X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Liberty Fleet of Tall Ships

67 Long Wharf, Boston, Boston, USA

79%Hodnocení

 • 77%Hodnota za peníze
 • 70%Zabezpečení
 • 95%Umístění
 • 82%Zaměstnanci
 • 85%Atmosféra
 • 80%Čistota
 • 65%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Ubytujte se v centru Bostonu na palubě schooners LIBERTY Clipper nebo LIBERTY STAR na našich Tall Ship přenocování. Jedinečný zážitek. Užijte si nejlepší ceny ve městě, při pobytu v historické nábřežní čtvrti Bostonu, jeden blok od North End a Obchodní středisko Faneuil Hall / Quincy Market.

Zůstaneš na pracovní vysoké lodi v jednom z našich kabin. My jen aby o pár kabiny k dispozici každý den a jdou rychle. Všechny kajuty na Liberty Clipper (k dispozici červenec a srpen) jsou dvojité palanda stylu a jsou vybaveny střešní okno, teplou / studenou vodou tekoucí umyvadlo a jsou obložené žluté borovice poskytnout autentický zážitek vysoký loď. Naše šest kabiny sdílet tři hlavy (koupelny) a tři sprchy, které jsou rozmístěny rovnoměrně po celé lodi.

Liberty Star je možné dvěma double-palandou kabiny plus Deluxe s manželskou postelí kabinu s jedním dvojlůžkem, které se vejde až 2 osoby. Všechny kajuty sdíleli zařízení na Liberty Star. Ložní prádlo a ručníky jsou k dispozici v kabin pro obě lodě.

Jsme pracovní škuner, takže zatímco je loď vyřazena plachtění, budete mít svůj den zdarma na prohlídku města na pevnině (pokud se zaregistrujete do přístavu plavby, která je mimo jachting v té době). Většinu dní je loď vyřazena plachtění od 10:30 do 8:00 hodin, ale některé dny mohou začít dříve nebo později chodit s buď soukromé listiny nebo speciální akce.

Pokladna je do 10 hodin každý den.

Upozornění: Naše zveřejněné ceny nezahrnují daně. Boston Hotel daň bude připočtena k ceně rezervace, kdy Liberty dokončí svou rezervaci.

Poté, co si objednat rezervaci přes Hostel světě bude Liberty Fleet dokončit svou rezervaci a e-mail, potvrzení pro dokončena rezervaci. Vezměte prosím na vědomí, že po dokončení rezervaci přes Liberty Fleet Vaše rezervace Tall Ship nocí stává nevratná.

Přístup do nádoby: The Liberty CLIPPER a LIBERTY STAR pracují lodě, které pravidelně provádí veřejné i soukromé akce plující v bostonském přístavu. Nebudete mít přístup k vaší kajuty (pokoje) na palubě lodi, zatímco výlet je ve vývoji. V případě, že loď je hostitelem veřejné plachtění událost, můžete si letenku pro tento plavbu a pobyt na palubě pro plachty (30% sleva k dispozici bez black-out data a speciální události). V případě, že soukromé charty, nebo pokud nechcete koupit jízdenku na veřejnou plachtu, budete muset zůstat na pevnině během plavby. Při check-in my vám poskytne s plánem lodě na den. Loď obvykle nabízí tři dvouhodinové plachet od 10:30 do 8:00 hodin každý den, nicméně, náš plán může začít dříve, nebo jít později a mohou být změněny.

Check-in time: Můžete zkontrolovat v kdykoliv mezi 10:00 a 5:30 hodin v Liberty Fleet úřadu 67 Long Wharf. Prosím tě, přejít přímo k lodi, jak si musí obdržet pokyny v kanceláři před nastupováním. Můžete zanechat vaše zavazadla v kanceláři lodi na check-in a člena posádky uvedu je do kajuty pro vás. POZNÁMKA: Nemůžeme vyhovět pozdní check-in. Pokud nemůžete přijet před 6pm na vašem příjezdu den, nebudete moci zůstat na lodi, která v noci, prosím, kontaktujte nás, než začnete knihy, pokud máte jakékoliv dotazy ohledně této politiky.

Doba odhlášení z hotelu: Podívejte se na čas bude 10:00 a může být dříve v případě plánovaného veřejného plachty nebo soukromá charta.

Vrácení / splátkového kalendáře podmínky: Nevratná, nelze přeplánovat. Jednou koupil, může rezervace se nevrací, a nelze přeplánovat. Ty prostor byl zaručen.

Zrušení Společností: Schooner Liberty Clipper, Inc. si vyhrazuje právo zrušit jakoukoli rezervaci v případě soukromá charta. V případě, že společnost zruší svoji rezervaci jen soukromá charta, můžete přesunout na jinou srovnatelnou dobu, nebo vrácení peněz.

Jiné politiky: Děti: Minimální věk pro podání na palubě Liberty Clipper je 8 let. Rodiče musí doprovázet děti za všech okolností, zatímco na palubě plavidla. Prší nebo svítí slunce: Nesmíte zrušit svou rezervaci za nepříznivého počasí.

Hledat dostupnost


Zařízení

 • Parkování pro jízdní kola
 • Teplé sprchy
 • Včetně ložního prádla
 • Ručníky v ceně


Politiky

 • Věkové omezení
 • Možnost platit kreditní kartou
 • Daně nejsou zahrnuty


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 3 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Liberty Fleet of Tall Ships Located at 67 Long Wharf, Boston, Boston.
Liberty Fleet of Tall Ships
USA
Boston Massachusetts 02110 67 Long Wharf, Boston
79% 81
42.3601099 -71.0487560
Liberty Fleet of Tall Ships
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Standardní Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna