X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do London Backpackers

8/10 Queens Parade, Queens Road, Hendon Central, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


77%Hodnocení

  • 81%Hodnota za peníze
  • 81%Zabezpečení
  • 67%Umístění
  • 79%Zaměstnanci
  • 75%Atmosféra
  • 78%Čistota
  • 75%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště Heathrow:

Vezměte Piccadilly linky na metro na nádraží Kings Cross. Na nádraží Kings Cross, musíte změnit na severní trase, kde budete mít vlak Northbound metra směrem k Edgware. Vlak cíle budou uvedeny na režijní znamení na platformách a na přední straně přijíždějících vlaků. Jakmile se na Hendon Central, výstupní stanice a odbočte doleva, chůzi směrem k rohu, kde byste měli být schopni vidět náš velký oranžový nápis asi 50 metrů do ulice na pravé straně.

Jsme pouhých jen 30 sekund chůze od vlakového nádraží.

Z letiště Gatwick:


Vezměte Gatwick Express na nádraží Victoria, pak se budete muset dostat na metro a jet vlakem Victoria linky na sever, aby Warren Street a změnit na Northern Line (bude Northbound) směrem k Edgware, musíte ukončit u stanice metra Hendon Central. Jakmile se na Hendon Central, výstupní stanice a odbočte doleva, chůzi směrem k rohu, kde byste měli být schopni vidět náš velký oranžový nápis asi 50 metrů do ulice na pravé straně.


Od Luton Aiport:

Vezměte sběrnicí EASY - (www.easybus.co.uk) na Baker Street, odtud autobusem 113 - do Hendon Central.

Alternativně, pro rychlejší možnost. můžete chytit Greenline trenéra (www.greenline.co.uk) Brent Cross a chůze do Hendon Way (A41) po dobu 10 minut na křižovatce Hendon Central. Hostel se nachází v mezi silnicí, kde Virgin Active posilovna a stanice Hendon Central Underground je.

Od Stanstead letiště:

Vezměte National Express trenér A6 (www.nationalexpress.co.uk) na Golders Green stanice (45 minut) a odtud jet autobusem 83 do Hendon Central (10 minut).

Z města od Tube:
Od podle toho, stanice metra se ocitnete budete muset dostat na Northern Line (černá čára) míří k Edgware a vystupte na stanici metra Hendon Central. Jakmile se na Hendon Central, výstupní stanice a odbočte doleva, chůzi směrem k rohu, kde byste měli být schopni vidět náš velký oranžový nápis asi 50 metrů do ulice na pravé straně.

Od města, když Tube je uzavřena:
Tam jsou noční autobusy, které fungují, když je trubka uzavřená. Noční autobus se dostat do Hendon Central je N5. To pochází z Trafalgar Square a pak projde všechny následující stanice, Leicester Square, Tottenham Court Road, Goodge Street, Warren Street, Euston, Camden Town, Chalk Farm, Belsize Park, Hampstead, Golders Green pak Hendon Central. Pokud si nejste jisti, kam se jen zeptat na řidiče autobusu, jak se dostat do jedné z těchto zastávek chytit N5.