X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Liberty Fleet of Tall Ships

67 Long Wharf, Boston, Boston, USA

77%Hodnocení

 • 74%Hodnota za peníze
 • 69%Zabezpečení
 • 99%Umístění
 • 80%Zaměstnanci
 • 81%Atmosféra
 • 67%Čistota
 • 70%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Ubytujte se v centru Bostonu na palubě škuneru LIBERTY CLIPPER na naší "Boat and Breakfast". Jedinečný zážitek. Užijte nejlepší ceny ve městě, při pobytu v historické nábřežní čtvrti Bostonu, jeden blok od North End a Faneuil Hall / Quincy Market.

Zůstaneš na pracovní vysoké lodi v jednom z našich kabin. Děláme jen pár kabiny k dispozici každý den a jdou rychle. Všechny kajuty jsou vybaveny střešní okno, teplou / studenou tekoucí voda dřez a jsou obložené žluté borovice poskytnout autentický zážitek vysoký loď. Naše šest chatky mají společné tři hlavy (koupelny) a tři sprchy, které jsou rozmístěny rovnoměrně po celé lodi.

Naše B & B je "hostel" styl. Jsme pracující škuner, takže, když je loď z plachtění, budete mít svůj den zdarma na prohlídku města na břehu (pokud se zaregistrujete do přístavu plavby, která je z plavby v té době). Většina dní je loď vyřazena plaví od poledne do 20:00, nicméně, některé dny může začít dříve nebo později jít buď soukromé listiny nebo speciální akce.

Snídaně bude kontinentální a bude k dispozici od 08:00 do 09:00. Pokladna je do 10 hodin každý den.

UPOZORNĚNÍ: Naše uvedené ceny nezahrnují daně. Boston Hotel daň bude přidána k ceně vaší rezervace kdy Liberty dokončí svou rezervaci.

Poté, co si rezervaci prostřednictvím Hostel World, bude Liberty Fleet dokončení Vaší rezervace a e-mail vám potvrzení vaší rezervace dokončena. Vezměte prosím na vědomí, že po dokončení rezervaci přes Liberty flotily, vaše rezervace B + B se stává nevratná.

Přístup k plavidlu: LIBERTY CLIPPER je pracovní loď, která pravidelně provádí veřejné i soukromé události plavby v Bostonu Harbor. Nebudete mít přístup k vaší chatě (pokoje) na palubě lodi, zatímco cesta probíhá. Je-li loď pořádá veřejné plachtění událost, můžete si rezervovat letenku pro tuto plavbu a pobyt na palubě pro plachty (30% sleva k dispozici kromě černé-out data a speciálních akcí). V případě soukromé listiny, nebo pokud nechcete koupit jízdenku pro veřejné plachty, budete muset zůstat na pevnině během plavby. Když check-in my vám s plánem lodi na den. Loď obvykle nabízí tři dvouhodinové plachty od 12:00 do 20:00 každý den, ale náš plán může začít dříve, nebo jít později a mohou podléhat změnám.

Check-in: Můžete zkontrolovat kdykoliv od 10:00 do 18:00 v Liberty Fleet úřadu na 67 Long Wharf. Prosím, nepokračujte přímo do nádoby, jak je třeba přijímat pokyny v kanceláři před vstupem na palubu. Můžete zanechat svá zavazadla v kanceláři lodi při check-in a člena posádky přinese je do své kajuty pro vás. Poznámka: Nemůžeme vyhovět pozdní check-in. Pokud nemůžete přijet dříve, než osmnáct hodin na vaše check-in den, nebudete moci zůstat na lodi, která v noci, prosím, kontaktujte nás, než začnete knihy, pokud máte jakékoliv dotazy týkající se této politiky.

Doba odhlášení z hotelu: Podívejte se na čas bude 10:00 a mohou být dříve v případě plánovaného veřejného plachty nebo soukromé listiny.

Vrácení / splátkového kalendáře politika: Nevratná, nemůže být přeložen. Poté, co koupil, rezervace nemůže být vrácena, a nemůže být přeložen. Ty prostor byl zaručen.

Zrušení Společností: Škuner Liberty Clipper, Inc si vyhrazuje právo zrušit jakoukoliv rezervaci v případě soukromé listiny. Pokud společnost zruší svou rezervaci pouze pro soukromé listiny, můžete naplánovat na jiné srovnatelné době, nebo vráceny peníze.

Ostatní politiky: Děti: Minimální věk pro ubytování na palubě Liberty Clipper je 8 let. Rodiče musí doprovázet děti za všech okolností, zatímco na palubě plavidla. Déšť nebo bot: Můžete zrušit svou rezervaci na nepřízni počasí.

Hledat dostupnost


Zařízení

 • Parkování pro jízdní kola
 • Snídaně v ceně
 • Teplé sprchy
 • Včetně ložního prádla
 • Ručníky v ceně


Politiky

 • Věkové omezení
 • Možnost platit kreditní kartou
 • Daně nejsou zahrnuty


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 3 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Liberty Fleet of Tall Ships Located at 67 Long Wharf, Boston, Boston.
Liberty Fleet of Tall Ships
USA
Boston Massachusetts 02110 67 Long Wharf, Boston
77% 69
42.3601099 -71.0487560
Liberty Fleet of Tall Ships
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Standardní Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc