X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Liberty Fleet of Tall Ships

67 Long Wharf, Boston, Boston, USA

84%Hodnocení

 • 84%Hodnota za peníze
 • 72%Zabezpečení
 • 100%Umístění
 • 92%Zaměstnanci
 • 84%Atmosféra
 • 80%Čistota
 • 76%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Ubytujte se v centru Bostonu na palubu schooners LIBERTY Clipper nebo LIBERTY hvězda na našem tall ship nocí. Jedinečný zážitek. Užijte si ty nejlepší ceny ve městě, v době jejich pobytu v historické nábřežní čtvrti Bostonu, jeden blok od North End a Faneuil Hall / Quincy Market.

Zůstaneš na pracovní vysoké lodi v jednom z našich kabin. My jen dělat několik kabiny k dispozici každý den a jdou rychle. Všechny kajuty na Liberty Clipper (k dispozici červenec a srpen) jsou double-patrová stylu a jsou vybaveny světlíkem, teplá / studená voda tekoucí umyvadlo a jsou obložené žluté borovice poskytnout autentický zážitek vysoký loď. Naše šest kabiny sdílet tři hlavy (koupelny) a tři sprchy, které jsou rozmístěny rovnoměrně po celé lodi.

Liberty hvězda je vybaven dvěma double-patrové chatky plus Deluxe s manželskou postelí kabinu s jedním dvojlůžkem, že se vejde až 2 osoby. Všechny kajuty sdíleli zařízení na Liberty Star. Ložní prádlo a ručníky jsou k dispozici v kabin pro obě lodě.

Jsme pracující škuner, takže když je loď mimo plachtění, budete mít svůj den je zatím prohlédnout město na pevnině (pokud se zaregistrujete pro přístavní plavbu, která je mimo plachtění v té době). Většinu dní loď je mimo plachtění od 10:30 do 8:00, ovšem některé dny mohou začít dříve nebo později jít s buď soukromé listiny nebo speciální akce.

Pokladna je do 10 hodin každý den.

UPOZORNĚNÍ: Naše Uvedené ceny nezahrnují DPH. The Boston Hotel daň bude připočtena k ceně vaší rezervace kdy Liberty dokončí svou rezervaci.

Poté, co si rezervaci přes Hostel světě svou, bude Liberty Fleet dokončit svou rezervaci a email, který jste stvrzenku pro dokončené rezervaci. Upozorňujeme, že po dokončení rezervaci přes Liberty Fleet Vaše Tall rezervace lodí nocí se stává nevratná.

Přístup do nádoby: Liberty CLIPPER a LIBERTY STAR pracují lodě, které pravidelně provádí veřejných i soukromých akcí plachtění v Bostonu Harbor. Nebudete mít přístup k vaší kabiny (pokoj) na palubě lodi, zatímco cesta je ve vývoji. V případě, že loď je hostitelem akce veřejné plachtění, můžete si jízdenku pro tuto plavbu a pobyt na palubě pro plachty (30% slevou k dispozici bez black-out data a speciální události). V případě soukromé listiny, nebo pokud nechcete koupit jízdenku na veřejnou plachtu, budete muset zůstat na pevnině během plavby. Když check-in my vám poskytne plán lodi na den. Loď obvykle nabízí tři dvouhodinové plachet od 10:30 do 8:00 hodin každý den, ale náš plán může začít dříve, nebo jít později a mohou podléhat změnám.

Check-in time: Můžete zkontrolovat kdykoliv mezi 10:00 a 5:30 hodin na Liberty Fleet úřadu 67 Long Wharf. Prosím tě, přejít přímo k lodi, jak si musí obdržet pokyny v kanceláři před vstupem na palubu. Můžete si nechat zavazadla v kanceláři lodi při check-in a člena posádky uvedu je do kajuty pro vás. POZNÁMKA: Nemůžeme vyhovět pozdní check-inů. Pokud nemůžete přijet před 6pm na vaší check-in den, nebude moci zůstat na lodi, která v noci, kontaktujte nás, než začnete knihy, pokud máte nějaké otázky týkající se této politiky.

Check-out čas: Podívejte se na čas bude 10:00 a může být dříve v případě plánovaného veřejného plachty nebo soukromá charta.

Vrácení peněz / přeplánování podmínky: Nevratná, nemůže být přeložen. Jednou koupil, může rezervace nevrací a nemůže být přeložen. byla zaručena Vám prostor.

Zrušení Společností: Škuner Liberty Clipper, Inc. si vyhrazuje právo zrušit jakoukoli rezervaci v případě soukromé listiny. V případě, že společnost zruší svoji rezervaci jen soukromá charta, můžete přesunout do jiného srovnatelnou dobu, nebo vrácení peněz.

Ostatní politiky: Děti: Minimální věk pro podání na palubě Liberty Clipper je 8 let. Rodiče musí doprovázet děti za všech okolností, zatímco na palubě plavidla. Déšť nebo Shine: Nesmíte zrušit svou rezervaci do nepříznivého počasí.

Hledat dostupnost


Zařízení

 • Parkování pro jízdní kola
 • Teplé sprchy
 • Včetně ložního prádla
 • Ručníky v ceně


Politiky

 • Věkové omezení
 • Možnost platit kreditní kartou
 • Daně nejsou zahrnuty


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 3 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Liberty Fleet of Tall Ships Located at 67 Long Wharf, Boston, Boston.
Liberty Fleet of Tall Ships
USA
Boston Massachusetts 02110 67 Long Wharf, Boston
84% 81
42.3601099 -71.0487560
Liberty Fleet of Tall Ships
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna