X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do LowCostel Hostels

Hungaria korút 190., Budapest, Maďarsko

mapa a cestovní pokyny


68%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 70%Zabezpečení
  • 50%Umístění
  • 85%Zaměstnanci
  • 60%Atmosféra
  • 65%Čistota
  • 65%Zařízení

Přeloženo: Google Od vlakového nádraží Keleti:

Jděte ven z místnosti na pravé straně výjezdu na Thkly t. Získejte na autobus č. 5, 7, 7A, 7E, nebo 107E, a vystupte na Zugl vastlloms (Zugl železniční stanice). Je to jedna zastávka 7E a 107e a 4 zastávky od ostatních. Zde autobus prochází Hungria krt, takže stačí, aby odbočte vlevo a pěšky, nebo jet 2 zastávky tramvají č. 1 nebo 1A až Erzsbet kirlyn TJA. V hostelu se nachází na levé straně silnice, naproti McDonald. (Hungria KRT 190.)

Od vlakového nádraží DLI:

Získat na trase metra 2 a jít na Dek Ferenc tr. Zde přestup na metro linky 1 a jít do konečné stanice, Mexiki t. Od tohoto okamžiku budete muset sledovat stopu tramvají č. Tři a 69, a po 200 metrech na pravé straně bude podchod pod železnicí. Projděte podchodem a po vozíku stanice přes Hungría KRT a odbočte vpravo. Po pár metrech najdete hostel, Hungría krt 190, naproti McDonald.

Z nádraží Nyugati:

Pojď ven z hlavního vchodu do stanice, odbočte vlevo a pěšky na první křižovatce (Podmaniczky utca), přes silnici a odbočit vlevo. Dostat se na vozíku není. 72, jděte 10 zastávek a vystupte na Erzsbet kirlyn TJA. Odbočit vlevo na této cestě, další přechod je Hungria krt. Tam stačí odbočit opět doleva a po pár metrech je tu hostelu (Hungría krt 190), naproti McDonald.

Od autobusového nádraží Npliget:

Nasedněte na tramvaj č.1 nebo 1A (ve směru Bcsi t) a přejděte 9 zastávek na Erzsbet kirlyn TJA. V hostelu se nachází na levé straně (Hungría krt 190.), naproti McDonald.

Z letiště:

Získejte na autobus č. 200E a jít do konečné stanice, Kőbnya-Kispest. Zde přestup na metro linky 3 a jít do Npliget. Zde přestupuje na tramvaj číslo. 1 nebo 1A (pro směr Bcsi t) a přejděte 9 zastávek na Erzsbet kirlyn TJA. V hostelu se nachází na levé straně, Hungria krt 190, naproti McDonald.