X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Lisbon Dreams Guesthouse

Rua Rodrigo da Fonseca 29, Lisabon, Portugalsko

mapa a cestovní pokyny


93%Hodnocení

  • 89%Hodnota za peníze
  • 96%Zabezpečení
  • 92%Umístění
  • 93%Zaměstnanci
  • 93%Atmosféra
  • 95%Čistota
  • 91%Zařízení

Přeloženo: Google Dostat se sem:

Náš penzion se nachází v blízkosti jednoho z nejvýznamnějších a historických náměstích v Lisabonu - náměstí Marques de Pombal (Praça do Marques de Pompal) - a hlavního bulváru Avenida Liberdade. Náš penzion se nachází v jasně žluté budovy na rohu dvou ulic: Rua Rodrigo Fonseca, kde vstup je (. Č. dveří 29) a Rua Alexandre Herculano, která vede nahoru od Avenida Liberdade.

Od lisabonského letiště
Před hlavním vchodem je autobusová zastávka pro Airbus, tak i pro pravidelné bus:
- Aerobus 91 (denně 7,00 - 23,00) - 3,50 € / 20 min »Přejít z autobusu na Marques de Pombal ...
- Autobus 745 (05,05 - 24,00, neděle - Dovolená (06,00-24,00) - 1,40 € / 25 min »Přejít z autobusu na Marques de Pombal ...
... Při jízdě z autobusu na náměstí Marques de Pombal, budete mít jen 7 minut chůze vpřed:
přes kruhový objezd, jít jeden blok dolů Avenida Liberdade, pak odbočte vpravo na první ulici, která je Rua Alexandre Herculano, pěšky 3 bloky po ulici a na levé straně třetí křižovatce které najdete žlutá budova našeho penzionu.

Taxi z letiště by měla být kolem 10 €.

Od "Sete Rios" autobusový terminál
- Metro / Metro - 15 min 1,30 € (0,50 € dobíjecí karty + 0,80 € jízdné)
Jděte od hlavního autobusového terminálu dole na Sete Rios Metro Station. Chyť modré čáry ve směru Sta. Apolonia. Odejít na Marques de Pombal stanice a sjezd "Avenida Liberdade / Rua Alexandre Herculano" Procházka 3 bloky po ulici Rua Alexandre Herculano a na levé straně třetí křižovatce které najdete žlutá budova našeho penzionu.

Od "STA. APOLONIA" nádraží
- Metro / Metro - 15 min 1,30 € (0,50 € dobíjecí karty + 0,80 € jízdné)
Zadejte Sta. Apolonia stanice metra a chytit modrou čáru ve směru Amadora Este. Odejít na Marques de Pombal stanice a sjezd "Avenida Liberdade / Rua Alexandre Herculano" Procházka 3 bloky po ulici Rua Alexandre Herculano a na levé straně třetí křižovatce které najdete žlutá budova našeho penzionu.

Od "GARE do Oriente" Vlakové nádraží
- Metro / Metro 20 min 1,30 € (0,50 € dobíjecí karty + 0,80 € jízdné)
Zadejte Oriente stanice metra a mít červenou linii až do poslední zastávky Alameda, pak chytit zelenou linku ve směru do Sodre Cais a odjet na Baixa Chiado. Nyní přejděte na modrou čáru ve směru Amadora Este a odejít na Marques de Pombal. Take exit "Avenida Liberdade / Rua Alexandre Herculano", pěšky 3 bloky po ulici Rua Alexandre Herculano a na levé straně třetí křižovatce najdete žlutá budova našeho penzionu.

Od Cais do Sodré NÁDRAŽÍ
- Metro / Metro 20 min 1,30 € (0,50 € dobíjecí karty + 0,80 € jízdné)
Zadejte metra Cais do Sodré stanice a vzít zelenou čáru ve směru Telheiras. Odejít na Baixa Chiado a přejít na modrou čáru ve směru Amadora Este a odjet na Marques de Pombal. Take exit "Avenida Liberdade / Rua Alexandre Herculano", pěšky 3 bloky po ulici Rua Alexandre Herculano a na levé straně třetí křižovatce najdete žlutá budova našeho penzionu.

Od "Rossio" Vlakové nádraží
- Pěší vzdálenost 10 - 15 min
Projděte až na hlavní cestu - Avenida Liberdade - odbočit doleva a na poslední křižovatce. Procházka 3 bloky po ulici Rua Alexandre Herculano, na levé straně třetí křižovatce najdete žlutá budova našeho penzionu.

Od "Rata" Metro Station
- 3 min chůze
Když končí se žlutou linkou metra v Rato stanice metra, pak se "Rua Do Salitre" exit. Pěšky pár minut po ulici Rua Alexandre Herculano, až se dostanete do druhé křižovatce. Náš penzion je v napůl žluté budově, v horní části supermarketu. Vchod je na ulici Rua Rodrigo da Fonseca.