X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Mama Naxi`s Guesthouse

Wuyi steer WangJiaZhuang Alley 70#, Ancient Town, Lijiang, Čína

mapa a cestovní pokyny


89%Hodnocení

  • 91%Hodnota za peníze
  • 85%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 93%Zaměstnanci
  • 86%Atmosféra
  • 90%Čistota
  • 84%Zařízení

Přeloženo: Google Penzion mamanaxi se nachází v jiho-východní části starého města Lijiang, centrum starého města - Sifang Jie (Tržní náměstí) - je pouhých 10 minut 'chůze od hotelu.

Vzhledem k některým licence otázkách souvisejících, jsme nebyli schopni nabídnout pick-up servis na nějakou dobu. Pokud se dostanete do Lijiang autobusem, v první řadě musíte zjistit, která autobusové nádraží jste se dostali na. Pokud jste v XinKeYunZhan (hlavní autobusové nádraží), můžete chytit # 12 autobus se dostat do NanMenJie (jižní brána starého města), pak vejdete do starého města, zeptejte se místních na WanZiQiao (malý most ) a odtud je to cca 200 ms chůze od našeho penzionu. Pokud si vzít taxi z autobusového nádraží, můžete požádat řidiče, aby Zavolejte nám nebo nám zavolejte a požádat řidiče, aby si s námi promluvit, a my můžeme říct řidiči, kam vás odveze (asi 10 RMB), pak dostáváme k vyzvednutí vás. V případě GaoKuaiKeYunZhan (Express autobusového nádraží), je lepší vzít si taxi, opět musíme říci, kde řidič kapku tě. Pokud se vlakem do Lijiang, můžete si vzít # 18 autobus do ZhongYiShiChang (ZHONGYI Market), procházka na trhu, zeptejte se místních, kde je WanZiQiao. Nebo pokud nám upozornění v předstihu, můžeme zařídit 5-míst mikrobusem vás vyzvednout na nádraží. Stojí to 40 RMB / dodávka.
Přijedete-li do Lijiang letadlem a je třeba pick-up z letiště, prosím, sdělte nám vaše číslo letu, čas příletu a kde budete létat od jednoho dne před e-mailem nebo telefonicky předem. Jsme schopni zajistit auto k vyzvednutí vás z letiště do našeho penzionu. Je to 80 juanů za auto 07:00-23:00 a 100 juanů 23:00-07:00.
A můžete vzít na letiště autobusem. Shuttle bus na letiště Lijiang (¥ 20/person) se dostanete přímo do hotelu Lantian v Lijiang městě. Po tam dostat, prosím, kontaktujte nás, pokud si chytit taxi. Řekneme řidiči jak se k nám.

Máme různé druhy pokojů, můžete najít vhodnou own.And velký dvůr, můžete chatovat, hrát, nebo nedělat nic a jen užívat sluníčka ~
A poskytujeme cennosti hostingové služby a úschovnu zavazadel zdarma.
zajišťujeme Treking Tiger Skákající Gorge cestovní související služby

Zajišťujeme vydatné lokálním dinner.As si hosté mohou posedět společně jako rodinnou večeři.
O prázdninách bude speciální potraviny a malá strana.


Těšíme se na Vaši návštěvu a pobyt u nás ^ _ ^