukromém pokoji bude vyžadována záloha.

Nachází se v Miláně, Hostel Emmy se nachází v blízkosti všech nejzajímavějších míst města. Hostel je velmi dobře sloužil od stanice metra, červená čára M1, na 30 metrů od hostelu pěšky a dálnice jsou 3 km daleko od.

Autem

Z hlavní silnice, vzít dálnici na západ a na východ na Baggio. Hostel se nachází ve třech kilometrů od směru východ od centra města.

Vlakem

Od milánského hlavního vlakového nádraží, vzít metro zelenou linku směr M2 "Famagosta", vystupte na zastávce "Cadorna" a vzít červenou čáru ve směru M1 "Bisceglie" a vystupte na "Gambara 'zastávka jen třicet metrů přes Via J. Palma se dostanete Via fra Galgario 4, kde se nachází hostel.

Letadlem

Z letiště Malpensa:
Jeďte vlakem Malpensa EXPRESS nádraží Cadorna, každých 30 minut a pak se metrem linky směr M1 "Bisceglie" a vystupte na zastávce "Gambara", jen třicet metrů přes Via J.Palma dostanete Via fra Galgario 4, kde je ubytovna se nachází.


Od letiště Orio al Serio:
Vezměte shuttle bus do hlavního vlakového nádraží každých 30 minut, pak se subwai zelenou linku M2 a vystupte na zastávce "Cadorna" a vzít červenou čáru ve směru M1 "bisceglie" a vystupte na zastávce "Gambara", jen třicet metrů přes Via J.Palma dostanete Via fra Galgario 4, kde se nachází hostel.


Od letiště Linate:
Autobusem 73 a vystupte na "Piazza S.Babila", pak se subwayo červená čára M1 směr "Bisceglie" a vystupte na "Gambara 'zastávky, jen třicet metrů přes Via J.Palma dostanete Via fra Galgario 4, kde Hostel se nachází.