X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Mambo Tango Youth Hostel

Poeta Cabanyes 23, Barcelona, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


81%Hodnocení

  • 78%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 86%Umístění
  • 85%Zaměstnanci
  • 78%Atmosféra
  • 79%Čistota
  • 77%Zařízení

Přeloženo: Google Z Prat letiště:
Vezměte Aerobus a vystupte na poslední zastávce, Plaa Catalunya. Odtud vzít metro 3 (zelená čára) a vystupte na paralelní stanici. Procházka se na výstup pro Sant Pau a pak Fontrodona. Jakmile youre z nádraží, projít rovně po dobu jedné minuty. Když vidíte, Burger King, odbočit doleva. Ulice se jmenuje Poeta Cabanye a byli na číslo 23!

Z letiště Girona:
Jeďte autobusem a vystupte na poslední zastávce, Nord nádraží Barcelona. Odtud vzít metro L1 (červená čára), až Plaa Catalunya. Změna zde na linku 3 (zelená linka) a vystupte ve stanici Parallel. Procházka se na výstup pro Sant Pau a pak Fontrodona. Jakmile youre z nádraží, projít rovně po dobu jedné minuty. Když vidíte, Burger King, odbočit doleva. Ulice se jmenuje Poeta Cabanye a byli na číslo 23!

Od vlakového nádraží Sants:
Take metro linka 3 do paralelní stanici. Procházka se na výstup pro Sant Pau a pak Fontrodona. Jakmile youre z nádraží, projít rovně po dobu jedné minuty. Když vidíte, Burger King, odbočit doleva. Ulice se jmenuje Poeta Cabanye a byli na číslo 23!

Od Barcelona Nord:
Take metro L1 (červená čára), až Plaa Catalunya. Změna zde na linku 3 (zelená linka) a vystupte ve stanici Parallel. Procházka se na výstup pro Sant Pau a pak Fontrodona. Jakmile youre z nádraží, projít rovně po dobu jedné minuty. Když vidíte, Burger King, odbočit doleva. Ulice se jmenuje Poeta Cabanye a byli na číslo 23!

Z paralelního stanice:
Procházka se na výstup pro Sant Pau a pak Fontrodona. Jakmile youre z nádraží, projít rovně po dobu jedné minuty. Když vidíte, Burger King, odbočit doleva. Ulice se jmenuje Poeta Cabanye a byli na číslo 23!

Prosím, buďte velmi opatrní o pick kapsy v Barceloně; oni dělají velmi dobré triky. Buďte si vědomi, zejména v metru, když jste přijíždí se všemi svými věcmi na vás, a také ve všech turistických atrakcí.