X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Mikro Village Hotel

Xirokambos, Agios Nikolaos, Řecko

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Jak se dostat do hotelu, z Herakilon letiště (HER).

Když jste se dostali na letišti Herakilon budete chodit přímo z letiště na hlavní silnici, kde uvidíte dopravní značka Agios Nikolaos 68 km. Pouhých deset metrů za znamení mezi zaparkovanými auty, které vidíte malý autobus znamení; to je místo, kde zelené autobusy z Minoas Buslines zastavit každou půl hodinu, od 8:30 do 17:00. Jen řekněte řidiči nebo do prodeje vstupenek muže, aby vás na Agios Nikolaos si můžete dát kufry do kufru trenéra. Vstupenky vás bude stát Euro 6,80 a autobus prohlídka trvá přibližně jednu hodinu a ukáže vám všechny malé města a přírodu na pobřeží mezi off Kréty.
Na autobusové zastávce Agios Nikolaos tam jsou vždy několik taxíků čeká na vás taxi do hotelu nákladech mezi Euro 6 a Euro 8, v závislosti na ovladači.

Můžete si také vzít taxi z letiště do hotelu průměrné náklady jsou Euro 60, - mimo sezónu a Euro 80, - nebo více v hlavní sezoně. Souhlasím cenu, než se dostanete do taxíku.

Pokud půjčit auto na letišti Herakilon (HER), cesta k hotelu je jen půl hodiny. Když opustit letiště uvidíte Dopravní značka říká, Agios Nikolaos 68 km nové dálnice byla postavena v loňském roce, který jede přímo na Agios Nikolaos. Stačí sledovat ukazatele jeho velmi snadné, jeho rovná silnice, žádné zatáčky.