Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 9.3
 • Zabezpečení 9.6
 • Umístění 9.3
 • Zaměstnanci 9.9
 • Atmosféra 8.1
 • Čistota 9.0
 • Zařízení 8.0

Umístění

Juan Morrison 46

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Pokud přijedete letadlem z Malaga, Jerez a Gibraltar má vzít autobusem do Algeciras, podle značek "A" od autobusového nádraží k Lisabonské Property pěšky.
Pokud přijedete vlakem sledovat ukazatele "A" od vlakového nádraží do Lisabonu Property pěšky.
Pokud přijedete ls přístavu Algeciras podle značek na "B" z námořní stanice do vlastnictví Lisabonu pěšky.
Pokud přijedete autem take jako referenční poznámkou "C" z přístavu Algeciras do Lisabonu autem Hostel

A) Autobusové nádraží nebo nádraží nasměrování k Hospedaje Lisboa Hostel
Když vyjdete z autobusového nádraží, jste na hlavním dveřím autobusového nádraží. Nyní se nacházíte v Calle (ulice) San Bernardo. Musíte se přes přechod pro chodce a vydáme se na levém asi 15 m, odcházející za vámi autobusového nádraží. Nyní se nacházíte v Gesto por la Paz Avenue. Jít projít kruhový objezd a pokračujte rovně asi 120 m, dokud nenajdete bílou budovu (Ministerstvo vnitra) s evropskými, španělských a Andalusie vlajek na další malou sadu semaforů, přes přechod pro chodce. Budete opouští bílou budovu na levé straně a Juan Lima náměstí za vámi. Vezměte první vpravo do Las Huertas St. pěšky asi 40 metrů a první odbočka doleva. odešel. Nyní se nacházíte v Juan Morrisons St, pokračujte asi 120 m a najdete zelenou budovu, která je Property Lisboa ". Uvidíte, že do poloviny v této ulici je velká restaurace s názvem Montes, jsme se nacházejí přímo naproti ní mezi Las Coplas baru a mobilní telefon shop.

Vlakové nádraží je na levé straně autobusového nádraží. On rovně asi 15m, odcházející za ní vlakového nádraží, stáčí doleva. odešel. Chodit rovně asi 120 metrů do semaforu. Budete opustit kruhový objezd na zádech; naproti semaforu je bílá budova s ​​vlajkami "ponorky ministerstva vnitra." Kříže na semaforu u přechodu pro chodce a obklopují budovu. Budete opouští bílou budovu na levé straně a Juan Lima náměstí za vámi. vy. Vezměte první vpravo do Las Huertas St. pěšky asi 40 metrů a první odbočka doleva. odešel. Nyní se nacházíte v Juan Morrisons St, pokračujte asi 120 m a najdete zelenou budovu, která je Hospedaje Lisboa 'Hostel.


B) Cesta z přístavu Algeciras

Přijdete z přístavu Algeciras budovy a pokračovat rovně asi 700 metrů na semaforech. Kříž přechod pro chodce, a jste v Avenida del Carmen.
Odbočit vpravo po přechodu pro chodce a uvidíte Unicaja Bank. chodit rovně asi 200 metrů, dokud se nedostanete na roh pro BBVA`s Bank.
Pak odbočte doleva, jděte asi 70 m rovně po opuštění banku za sebou, lehce otočit a chůzi držet asi 60 m podél Santa Marias ulici (to má velmi úzké chodníky), opuštění parkovacího domu na levé straně.
Lehce proměnit Emilio Castellar`s ulici (to je jen pěší ulice) a chodit rovně asi 200 metrů.
Odbočte vpravo a na půl cesty do Juan Morrison`s ulici v zelené budově, že pokud Hospedaje Lisboa`s Objekt je (Mezi Las Copla`s baru a mobilní telefon Shop.


C) Autem od přístavu Algeciras. vzdálenost 1,6 km, čas 4m
Jděte Jihozápad. Obraťte se přímo na Av de la Marina. Odbočit doleva na Av de la Marina. Strávit kruhový objezd. Odbočit vlevo na Av de la Marina. Take 2. právo na st. Juan de la Cierva. Mírně doprava u sv. San Bernardo. Vezměte 1. právo Av Gesto por la Paz. Mírně doleva u sv. patriarchy Doc Perez Rodriguez. Vezměte 1. právo na ST. Emilio Castelar.Take 2. doleva, dokud John Morrison Street.The cílové Hostal Lisboa je na levé straně.
 • Hodnota za peníze 9.3
 • Zabezpečení 9.6
 • Umístění 9.3
 • Zaměstnanci 9.9
 • Atmosféra 8.1
 • Čistota 9.0
 • Zařízení 8.0
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.