Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Lollis Homestay

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 9.0
 • Zabezpečení 9.1
 • Umístění 8.9
 • Zaměstnanci 9.5
 • Atmosféra 9.1
 • Čistota 9.0
 • Zařízení 9.1

Umístění

Goerlitzer Str. 34, 01099 Dresden

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Pozor : Dresden má dvě hlavní vlakové stanice . Blíže k hostelu se nacházístanice Dresden Neustadt . Téměř všechny vlaky zastavit i tam , zejména vlaky od a do Lipska , Prahy a Berlína .

Z vlakového nádraží Neustadt

Nechte stanice přes hlavním východem . Jděte rovně na ' Antonstrasse ' a pokračovat podél kolem náměstí , zvané ' Albertplatz ' . Mějte na chůzi rovně ,ulice se nyní nazývá ' Bautzner Strasse ' . Odbočit vlevo na další křižovatce , na ' Rothenburger Strasse ' . Po 500 mulice změní svůj název na ' Grlitzer Stasse ' . Jsme na další křižovatce vpravo .
doba 15-20 min , cca . 1500 m chůze

Pokud nechcete chodit , tramvaj č. 11 , směr ' Bhlau ' , nebo č. 6 , ve směru ' Niedersedlitz ' , za pouhých dvou zastávek na ' Bautzner / Rothenburger Strasse ' tramvajové zastávky . Zde můžete změnit na tramvaj č. 13 směr ' Mickten ' a opět cestovat jen dvě zastávky až k tramvajové zastávce ' Alaunplatz ' . Nyní stačí jít zpět podél tramvajové linky na 100 metrů .
čas cca . 15 min : 1 min chůze 100 m pěšky

Z hlavního vlakového nádraží ( Hauptbahnhof )

Chytit tramvaj č. 7 , směr ' Weixdorf ', jak na doraz ' Bischofsweg ' . Obraťte se přímo na Bischofsweg a pokračovat po asi 400m. Vezměte třetí ulice vpravo , najdete nás po 100m.
čas cca . 20 min : 5 min chůze 500 m pěšky

Z letiště

Nejjednodušší způsob, jak je chytit vlak z letiště na nádraží Neustadt a potom postupujte podle pokynů výše.
Čas cca . 60 minut.

Můžete také chytit autobus č. 77 , a na tramvaj č. 7, na zastávce ' Infineon Nord ' . Nechte tramvají č. 7 do zastávky ' Bischofsweg ' , odbočte vlevo na Bischofsweg a pokračovat po dobu cca . 400m. Vezměte třetí ulice ( Grlitzer Strasse ) na pravé straně , najdete nás po 100 m .
doba 30 40 min : 5 min chůze 500 m pěšky

autem

Pozor ! Tam jsou téměř žádné parkovací stání a mnoho jednosměrných ulic .

Nechte dálnice na výjezdu ' Hellerau ' a jeďte po hlavní silnici do centra města . Odbočit vlevo na McDonalds na ' Fritz - Reuter - Strasse ' , projít pod několika železničních mostů , přes další velkou křižovatku . Ulice se nyní nazývá ' Bischofsweg ' . Na levé straně jevelký zelený čtverec . Na jejím konci odbočte vpravo na ' Kamenzer Strasse ' a odbočit vpravo opět do další ulice , tzv. ' Sebnitzer Strasse ' . Náš vstup je asi 200 metrů dopředu na levé straně , těsně před další křižovatce .

Můžete vyložení vašich zavazadel s námi . Poté , stačí najít dostupné a legální místo k zaparkování v okolí . To může být obzvláště obtížné, ve večerních hodinách , ale to obvykle funguje dobře . Doporučujeme vám, abyste to nelze přehlížet stroje jízdenky placené a displej ! Parkování je kontrolována . Můžete si změnu od nás . Stále za rozumnou cenu parkování je vynuceno každý všední den od 09:00 do 12:00 do půlnoci . Doba parkování je 25 centů na 30 minut , 50 centů na hodinu , a 3 eur na den . Jako alternativa je tugaráž na Kamenzer Strasse 26 hned za rohem . Každou další započatou hodinu za 1 Euro .
 • Hodnota za peníze 9.0
 • Zabezpečení 9.1
 • Umístění 8.9
 • Zaměstnanci 9.5
 • Atmosféra 9.1
 • Čistota 9.0
 • Zařízení 9.1
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

×