X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Managua Backpackers Inn

Colonial Los Robles Monte Los Olivos, 1 c. Norte, 1 c. Oeste, � c. Norte Casa #55, Managua, Nicaragua

mapa a cestovní pokyny


84%Hodnocení

  • 83%Hodnota za peníze
  • 87%Zabezpečení
  • 82%Umístění
  • 85%Zaměstnanci
  • 82%Atmosféra
  • 83%Čistota
  • 84%Zařízení

Přeloženo: Google Všichni hosté jsou odbavených na hlavní budovy se nachází jen kousek od Carretera Masaya, 1 blok na jih od nákupního centra Metrocentro. Ze starého umístění baru "Chaman", jsme půl bloku na jih.

Taxikáři znát naši polohu v závislosti na následující adresu: Colonial Los Robles, Donde Fue Bar Chaman, 75 Metra al Sur, Casa # 55

Hostel se nachází cca 30 min. autem od mezinárodního letiště Managua je (Augusto C. Sandino International Airport). Převody taxíkem stojí přibližně 20 dolarů. Nabízíme také kyvadlovou dopravu na letiště, které lze rezervovat předem přes hostelu e-mailem na contact@managuahostel.com. Cena je 15 dolarů za jednosměrnou přepravu pro jednu osobu a $ 20 pro dvě osoby a 10 dolarů za každou další osobu.

Managua nemá centrální autobusové nádraží, ale hostel se nachází blízko všech hlavních dopravních bodech. UCA je populární vylodění zejména pro cestující přijíždějící z Granada / Masaya, který se nachází pouhých 5 10 minut taxíkem od hostelu ($ 1 - 2 dolary USA osobu nebo 24-48 cordobas) nebo 20 minut pěšky. Můžete buď požádat řidiče, aby tě přímo v hostelu, nebo vystoupit před Metrocentro nákupního centra a hotelu Intercontinental a odtud je to jen 5 minut chůze se sem dostat.

Autobusové nádraží je TICA asi 15 minut jízdy taxíkem od hostelu ($ 2 - 3 dolary USA osobu nebo 48-72 cordobas).

Zpravidla většina míst v rámci Managua stojí $ 2 - $ 3 za osobu v taxíku se dostat do, pokud nejsou velmi daleko.