Hostelworld.com

Mikro Village Hotel

Ceny
mapa
Recenze

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Umístění

Xirokambos

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Jak se dostat do hotelu, z Herakilon letiště (HER).

Když jste se dostali na letišti Herakilon budete chodit přímo z letiště na hlavní silnici, kde uvidíte dopravní značka Agios Nikolaos 68 km. Pouhých deset metrů za znamení mezi zaparkovanými auty, které vidíte malý autobus znamení; to je místo, kde zelené autobusy z Minoas Buslines zastavit každou půl hodinu, od 8:30 do 17:00. Jen řekněte řidiči nebo do prodeje vstupenek muže, aby vás na Agios Nikolaos si můžete dát kufry do kufru trenéra. Vstupenky vás bude stát Euro 6,80 a autobus prohlídka trvá přibližně jednu hodinu a ukáže vám všechny malé města a přírodu na pobřeží mezi off Kréty.
Na autobusové zastávce Agios Nikolaos tam jsou vždy několik taxíků čeká na vás taxi do hotelu nákladech mezi Euro 6 a Euro 8, v závislosti na ovladači.

Můžete si také vzít taxi z letiště do hotelu průměrné náklady jsou Euro 60, - mimo sezónu a Euro 80, - nebo více v hlavní sezoně. Souhlasím cenu, než se dostanete do taxíku.

Pokud půjčit auto na letišti Herakilon (HER), cesta k hotelu je jen půl hodiny. Když opustit letiště uvidíte Dopravní značka říká, Agios Nikolaos 68 km nové dálnice byla postavena v loňském roce, který jede přímo na Agios Nikolaos. Stačí sledovat ukazatele jeho velmi snadné, jeho rovná silnice, žádné zatáčky.

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT
Mikro Village Hotel Located at Xirokambos, , Agios Nikolaos.
Mikro Village Hotel
Greece
Agios Nikolaos Crete 72100 Xirokambos
0% 11
35.2032696 25.7075089
Mikro Village Hotel
    Pokoje jsou k dispozici

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našeho měsíčníku, kde získáte nejlepší hostelové nabídky a novinky přímo v e-mailu. Můžete se kdykoliv odhlásit.