X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Mamallena Backpackers

'Casa 7-62, Calle Primera, Perejil', Panama City, Panama

mapa a cestovní pokyny


78%Hodnocení

  • 76%Hodnota za peníze
  • 85%Zabezpečení
  • 73%Umístění
  • 79%Zaměstnanci
  • 84%Atmosféra
  • 75%Čistota
  • 77%Zařízení

Přeloženo: Google Taxíkem,
Pokud potřebujete odvoz na letiště nebo z něj nebo jiného kyvadlová doprava, kontaktujte nás prosím vaše údaje.
Bez ohledu na to, odkud jste taxíku je nejjednodušší pro vaše poprvé. Řekněte taxikář "La Primera Calle Perejil, en la misma Casa de la Junta de Comunal Calidonia en Perejil. Tiene que entrar donde esta Antigua milionů y la calle seguir, doblar la izquierda. Estamos 50 metro ante de Via Espania, en la casa misma de la Junta de Comunal Calidonia. "

Mohou také kapku tě naproti Farmácias Arrocha v Perejil, uvidíte budovu s názvem "Govimar", nahoru, že ulice a jsme na správné handside.

Máme také letištní službu vyzvednutí od mezinárodního letiště. Je to 30 dolarů (asi za stejnou cenu jako taxi) pro 1-4 osoby a my se pokusíme a dát si dohromady ve skupině s jinými lidmi, aby to levnější, pokud to půjde.

AUTOBUSEM
Die hard Backpackers bude pravděpodobně dělat to tímto způsobem,
Od mezinárodního letiště,
Obecně vhodné pouze ve dne. To může trvat 1 až 2 hodiny v závislosti na provozu a náklady 25 centů v této fázi. To půjde po celou cestu Via Espana. Řekněte ovladač, který chcete "Farmacias Arrochas en Perejil". Naproti Arrocha na Via Espania je Govimar, vedle je Delta čerpací stanice. Jděte nahoru po ulici, která je na Govimar a jsme na pravé straně, je to první bílý dům., Druhá brána a až nahoře.
Chcete-li dosáhnout na autobus, vstup do terminálu letiště a jděte doprava, obejděte stranu kavárny a projít parkoviště a až k hlavní silnici. Přes silnici a čekat na autobusové zastávce na autobus, který říká, že "Tocumen-Via España" na přední straně. Zády k terminálu letiště autobus bude cestovat po vaší levici. Je to snadné, ale budete muset požádat o nějakou místní pomoc.

Od autobusového nádraží / Domácí letiště (Albrook) -
Jak se k nám z Albrook autobusového terminálu (kde jsou všechny autobusy přijet a odchýlit) je velmi jednoduché, pokud víte, kde mám vystoupit. Přejít na autobus, který říká Via España na přední a říct ovladač, který chcete vystoupit na "UNIVERSIDAD LATINA". Odtud přes silnici, zajděte si na Via Espana a vy byste měli přijít na "Farmacia Aroccha", kříž na přechodu pro chodce a chodit rovně nahoru, Govimar na levé straně, a budeme Bílý dům na pravé straně, druhá brána a až nahoře.
Od domácího letiště postupovat stejným směrem jako výše ale nejdřív musíte dostat na autobusové nádraží! což je 2 dolary taxi.