X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do MalagaLodge

C/ Hospital Militar, 14, Malaga, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


92%Hodnocení

  • 93%Hodnota za peníze
  • 93%Zabezpečení
  • 87%Umístění
  • 93%Zaměstnanci
  • 83%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 97%Zařízení

Přeloženo: Google Bude vám trvat přibližně 1/2 hodiny jízdy autem od letiště do penzionu. (Celkem 130 hodin, co potřebujete. Ze svého letu času příjezdu do lóže)
Tam je vlak (135145) z letiště do centra města (www.renfe.es / Cercanias / malaga), stejně jako autobus (220) n 19 a expresní (www.emtmalaga.es) a taxi služba (ten poplatek kolem 20 až 25).
* Pokud budete mít vlakem nebo autobusem (n 19) z letiště do hlavního vlakového a autobusového nádraží Málaga musíte přestoupit na autobus n 1 dostat se do penzionu. K tomu budete muset projít 4 minuty (280 m), na Calle Salitre (roh s Jacinto Verdaguer) autobusová zastávka 368 n.
Zeptejte se řidič autobusu zastavit Calle Fernando el zastávky Catlico n 105 vedle Iglesia de la Victoria. Projděte až ke kostelu pak se podívejte vlevo na název ulice "Calle Hospital Militar". Je to dům číslo 14, modrý dům na pravé straně.
* Pokud si vzít taxi prosím požádat řidiče, aby vás na první autobusové zastávky na ulici Calle Fernando el Catlico vedle historické Iglesia de la Victoria a pak hned první právo ke kostelu (jen pár metrů ), vystoupit z taxíku a potom se podívejte vlevo u názvu ulice Calle Hospital Militar, 14.
* Pokud jedete vlastním autem se systémem navi, napište prosím název ulice Calle Fernando el Catlico, 1 na samém začátku ulice se nachází autobusová zastávka, otočte úplně první právo ke kostelu (pouze několik metrů), vystoupit z auta a pak se podívejte vlevo u názvu ulice Calle Hospital Militar. Po vyhledání Lodge se můžete podívat na parkovací místo.