X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Marble Arch Inn

49-50 Upper Berkeley Street, Marble Arch, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


73%Hodnocení

  • 67%Hodnota za peníze
  • 73%Zabezpečení
  • 87%Umístění
  • 87%Zaměstnanci
  • 67%Atmosféra
  • 67%Čistota
  • 67%Zařízení

Přeloženo: Google Nejbližší stanice na našem hotelu jsou stanice metra Marble Arch a Paddington nádraží a stanice metra.

Od letiště Heathrow

BY UNDERGROUND - Piccadilly Line Town nádraží Acton. Od Town Station Acton mít stejnou linku pro Green Park Station, vzít Jubilee Line odtud Bond Street Station a od Bond Street Station vzít Central Line Marble Arch Station.

Každých 15 minut. * Cesta z terminálů letiště Heathrow 1,2 a 3 nádraží Paddington trvá 15 minut, cca 7 minut více z Terminálu 4.Od letiště Gatwick

VLAKEM - Gatwick Express přichází přímo na nádraží Victoria. Z nádraží Victoria metrem, Victoria Line Green Park Station, vzít Jubilee linka odtud do Bond Street Station a od Bond Street Station vzít Central Line Marble Arch Station.

Gatwick Express jezdí mezi (platformami Victoria Station 13 a 14) a Londýn letiště Gatwick každých 15 minut, a každou hodinu přes noc (00,50-05,20). Cesta je non-stop 30 minut v obou směrech, a dokonce můžete zakoupit vstupenky na vlak.Z Letiště Stanstead
Vlakem - rychlíkem na Liverpool Street Station a pak mít podzemní Central Line k Marble Arch Station.
MINI CAB - (nutno objednat předem)
BY BUS - Existují přímé autobusy do Victoria nádraží od letiště.

Od letiště Luton
VLAKEM - Intercity Kings Cross St. Pancras pak mít podzemní Victoria linky na Oxford Circus nádraží a od Oxford Circus stanice do stanice Marble Arch s Central Line.
MINI CAB - (nutno objednat předem)
BY BUS - Existují přímé autobusy do Victoria nádraží od letiště.