X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Melaleuca Surfside Backpackers

2 Koala Place, One Mile Beach, Port Stephens, Australia

mapa a cestovní pokyny


100%Hodnocení

  • 100%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 100%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 100%Zařízení

Přeloženo: Google AUTEM - Take dálnice F3 ze Sydney do konce (kolem Newcastle východy) a odbočit vpravo na kruhovém objezdu po znamení Hexhamu a tichomořských Hwy. Sloučit s New England Hwy a sledovat ukazatele na Taree & Pacifik Hwy, která vás odveze přes most Hexham. Odbočit vpravo na první cesta značená Tomago a Williamtown (Tomago Road) Po této silnici až do konce. Odbočte doleva na kruhovém objezdu na Nelson Bay Rd. Postupujte Nelson Bay Rd, dokud se nedostanete Anna Bay a na kruhovém objezdu na Anna Bay obchody odbočte vpravo do Gan Gan Rd. Postupujte Gan Gan Rd na One Mile Beach (cca 3 km) a odbočit vlevo na kruhovém objezdu do nové místo Koala. Naše parkoviště je na pravá strana.
Vlak - Vlaky jsou k dispozici stanice Newcastle. Autobusy jezdí vlaky pro dopravu do Port Stephens z pohotovostního 3 na stanici.
COACH - trenér doprava jezdí Eddy Ave, Sydney Central Station denně v 14:00 na Port Stephens. Řeknete-li naše přátelské Port Stephens trenér ovladače jste ubytováni v Melaleuca budou vás odveze na majetku.
BY AIR - Letenky jsou k dispozici denně Newcastle Airport, Williamtown (25 minut jízdy do Port Stephens) z Brisbane, Canberra, Melbourne, Sydney, Coolangatta, NSW Severní pobřeží (Taree, Port Macquarie, Coffs Harbour).