X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do LowCostel Hostels

Hungaria korút 190., Budapest, Maďarsko

mapa a cestovní pokyny


89%Hodnocení

  • 95%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 85%Umístění
  • 98%Zaměstnanci
  • 78%Atmosféra
  • 90%Čistota
  • 88%Zařízení

Přeloženo: Google Od vlakového nádraží Keleti:

Pokud jsi vyšel z hlavního vchodu, odbočit vlevo. K dispozici je autobusová zastávka, kde můžete získat na autobus č.. 5, 7, 7E, 173 a 173E. Získejte na jeden z nich a vystupte na Zugló Vasútállomás (Zugló nádraží). Je to jedna zastávka 7E a 173E a 4 zastávky od ostatních. Zde autobus prochází Hungária körút, takže se jen odbočte vlevo a pěšky, nebo jet 2 zastávky tramvají č.. 1 nebo 1A Erzsébet Kiralyne útja. Hostel se nachází na levé straně silnice, naproti McDonald. (Hungária körút 190).

Od vlakového nádraží Deli:

Nasedněte na metro linky 2 a jít na Deák Ferenc tér. Zde se změní na metro 1 a přejděte na koncové stanice, Mexikói út. Od tohoto okamžiku stačí následovat stopu tramvaj č.. 3 a 69, a po 200 metrech na pravé straně bude podchod pod železnicí. Projděte podchodem a po trolejbusu Hungária körút Cross Station, a odbočit vpravo. Po pár metrech najdete hostel, Hungária körút 190, naproti McDonald.

Z Nyugati nádraží:

Pojď ven z hlavního vchodu do stanice, odbočte vlevo a pěšky na první křižovatce (Podmaniczky utca), přes silnici a odbočit vlevo. Získejte na vozíku ne. 72, jít 10 zastávek a vystupte na Erzsébet Kiralyne útja. Odbočit vlevo na této silnici, další křižovatce je Hungária körút. Tam stačí odbočit doleva znovu, a po pár metrech je tu hostel (Hungária körút 190)., Naproti McDonald.

Z autobusového nádraží Népliget:

Nasedněte na tramvaj č. 1 nebo 1A (na směr Bécsi út) a přejděte 9 zastávky na Erzsébet Kiralyne útja. Hostel se nachází na levé straně (Hungária körút 190)., Naproti McDonald.

Z letiště:

Získejte na autobus č.. 200E a jít na koncové stanice, Kőbánya-Kispest. Zde přestupte na trasu A metra 3 a jít do parku Népliget. Zde přestupuje na tramvaj číslo. 1 nebo 1A (pro směr Bécsi út) a přejděte 9 zastávky na Erzsébet Kiralyne útja. Hostel se nachází na levé straně, Hungária körút 190, naproti McDonald.