X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Mapamundo

mapa a cestovní pokyny


87%Hodnocení

  • 86%Hodnota za peníze
  • 88%Zabezpečení
  • 96%Umístění
  • 95%Zaměstnanci
  • 82%Atmosféra
  • 84%Čistota
  • 78%Zařízení

Přeloženo: Google Pozn.: Pokud přijedete později, než je uvedeno, nebo mají potíže s nalezením penzion, prosím, zavolejte nám / zaslání textu


Prosím, přijďte rovnou na majetku poté, co jste přijel do Barcelony, protože budeme na vás čeká zde na hodinu, kterou jste uvedli v objednávce.

Příjezd z letiště v Barceloně

Autobus:
Když dostat z letiště v Barceloně doporučujeme vzít modré autobus s názvem AEROBUS na náměstí Plaza Catalunya. Tento autobus spojuje letiště se do města a to je nejjednodušší způsob, jak dospět. Je to asi 4 eur, ale to vás nechává v centru Barcelony. Musíte se dostat z autobusu na náměstí Plaza Catalunya. (To je konec)

Na náměstí Plaza Catalunya budete muset vzít na metro.

Metro musíte udělat, je linka metra 3 (zelená linka) směr Zona Universitaria. Jakmile bude ve směru stanice metra Zona Universitaria, minete stanice metra Liceu a další je Drassanes. Musíte vystoupit na stanici "Drassanes", ukončete Las Ramblas.

Jen v přední části výstupu na stanici, tam je Carrer de Josep Anselm Clave Street.

Tato ulice je na levé straně, to znamená, že když jste na bulváru Las Ramblas, Plaza Catalunya se v zádech a tlustého střeva socha před vámi, je na levé straně. Musíte dodržovat Josep Anselm Clave Street. Tato ulice změní svůj název na Carrer Dostatek.

Při chůzi v Carrer Ample a dorazí na rohu s Carrer d'Aviny (na druhé straně Avign se jmenuje calle Simo Oller), odbočte vlevo Avinyo, druhá ulice po pravé straně bude nyní Carrer de Miláno. Odbočit vpravo do Carrer Miláno (znak názvu ulice bude na opačné straně, že se díváte). Najdete nás na čísle 4, zvonit na zvonek označený "Marcelo, hlavní 3a''.
Vlak:
Každých 30 minut jezdí vlak z letiště. Jeďte vlakem a vystupte na Barcelona Sants stanice, pak se budete muset vzít Metro, linka 3 (zelená linka) směrem k Canyelles a vystupte na stanici "Drassanes". Jakmile jste v Drassanes prosím postupujte podle vysvětlení výše.


Příjezd od letiště Girona:

Jeďte autobusem do Barcelony až Estacio Nord. V přední části je stanice metra. Musíte vzít Linka 1 (červená čára) a směr Hospital de Bellvitge. Musíte se dostat z náměstí Plaza Catalunya. Změnit na lince 3 (zelená čára) se směrem k Zona Universitaria. Minete Liceu stanice metra a vystupte na Drassanes. Jakmile jste v Drassanes prosím postupujte podle vysvětlení výše.