X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do LimeTime Hostels - V. Madalena

Rua Mourato Coelho 973 - Vila Madalena - Sao Paulo, Sao Paulo, Brazílie

mapa a cestovní pokyny


73%Hodnocení

  • 65%Hodnota za peníze
  • 76%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 84%Zaměstnanci
  • 77%Atmosféra
  • 57%Čistota
  • 60%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště Guarulhos, doporučujeme brát městský autobus (levnější než výkonné autobusem) od služby autobusu na letiště (na levé straně, když necháte na letiště a hlavní lobby vidět taxikáři). Poslední zastávka je stanice metra, odkud můžete jít Faria stanice metra Lima.

Od Faria Lima stanice metra (žlutá linka):

1) Taxi o BRL 10.

2) Bus: přijmout veškerá autobus (reálná BRL 3) stoupá Rua Teodoro Sampaio a dostat hned po "Pao de Acucar Supermarket". Zeptejte se v hotovosti kolektoru, kde "Supermercado Pao de Açúcar" je. Bude to jen dvě stanice od místa, kde jste dostal dovnitř Budete na křižovatce s naší ulici Mourato Coelho. Procházka tři bloky do řady 973 a bingo! Seznamte se s mapou.

3) Casa Club Hostel Bar se nachází v blízkosti stanice metra Faria Lima (méně než 1 míli, ~ 15min). Pokud dáváte přednost pěší zaškrtnutí Google Maps nebo naše webové stránky.

Další možností je Vila Madalena metro / stanice metra.

1) Taxi asi 10 BRL (~ 6USD).

2) Bus: na svorce Vila Madalena (stanice metra i autobusové nádraží) autobusem '701A-10 pq. Edu Chaves "a vystupte na Rua Fradique Coutinho a Rua Aspicuelta. Procházka blok a bingo!

3) Casa Club Hostel Bar se nachází v pěší vzdálenosti Vila Madalena metra / terminálu (~ 1600 m nebo 1 míle).
V našich stránkách najdete podrobné pokyny z letiště a další autobusové terminály. Kontaktujte nás, pokud máte nějaké pochybnosti.