X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Lion Hostel

Bravadziluk 30, Sarajevo, Bosna a Hercegovina

mapa a cestovní pokyny


94%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 100%Zařízení

Přeloženo: Google Podívejte se na naše webové stránky http://lion.co.ba

Autem

Pro návštěvníky, kteří přicházejí ze Záhřebu, Dubrovníku, Splitu a Mostar je nutné dodržovat dopravní značku, která zní: centra města a tramvaje. Hostel "Pansion Lion" se nachází na ulici: Obala Bana Kulina, 100 m před Národní knihovny, "Vijećnica".

Taxíkem

Taxi z letiště Sarajevo na lva je asi 20 km (10 Euro). Stojí 1.50KM (0,75 Euro) spusťte metr a 1 km (0,50 EUR) za každý kilometr.

Od autobusového nádraží, vlakového nádraží

Z hlavního autobusového nádraží v Sarajevu nebo vlakového nádraží je nejjednodušší a nejlevnější způsob je opuštění stanice a postupujeme na tramvajovou zastávku. Na tramvajovou zastávku je kiosek, který prodává tramvajové lístky ven 1.60KM (0,80 Euro) nebo jízdenky lze zakoupit u řidiče za 1.80KM (0,90 Euro). Tramvají 1 a opuštění tramvaj na zastávce těsně před Národní knihovny "Vijećnica" a přes ulici. Hostelu "Pansion Lion" vchod je na pravé straně přes dvůr dveřmi.
Chcete-li dostat do hostelu "Pansion Lion 'z Lukavica autobusového nádraží východně od Sarajeva, 5 minut pěšky kolem taxíků na místní autobusové nádraží a autobusem linky 31E s označením" Dobrinja-Vijećnica ". Autobusy odjíždějí od místní autobusové zastávky každých 15 minut a staví přímo před Národní knihovny "Vijećnica" jen přes ulici od našeho vchodu.

Čekáme trpělivě svého příjezdu.