X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Mara House

Salah Al Din Al Ayoubi, Luxor, Egypt

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Mara House je nejen čistá postel na noc - to je cestovní sen zážitek v pohodlí, dekor, poctivé poradenství a kvalitní památek - svědčí o naší vysoké hodnocení na TripAdvisor.

Jmenuji se Mara, jsem irský a můj dům je 10 minut. pěšky (0,5 km). ze zadní části vlakového nádraží a 15 minut chůze. od Luxor Temple. Jakmile přejedete pod vlakového nádraží opustit shon a starosti v centru města turistické oblasti za vás, a dostat se prožívat život v rodinném společenství, kde máme naše vlastní místní pekař, řezník, tesaři apod. Děti si volně hrát ulice a dospělí sedí chatování na zápraží a sledovat na svět jet.

Na Mara domě nemáte vlastní ložnici + vlastní obývací pokoj a koupelnu. Máme také krásnou střešní terasu přetékající s rostlinami - skvělé místo pro relaxaci ve večerních hodinách.

Neberu to jako "provizi" z taxi, průvodců, obchodů, trhů, restaurací apod., které budu doporučovat. To je vaše dovolená a já chci, aby to bylo perfektní!

Snídaně je v ceně a podává se od 06:30 do 10:30.
Pokoje jsou uklízeny každý den a nabízíme praní prádla

ZAŘÍZENÍ
Evropští matrace ........ jsem řekl, máme ty nejlepší postele v Egyptě!
Žádné chyby, mravenci nebo komáry!
Ložní prádlo a ručníky v ceně.
Ne nedostatek teplé vody.
Free Wi-Fi v přízemí bar a některé pokoje
Satelitní TV ve většině, ale ne všechny pokoje.
Klimatizované pokoje.
Transfer z letiště je 50 LE celkem (75 LE celkem po půlnoci)
Transfer z vlakového nádraží je 20 LE celkem
Oficiální check-out čas je 11 hodin a zkontrolovat je ve 12 hodin, ale pokud nám pošlete datum Vašeho příjezdu a odjezdu detaily se budeme snažit, aby vás zápas s brzy zkontrolovat, zda přijedete včas.

Jsme dobře známý pro naše výlety každý den od Mara domu s kvalitními průvodci a bez vedlejších cest za nákupy. Jsme rádi, když se s námi na těchto cestách, ale nebudeme tlačit je na vás, a my jsme velmi rádi, když naši hosté rozhodnou jít s externími touroperátory atd.

Při příjezdu dostanete komplexní informační brožuru, mapy atd. pokrývá vše, co potřebujete vědět. Obsahuje, ceny taxi, sklápěcí pokyny, tour ceny atd. Nejsou žádné skryté poplatky, přidány doplňky, volitelné doplňky a provizí se bát o konečné vyúčtování. Kontinuální vyklápění se neočekává ani podporovány na Mara House. K dispozici je společná tip box by ji chcete používat. Průvodci a prohlídky řidiči očekávají spropitné v souladu s vaší spokojenosti svých služeb - to je normální všude v Egyptě.

Nevratná záloha je pořízena Mara domu pomocí vaší kreditní karty v době rezervace, a pokud je rezervace stornována do 5 dnů od data příjezdu nebo v případě no-show plná částka je splatná.

Prosím, neváhejte a napište mi o jakékoliv informace nebo pomoc, kterou potřebujete po provedení rezervaci - to je zcela normální pro mě vyměňovat alespoň 10 - 20 nebo více e-mailů s mými hosty, než dorazí!

Těšíme se na setkání s youMara

Hledat dostupnost


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Mara House Located at Salah Al Din Al Ayoubi, , Luxor.
Mara House
Egypt
Luxor Salah Al Din Al Ayoubi
0% 44
25.6932616 32.6507878
Mara House
    Pokoje jsou k dispozici     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     5 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     5 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc