X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Lollis Homestay

G�rlitzer Str.34, 01099 Dresden, Drážďany, Německo

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 90%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 88%Umístění
  • 95%Zaměstnanci
  • 93%Atmosféra
  • 85%Čistota
  • 89%Zařízení

Pozor : Dresden má dvě hlavní vlakové stanice . Blíže k hostelu se nacházístanice Dresden Neustadt . Téměř všechny vlaky zastavit i tam , zejména vlaky od a do Lipska , Prahy a Berlína .

Z vlakového nádraží Neustadt

Nechte stanice přes hlavním východem . Jděte rovně na ' Antonstrasse ' a pokračovat podél kolem náměstí , zvané ' Albertplatz ' . Mějte na chůzi rovně ,ulice se nyní nazývá ' Bautzner Strasse ' . Odbočit vlevo na další křižovatce , na ' Rothenburger Strasse ' . Po 500 mulice změní svůj název na ' Grlitzer Stasse ' . Jsme na další křižovatce vpravo .
doba 15-20 min , cca . 1500 m chůze

Pokud nechcete chodit , tramvaj č. 11 , směr ' Bhlau ' , nebo č. 6 , ve směru ' Niedersedlitz ' , za pouhých dvou zastávek na ' Bautzner / Rothenburger Strasse ' tramvajové zastávky . Zde můžete změnit na tramvaj č. 13 směr ' Mickten ' a opět cestovat jen dvě zastávky až k tramvajové zastávce ' Alaunplatz ' . Nyní stačí jít zpět podél tramvajové linky na 100 metrů .
čas cca . 15 min : 1 min chůze 100 m pěšky

Z hlavního vlakového nádraží ( Hauptbahnhof )

Chytit tramvaj č. 7 , směr ' Weixdorf ', jak na doraz ' Bischofsweg ' . Obraťte se přímo na Bischofsweg a pokračovat po asi 400m. Vezměte třetí ulice vpravo , najdete nás po 100m.
čas cca . 20 min : 5 min chůze 500 m pěšky

Z letiště

Nejjednodušší způsob, jak je chytit vlak z letiště na nádraží Neustadt a potom postupujte podle pokynů výše.
Čas cca . 60 minut.

Můžete také chytit autobus č. 77 , a na tramvaj č. 7, na zastávce ' Infineon Nord ' . Nechte tramvají č. 7 do zastávky ' Bischofsweg ' , odbočte vlevo na Bischofsweg a pokračovat po dobu cca . 400m. Vezměte třetí ulice ( Grlitzer Strasse ) na pravé straně , najdete nás po 100 m .
doba 30 40 min : 5 min chůze 500 m pěšky

autem

Pozor ! Tam jsou téměř žádné parkovací stání a mnoho jednosměrných ulic .

Nechte dálnice na výjezdu ' Hellerau ' a jeďte po hlavní silnici do centra města . Odbočit vlevo na McDonalds na ' Fritz - Reuter - Strasse ' , projít pod několika železničních mostů , přes další velkou křižovatku . Ulice se nyní nazývá ' Bischofsweg ' . Na levé straně jevelký zelený čtverec . Na jejím konci odbočte vpravo na ' Kamenzer Strasse ' a odbočit vpravo opět do další ulice , tzv. ' Sebnitzer Strasse ' . Náš vstup je asi 200 metrů dopředu na levé straně , těsně před další křižovatce .

Můžete vyložení vašich zavazadel s námi . Poté , stačí najít dostupné a legální místo k zaparkování v okolí . To může být obzvláště obtížné, ve večerních hodinách , ale to obvykle funguje dobře . Doporučujeme vám, abyste to nelze přehlížet stroje jízdenky placené a displej ! Parkování je kontrolována . Můžete si změnu od nás . Stále za rozumnou cenu parkování je vynuceno každý všední den od 09:00 do 12:00 do půlnoci . Doba parkování je 25 centů na 30 minut , 50 centů na hodinu , a 3 eur na den . Jako alternativa je tugaráž na Kamenzer Strasse 26 hned za rohem . Každou další započatou hodinu za 1 Euro .