Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Umístění

C/ Hospital Militar, 14

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
To bude trvat přibližně 1/2 hodinu autem z letiště do penzionu. (Celkem budete potřebovat 130 hod. Od okamžiku příjezdu vašeho letu do Lodge)
K dispozici je vlak (135145) z letiště do centra města (www.renfe.es/cercanias/malaga), stejně jako autobus (220) n 19 a expresní (www.emtmalaga.es) a taxi služba (druhý poplatek kolem 20 - 25).
* Pokud budete mít vlakem nebo autobusem (n 19) z letiště do hlavního vlakového a autobusového nádraží Mlaga musíte přestoupit na autobus n 1 dostat se do penzionu. K tomu je potřeba 4 minuty (280 m), na Calle Salitre (roh s Jacinto Verdaguer) zastávky n 368.
Zeptejte se řidič autobusu zastavit na Calle Fernando el Catlico autobusové zastávky n 105, vedle Iglesia de la Victoria. Projděte až ke kostelu pak hledat vlevo na název ulice "Calle Hospital Militar". Je to číslo domu 14, modrý dům na pravé straně.
* Pokud si vzít taxi, prosím požádat řidiče, aby vás na první autobusové zastávky na ulici Calle Fernando el Catlico vedle Iglesia de la Victoria, a pak zase vůbec první právo ke kostelu (jen pár metrů ), vystoupit z taxíku a pak hledat odešel název ulice Calle Hospital Militar, 14.
* Pokud se budete řídit vlastní auto s navigační systém, prosím, napište název ulice Calle Fernando el Catlico 1 na samém začátku ulice se nachází autobusová zastávka, otočte úplně první právo ke kostelu (jen pár metrů), vystoupit z auta, a pak hledat odešel název ulice Calle Hospital Militar. Po nalezení Lodge se můžete podívat na parkovací místo.

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.