X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Managua Backpackers Inn

Colonial Los Robles Monte Los Olivos, 1 c. Norte, 1 c. Oeste, � c. Norte Casa #55, Managua, Nicaragua

mapa a cestovní pokyny


84%Hodnocení

  • 83%Hodnota za peníze
  • 88%Zabezpečení
  • 83%Umístění
  • 84%Zaměstnanci
  • 81%Atmosféra
  • 84%Čistota
  • 84%Zařízení

Přeloženo: Google Jsme se nachází jen kousek od Carretera Masaya, 1 blok jižně od nákupního centra METROCENTRO. Ze starého umístění baru "Chaman", jsme půl bloku na jih.

Taxikáři znát naši polohu založený na následující adrese: Colonial Los Robles Donde Fue Bar Chaman 75 Metra al Sur, Casa # 56

Hostel se nachází cca 30 min. autem z Managua mezinárodním letišti (International Airport Augusto C. Sandino). Převody taxíkem stojí přibližně 20 dolarů. Nabízíme také kyvadlovou dopravu na letiště, které je možné objednat předem prostřednictvím hostelu e-mailem na contact@managuahostel.com. Cena 15 dolarů za jednosměrnou přepravu pro jednu osobu a 20 dolarů za dvě osoby a 10 dolarů za každou další osobu.

Managua nemá centrální autobusové nádraží, ale hostel se nachází těsně na všech hlavních dopravních bodech. UCA je oblíbeným vylodění zejména pro cestující přijíždějící z Granada / Masaya, který se nachází pouhých 5 10 minut taxíkem od hostelu ($ 1 2 dolar USA na osobu, nebo 24-48 cordobas), nebo 20 minut chůze. Můžete buď požádat řidiče, aby vás propustit přímo v hostelu, nebo vystoupit před nákupním centru METROCENTRO a hotelu Intercontinental a odtud je to jen 5 minut chůze od sem.

Autobusové nádraží TICA je asi 15 minut jízdy taxíkem od hostelu ($ 2 3 dolar v USA za osobu nebo 48 až 72 cordobas).

Zpravidla většina míst v rámci Managua stojí $ 2 $ 3 za osobu v taxíku se dostat do, pokud jsou velmi daleko.