X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Mamallena Backpackers

'Casa 7-62, Calle Primera, Perejil', Panama City, Panama

mapa a cestovní pokyny


82%Hodnocení

  • 82%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 74%Umístění
  • 87%Zaměstnanci
  • 84%Atmosféra
  • 82%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Taxíkem,
Pokud potřebujete dopravu do nebo z letiště nebo jiné kyvadlovou dopravou, kontaktujte nás prosím s Vašimi detaily.
Nezáleží na tom, odkud jste taxi je nejjednodušší pro vaše poprvé. Řekněte taxikář "La Primera Calle, Perejil, en la misma Casa de la Junta de komunální Calidonia en Perejil. Tiene que entrar donde esta Antigua Million y seguir la calle, doblar la Izquierda. Estamos 50 metro ante de Via Espania, en la misma casa de la Junta de Comunal Calidonia. "

Mohou také klesnout vás naproti Farmácias Arrocha v Perejil, uvidíte budovu s názvem "Govimar" jít nahoru tu ulici a jsme na správné handside.

Máme také letištní službu vyzvednutí od mezinárodního letiště. Je to 30 dolarů (asi za stejnou cenu jako taxi) pro 1-4 osoby a my se pokusíme, a vás v jedné skupině s ostatními lidmi, aby bylo levnější, pokud to půjde.

AUTOBUSEM
V Smrtonosná backpackers bude pravděpodobně dělat to takhle,
Od mezinárodního letiště-
Obecně se doporučuje jen ve dne. To může trvat 1 až 2 hodiny v závislosti na provozu a stojí 25 centů v této fázi. To bude jít celou cestu podél Via Espana. Řekněte ovladač, který chcete "Farmácias Arrochas en Perejil". Naproti Arrocha na Via Espania je Govimar, vedle ní je čerpací stanice Delta. Jděte nahoru po ulici, která Govimar je a my jsme na pravé straně, je to první bílý dům., Druhá brána a až na vrchol.
Chcete-li dosáhnout autobus, opusťte letištního terminálu a jděte doprava, objíždět straně kavárny a projít parkoviště a až k hlavní silnici. Přes silnici a čekat na autobusové zastávce na autobus, který říká: "Tocumen-Via España" na přední straně. Zády k letištním terminálu autobus bude cestovat po vaší levici. Je to snadné, ale budete muset požádat o nějaké místní pomoc.

Od autobusového nádraží / Domácí letiště (Albrook) -
Jak se dostat do nás od autobusového nádraží Albrook (kde všechny autobusy přijet a odd) je velmi jednoduché, pokud víte, kde vystoupit. Přejít na autobus, který říká, že Via España na přední a řekněte řidiči, který chcete vystoupit na "Universidad Latina". Odtud přes silnici, hlavu Via Espana a vy byste měli přijít na "Farmacia Aroccha", kříž na přechodu pro chodce a chodit rovně nahoru, s Govimar na levé straně, a budeme Bílý dům na pravé straně, druhá brána a až na vrchol.
Od domácího letiště se řídí stejnými pokyny jako výše ale nejprve se musíte dostat na autobusové nádraží! což je 2 dolary taxi.