Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Makuto Backpackers Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 9.1
 • Zabezpečení 9.1
 • Umístění 9.2
 • Zaměstnanci 9.6
 • Atmosféra 9.5
 • Čistota 8.9
 • Zařízení 8.5

Umístění

Calle de la Tiña 18

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Uz autobusového nebo vlakového nádrazí autobusem číslo 3 nebo 33 az Gran přes 1 zastávka, která je známá také jako chrám stop. Odtud se můzete buď přijít pěsky, nebo mít minibusem # 31 vstát Albayzin. Vystoupíte na zastávce: Monasterio st. Isabel La Real, je Makuto nachází 50 m dolů z klástera.

Chůze od katedrály: Cross Gran Via Street a výstupu z autobusu a pěsky zpět směrem ke křizovatce jste právě prosel. Ty budou na ulici s názvem Gran Via a na konci křízení bude Caixa banky. Cross Gran Via zde a vedoucí do ulice zvané Carcl Baja. Keep walking. Pak, i nadále chodit do dalsí ulice zvané Caldereria Nueva. Budete procházky minulosti mnoho arabských obchodech a restauracích. Na konci Caldereria Nueva je kostel a ulici změny 'Cuesta de San Gregorio'. Následná kontrola této ulici az do impozantní oranzový maurském dům 'Carmen de la luna Media' s velkou palmtree Infront. Zde odbočte vlevo přes 'Muladar de DOA Sancha' a první, na pravé straně je Calle Tia (Makuto je v počtu 18). Pokud přijde s tězkými kola zavazadla doporučujeme taxi na Plaza Nueva, protoze ulice jsou coblestone (číst intructions)


Z letistě: Take letistě autobusem do Granada a vystupte ve Gran Vía kon Reyes Católicos stop (centrum města, odhadovaný čas: 25 min.), Která je známá také jako chrám stop. Odtud po horní intructions chůze od katedrály, protoze minibus 31 není dosazení Santa Isabel La Real kvůli ulice restaurování.

BY TAXI:
Zeptejte se na řidiče, aby vás 'Monasterio de Santa Isabel La Real', coz je nejblizsí místo, kde Makuto taxi můze přijet. To vás můze stát asi 6-8 eur z autobusového a vlakového St, a 30 eur z letistě Granada v závislosti na provozu. Calle Tina je jen v přední části tohoto klástera. Tato moznost je vysoce doporučeno, pokud přijde s invalidním vozíku či tězkými zavazadly. Některé hrubý taxikáři by se mohli pokusit aby vás při poklesu některých jiných bod pro ně jednodussí, nemusí dostat dolů, pokud se vás nenechá na Santa Isabel La Real Monastry (aut můze být v tomto bodě dokonce s ulicemi restaurování).

AUTEM:
Od Málaga, mít silniční obchvat z Granada (Span.: 'circunvalacion'), a sjezd nazvaný Mendez Nunez a pokračovat podél Avenida Fuente Nueva, dokud se nedostanete na Avenida de la Constitución. Tam, na světlo, jděte rovně do Avenida de Madrid a přijmout
směru Albayzin-Carretera de Murcia.
Od Carretera de Murcia, zadáte do Albaycin prostřednictvím stránek Street (Calle Pages), pokračovat az do
přijedete Salvador církev (Iglesia del Salvador), jednou tam jít kolem kostela do Tomasas Street (Carril de las Tomasas), pak se Camino Nuevo de San Nicolas, az se dostanete alespoň Santa Isabel La Real.
Měli byste park v této ulici. Chcete-li dostat do domu autem není jednoduché a je obtízné najít místo k parkování.
Calle Tina je jen v přední části klástera Santa Isabel La Real.

Dalsí mozností by mohlo být: park auto na parkovistě El Triunfo v Avenida de la Consitucion. V tomto případě,
odbočit vpravo na základě výse uvedených do Avenida de la Constitución a uvidíte parkovistě
po pár metrech. Můzete pokračovat v cestě pěsky nahoru nebo taxi.

Důlezité: Pokud řízení
Okres Albayzín je chráněn UNESCO a přístup autem je omezen. Měli byste vědět, ze dostat se do Calle Stránky, co musíte udělat, je 8 - 11 hod. nebo 14-20 pm.Otherwise vstup je omezen na okolí. Neexistuje zádný časový limit k odchodu staré čtvrti.
 • Hodnota za peníze 9.1
 • Zabezpečení 9.1
 • Umístění 9.2
 • Zaměstnanci 9.6
 • Atmosféra 9.5
 • Čistota 8.9
 • Zařízení 8.5
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.