X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do London Backpackers

8/10 Queens Parade, Queens Road, Hendon Central, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


77%Hodnocení

  • 81%Hodnota za peníze
  • 82%Zabezpečení
  • 70%Umístění
  • 83%Zaměstnanci
  • 74%Atmosféra
  • 75%Čistota
  • 76%Zařízení

Přeloženo: Google Od letiště Heathrow:

Vezměte Piccadilly linku na metru na nádraží Kings Cross. Na nádraží Kings Cross, musíte změnit na severní trase, kde budete mít vlak Northbound Underground k Edgware. Vlak cíle budou uvedena na režijní znamení na platformách a na přední straně přijíždějících vlaků. Jednou v Hendon Central, výstupní stanice a odbočit vlevo, pěšky směrem k rohu, kde byste měli být schopni vidět náš velký oranžový znak asi 50 metrů do ulice na pravé straně.

Jsme nachází jen pouze 30 sekund chůze od vlakového nádraží.

Z letiště Gatwick:


Vezměte Gatwick Express na Victoria Station, pak je třeba se dostat na metro a jet vlakem Victoria linky na sever k Warren Street a změnit na Northern Line (bude Northbound) k Edgware, musíte ukončit u stanice metra Hendon Central. Jednou v Hendon Central, výstupní stanice a odbočit vlevo, pěšky směrem k rohu, kde byste měli být schopni vidět náš velký oranžový znak asi 50 metrů do ulice na pravé straně.


Od Luton letiště na:

Vezměte EASY BUS - (www.easybus.co.uk) Baker Street -Z tam jet autobusem 113 - do Hendon Central.

Alternativně, pro rychlejší možnost. chytíte Greenline trenéra (www.greenline.co.uk) na Brent Cross a chůze do Hendon Way (A41) po dobu 10 minut na křižovatce Hendon Central. Hostel se nachází v mezi silnicí, kde Virgin Active Gym a stanice Hendon Central Underground je.

Od Stanstead letiště:

Vezměte National Express trenér A6 (www.nationalexpress.co.uk) pro Golders Green stanice (45 minut) a odtud jet autobusem 83 do Hendon Central (10 minut).

Od centra metrem:
Z podle toho, Metro se ocitnete musíte se dostat na Northern Line (černá čára) směřuje k Edgware a vystupte na stanici metra Hendon Central. Jednou v Hendon Central, výstupní stanice a odbočit vlevo, pěšky směrem k rohu, kde byste měli být schopni vidět náš velký oranžový znak asi 50 metrů do ulice na pravé straně.

Z města, když Tube uzavřel:
Existují Noční autobusy, které fungují, když je Tube uzavřen. Noční autobus se dostat do Hendon Central je N5. To pochází z Trafalgar Square poté předá všechny následující stanice, Leicester Square, Tottenham Court Road, Goodge Street, Warren St, Euston, Camden Town, Chalk Farm, Belsize Park, Hampstead, Golders Green pak Hendon Central. Pokud si nejste jisti, kde jste se zeptat řidiče autobusu, jak se dostat do jedné z těchto zastávek o chycení N5.