X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Made Inn

Rua Vicente Vaz das Vacas, n�22, Portimao, Portugalsko

mapa a cestovní pokyny


99%Hodnocení

  • 100%Hodnota za peníze
  • 95%Zabezpečení
  • 95%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 100%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 100%Zařízení

Přeloženo: Google Existuje několik způsobů, jak dospět k Made Inn. Necháváme na výběr pro vás.
Ale jen v případě, je zde GPS souřadnice:
N 37 8 26
V 8 32 14
Užij si jízdu!

Autem
Přijíždějící EN 124 do Portimao, dovnitř tunelu a jít rovnou na světelnou křižovatku, kde odbočíte vpravo a brzy poté vlevo (tyto příznaky směrem ke "středu"), pokračujte rovně přes další světelnou křižovatku, zde pokračujte rovně dokud nenajdete první křižovatce vpravo - Mouzinho de Albuquerque (ulice se stromy na obou stranách), kde odbočíte, na této ulici, odbočte doleva do druhé Hortinha Street (vlevo 1. žádná položka); aby ulici konec, odbočka vlevo na poslední,
Pak zase brzy odešel znovu před obchodem Esquentotecnica pro Rua Vicente Vaz das Vacas, kde najdete Made Inn v čísle 22.
Přijíždějící EN 125, koryto "Starý most", vzít první vlevo po překročení řeky Arade;
Přejděte dolů touto ulicí (paralelně k řece), až do konce, soustružení povinný právo na Rua de Santa Isabel;
Do této ulici znovu až do konce a doleva;
Krátce poté odbočte vpravo a před obchod Esquentotcnica, odbočit doleva na Rua das Vacas Vicente Vaz, kde najdete Made Inn v čísle 22.

Vlakem a pěšky (9min)
Coming out na nádraží, se Rua da Cruz da Pedra (u vozu obchodě), rovně na Rua do Comrcio. Přejděte dolů touto ulicí, dokud nenajdete Made Inn na pravé straně.

Autobusem a pěšky (12min)
Při odchodu na autobus, jít na náměstí s fontánou (kde je radnice). S kašna na levé straně, kolem několika restaurací a barů (dělat mírné pravé zatáčky a pak se obrátil na levé straně) a po silnici, která vede rovně nahoru, přecházení ulice s provozem (Rua Direita). Nyní byste měli být v Rua Vasco da Gama. Touto ulicí rovně, kolem Alameda (to je čtverec). Pokračujte rovně, přejít ulici a pokračovat, dokud nenajdete Made Inn na levé straně, na adrese Rua Vicente Vaz das Vacas.

Lodí a nohou (20min)
Přejít na prAA Manuel Gomes Teixeira (Riverside Area), vždy paralelně k řece. Na tomto náměstí, jděte nahoru Rua Santa Isabel. Na konci této ulice, odbočit doleva a pak doprava na Rua da Igreja. Na této ulice odbočte doleva na Vicente Vaz das Vacas a pokračujeme až do čísla 22, kde najdete Made Inn.