X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Magic Bus Kiev

31 Saksaganskogo Str, apt.3, Kiev, Ukrajina

mapa a cestovní pokyny


94%Hodnocení

  • 96%Hodnota za peníze
  • 95%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 96%Zaměstnanci
  • 93%Atmosféra
  • 93%Čistota
  • 89%Zařízení

Přeloženo: Google Kouzelná Bus Kyjev se nachází na ulici Saksaganskogo # 31 apt.3. Ve druhém patře. Zkuste prosím, kontaktujte nás předem před vaším příjezdem +38097-336-03-03

Můžete snadno pěšky do hostelu od hlavního vlakového nádraží. Jednoduše vyzvednout ulice Symona Petliury (Kominternu) a na druhé křižovatce odbočte vpravo do ulice Saksaganskogo, pak už jen pokračujte v chůzi, až uvidíte budova # 31 na pravé straně.

Pokud váš batoh je příliš těžká, můžete dostat do hostelu podzemí - tam je zastávka přímo u nádraží. Takže dostanete na stanici metra "L'va Tolstogo", pak jít dolů na ulici Chervonoarmiis'ka pro 1 blok a pak odbočte vpravo na ulici Saksaganskogo. Za dalším rozcestí uvidíte # 31 na vás odešel. Vítejte Magic Bus!

Nejlepší způsob, jak se dostat z hlavního autobusového nádraží do hostelu je metrem - jednoduše dostanete na stanici metra "L'va Tolstogo", pak jít dolů na ulici Chervonoarmiis'ka pro 1 blok a pak odbočte vpravo na ulici Saksaganskogo. Za dalším rozcestí uvidíte # 31 na vás odešel. Vítejte Magic Bus!

Z letiště Boryspil prosím, jednu z těch SKY autobusů vždy čekají na levé straně k východu. To vás přivede do hlavního vlakového nádraží, odkud se můžete dostat do hostelu metrem.
Jednoduše dostanete na stanici metra "L'va Tolstogo", pak jít dolů na ulici Chervonoarmiis'ka pro 1 blok a pak odbočte vpravo na ulici Saksaganskogo. Za dalším rozcestí uvidíte # 31 na vás odešel. Vítejte Magic Bus!