X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Liberty Fleet of Tall Ships

67 Long Wharf, Boston, Boston, USA

89%Hodnocení

 • 80%Hodnota za peníze
 • 80%Zabezpečení
 • 100%Umístění
 • 80%Zaměstnanci
 • 100%Atmosféra
 • 100%Čistota
 • 80%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Ubytujte se v centru Bostonu na palubě schooners LIBERTY Clipper nebo LIBERTY STAR na našich Tall Ship přenocování. Jedinečný zážitek. Užijte si to nejlepší ceny ve městě, při pobytu v historické nábřežní čtvrti Bostonu, jeden blok od North End a Obchodní středisko Faneuil Hall / Quincy Market.

Zůstaneš na pracovní vysoké lodi v jednom z našich kabin. My jen aby o pár kabiny k dispozici každý den a oni jdou rychle. Všechny kajuty na Liberty Clipper (k dispozici červenec a srpen) jsou dvojité palanda stylu a jsou vybaveny světlíkem, teplou / studenou vodou tekoucí umyvadlo a jsou obložené ve žlutém borovice poskytnout autentický zážitek vysoký loď. Naše šest kabiny sdílet tři hlavy (koupelny) a tři sprchy, které jsou rozmístěny rovnoměrně po celé lodi.

Liberty Star je možné dvěma double-patrové chatky plus Deluxe s manželskou postelí kabinu s jedním dvojlůžkem, které se vejde až 2 osoby. Všechny kajuty sdíleli zařízení na Liberty Star. Ložní prádlo a ručníky jsou k dispozici v kabin pro obě lodě.

Jsme pracující škuner, takže zatímco loď je mimo plachtění, budete mít svůj den zdarma na prohlídku města na pevnině (pokud se zaregistrujete pro přístavní plavbu, která je mimo jachting v té době). Většinu dní loď je mimo plachtění od 10:30 do 20:00, nicméně, některé dny mohou začít dříve nebo později, jít s buď soukromé listiny nebo speciální akce.

Pokladna je do 10 hodin každý den.

UPOZORNĚNÍ: Naše zveřejněné ceny nezahrnují daně. Boston Hotel daň bude připočtena k ceně vaší rezervace kdy Liberty dokončí svou rezervaci.

Poté, co si objednat rezervace přes Hostel World, budou Liberty Fleet dokončit svou rezervaci a e-mail, potvrzení pro dokončena rezervaci. Vezměte prosím na vědomí, že po dokončení svou rezervaci přes Liberty Fleet, váš Tall rezervace lodí nocí stává nevratná.

Přístup k plavidlu: LIBERTY CLIPPER a LIBERTY STAR pracují lodě, které pravidelně provádí jak veřejné, tak soukromé akce plující v Bostonu Harbor. Nebudete mít přístup k vaší kajuty (pokoje) na palubě lodi, zatímco výlet je ve vývoji. Je-li loď pořádá veřejné plachtění událost, můžete si letenku pro tento plavbu a zůstat na palubě pro plachty (30% sleva k dispozici kromě black-out data a speciální události). V případě soukromého charty anebo pokud nechcete koupit jízdenku na veřejnou plachtu, budete muset zůstat na pevnině během plavby. Při check-in my vám poskytne s plánem lodi na den. Loď obvykle nabízí tři dvouhodinové plachet od 10:30 do 20:00 každý den, nicméně, náš plán může začít dříve, nebo jít později a podléhají změnám.

Check-in time: Můžete zkontrolovat v kdykoliv od 10:00 do 17:30 na Liberty Fleet úřadu 67 Long Wharf. Prosím tě, přejít přímo k lodi, jak si musí obdržet pokyny v kanceláři před vstupem na palubu. Můžete zanechat vaše zavazadla v kanceláři lodi při check-in a člena posádky uvedu je do kajuty pro vás. POZNÁMKA: Nemůžeme vyhovět pozdní check-in. Pokud nemůžete přijet před osmnáct hodin na vašem příjezdu den, nebudete moci zůstat na lodi, která v noci, prosím, kontaktujte nás, než si rezervujete, pokud máte jakékoliv dotazy ohledně této politiky.

Doba odhlášení z hotelu: Podívejte se na čas bude 10:00 a mohou být dříve v případě plánovaného veřejného plachty nebo soukromá charta.

Vrácení / splátkového kalendáře Policy: Nevratná, nelze přeplánovat. Jednou koupil, může rezervace se nevrací, a nelze přeplánovat. Ty prostor byl zaručen.

Zrušení Společností: Schooner Liberty Clipper, Inc. si vyhrazuje právo zrušit jakoukoli rezervaci v případě soukromého charty. Pokud společnost zruší svoji rezervaci jen soukromá charta, můžete přesunout na jinou srovnatelnou dobu, nebo obdrží náhradu.

Jiné politiky: Děti: Minimální věk pro podání na palubě Liberty Clipper je 8 let. Rodiče musí doprovázet děti po celou dobu na palubě plavidla. Déšť nebo Shine: Nesmíte zrušit svou rezervaci za nepříznivého počasí.

Hledat dostupnost


Zařízení

 • Parkování pro jízdní kola
 • Teplé sprchy
 • Včetně ložního prádla
 • Ručníky v ceně


Politiky

 • Věkové omezení
 • Možnost platit kreditní kartou
 • Daně nejsou zahrnuty


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 3 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Liberty Fleet of Tall Ships Located at 67 Long Wharf, Boston, Boston.
Liberty Fleet of Tall Ships
USA
Boston Massachusetts 02110 67 Long Wharf, Boston
89% 70
42.3601099 -71.0487560
Liberty Fleet of Tall Ships
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Standardní Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna