X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Liberty Fleet of Tall Ships

67 Long Wharf, Boston, Boston, USA

77%Hodnocení

 • 74%Hodnota za peníze
 • 69%Zabezpečení
 • 99%Umístění
 • 80%Zaměstnanci
 • 81%Atmosféra
 • 67%Čistota
 • 70%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Ubytujte se v centru Bostonu na palubě škuneru LIBERTY CLIPPER na naší "Boat and Breakfast". Jedinečný zážitek. Užijte si nejlepší ceny v Praze a při pobytu v historické nábřežní čtvrti Bostonu, jeden blok od North End a Obchodní středisko Faneuil Hall / Quincy Market.

Budete bydlet v pracovní vysoké lodi v jednom z našich kabin. Jen Vyrábíme několik kabiny k dispozici každý den a jdou rychle. Všechny kajuty mají světlíkem, teplou / studenou vodou tekoucí umyvadlo a jsou obložené žluté borovice poskytnout autentický zážitek vysoký loď. Naše šest chatky mají společné tři hlavy (koupelny) a tři sprchy, které jsou rozmístěny rovnoměrně po celé lodi.

Naše B & B je "hostel" styl. Jsme pracující škuner, takže i když je loď vyřazena plachtění, budete mít svůj den zdarma na prohlídku města na pevnině (pokud se zaregistrujete do přístavu plavbu, která je mimo jachting v té době). Většinu dní loď vyřazena plachtění od poledne do 20:00, ale některé dny může začít dříve nebo později, jít s buď soukromé listiny nebo speciální akce.

Snídaně bude kontinentální a bude k dispozici od 08:00 do 09:00. Pokladna je do 10 hodin každý den.

UPOZORNĚNÍ: Naše Uvedené ceny nezahrnují DPH. Boston Hotel daň bude připočtena k ceně rezervace, kdy Liberty dokončí svou rezervaci.

Poté, co si objednat rezervaci přes Hostel světě, Liberty Fleet dokončit svou rezervaci, a vám e-mail potvrzení o vyplněným rezervaci. Vezměte prosím na vědomí, že po dokončení rezervaci přes Liberty Fleet Vaše rezervace B + B se stává nevratná.

Přístup k plavidlu: LIBERTY CLIPPER je pracovní loď, která pravidelně provádí veřejné i soukromé akce plavby v Bostonu Harbor. Nebudete mít přístup k vaší kajuty (pokoje) na lodi, zatímco cesta probíhá. V případě, že loď je pořádá veřejnou plachtění akci, můžete si lístek na této plavbě a zůstat na palubě na plachty (30% sleva k dispozici kromě black-out data a speciální akce). V případě, že soukromé listiny, nebo pokud nechcete koupit jízdenku na veřejnou plachtu, budete muset zůstat na pevnině během plavby. Při check-in my vám poskytne s plánem lodě na den. Loď obvykle nabízí tři dvouhodinové plachty od 12:00 do 20:00 každý den, ale náš plán může začít dříve, nebo jít později, a mohou se změnit.

Check-in: můžete přihlásit kdykoliv od 10:00 do 18:00 na Liberty Fleet úřadu 67 Long Wharf. Prosím tě, přejít přímo do nádoby, jak je třeba přijímat pokyny v kanceláři ještě před vstupem na palubu. Můžete zanechat svá zavazadla v kanceláři lodi při check-in a člena posádky uvedu je do kajuty pro vás. POZNÁMKA: Nemůžeme vyhovět pozdní check-inů. Pokud nemůžete přijet před osmnáct hodin na vašem příjezdu den, nebudete moci zůstat na lodi, která v noci, prosím, kontaktujte nás před si objednáte, pokud máte nějaké dotazy týkající se této politiky.

Doba odhlášení z hotelu: Podívejte se na čas bude 10:00 a mohou být dříve v případě plánovaného veřejného plachty nebo soukromé listiny.

Vrácení / splátkového kalendáře Policy: Nevratná, nemůže být přeložen. Poté, co koupil, je rezervace se nevrací, a nemůže být přeložen. Ty prostor byl zaručen.

Zrušení Společností: Škuner Liberty Clipper, Inc. si vyhrazuje právo zrušit rezervaci v v případě soukromé listiny. V případě, že společnost zruší svoji rezervaci jen soukromá listina, můžete naplánovat k jiným srovnatelným času, nebo vrácení peněz.

Další politiky: Děti: Minimální věk pro podání na palubě Liberty Clipper je 8 let. Rodiče musí doprovázet děti po celou dobu na palubě plavidla. Déšť nebo Shine: Nemůžete zrušit svou rezervaci nepříznivého počasí.

Hledat dostupnost


Zařízení

 • Parkování pro jízdní kola
 • Snídaně v ceně
 • Teplé sprchy
 • Včetně ložního prádla
 • Ručníky v ceně


Politiky

 • Věkové omezení
 • Možnost platit kreditní kartou
 • Daně nejsou zahrnuty


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 3 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Liberty Fleet of Tall Ships Located at 67 Long Wharf, Boston, Boston.
Liberty Fleet of Tall Ships
USA
Boston Massachusetts 02110 67 Long Wharf, Boston
77% 69
42.3601099 -71.0487560
Liberty Fleet of Tall Ships
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Standardní Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc