X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do MalagaLodge

C/ Hospital Militar, 14, Malaga, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 90%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 95%Zaměstnanci
  • 90%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 83%Zařízení

Přeloženo: Google To bude trvat přibližně 1/2 hodinu autem z letiště do penzionu. (Celkem budete potřebovat 130 hod. Od okamžiku příjezdu vašeho letu do Lodge)
K dispozici je vlak (135145) z letiště do centra města (www.renfe.es/cercanias/malaga), stejně jako autobus (220) n 19 a expresní (www.emtmalaga.es) a taxi služba (druhý poplatek kolem 20 - 25).
* Pokud budete mít vlakem nebo autobusem (n 19) z letiště do hlavního vlakového a autobusového nádraží Mlaga musíte přestoupit na autobus n 1 dostat se do penzionu. K tomu je potřeba 4 minuty (280 m), na Calle Salitre (roh s Jacinto Verdaguer) zastávky n 368.
Zeptejte se řidič autobusu zastavit na Calle Fernando el Catlico autobusové zastávky n 105, vedle Iglesia de la Victoria. Projděte až ke kostelu pak hledat vlevo na název ulice "Calle Hospital Militar". Je to číslo domu 14, modrý dům na pravé straně.
* Pokud si vzít taxi, prosím požádat řidiče, aby vás na první autobusové zastávky na ulici Calle Fernando el Catlico vedle Iglesia de la Victoria, a pak zase vůbec první právo ke kostelu (jen pár metrů ), vystoupit z taxíku a pak hledat odešel název ulice Calle Hospital Militar, 14.
* Pokud se budete řídit vlastní auto s navigační systém, prosím, napište název ulice Calle Fernando el Catlico 1 na samém začátku ulice se nachází autobusová zastávka, otočte úplně první právo ke kostelu (jen pár metrů), vystoupit z auta, a pak hledat odešel název ulice Calle Hospital Militar. Po nalezení Lodge se můžete podívat na parkovací místo.