X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Lilia Hotel

131, Zeas Street,Piraeus, Atény, Řecko

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Hotel Lilia se nachází v blízkosti všech hlavních stanic veřejné dopravy, výstavních center a nákupních zón. Vše v docházkové vzdálenosti.
Transfer je hostům k dispozici od hotelu do přístavu, bez poplatku, každé ráno.
Zea přístav je obsazena jachtařského přístavu a má mnoho restaurací a kaváren, stejně jako dvě pláže kousek pěšky. V těsné blízkosti se nachází Zea rybářský přístav Mikrolimano, což je nejmenší a nejmalebnější Pireus tři přístavy. Je posetý tradiční rybí restaurací a stylových restaurací. Počet nočních klubů a barů se nachází v ulicích Hill Kastella v blízkosti přístavu. Velké množství rybích taveren lze nalézt také podél Akti Themistokleous ulici na jihozápadní straně poloostrova Pireus.
Tam jsou dvě muzea v Piraeus. Námořní muzeum na Zea Harbor a archeologické muzeum. Dalšími zajímavými místy jsou Katedrála Agia Triada na Dimokratias ulici a Městské divadlo na korai náměstí postavena v roce 1885.
Lambraki a Dimokratias Ulice jsou hlavní nákupní oblasti Pireus. Velké obchodů lze nalézt v obchodech v blízkosti přístavu a na bleší trh, který se konal každou neděli v blízkosti stanice metra.