X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Liberdade Guesthouse

Avenida da Liberdade no. 696 - 3rd floor, Braga, Portugalsko

mapa a cestovní pokyny


97%Hodnocení

  • 100%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 100%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 100%Zařízení

Přeloženo: Google Z hlavního autobusového nádraží:
Chůze: 10-15 minut.
--- Nechte Autobusové nádraží od hlavního vchodu a chodit do Avenida General Norton de Matos. Po křižovatce silnice prochází pod budovou a promění Rua dos Chaosu. Projděte se po silnici, až se dostanete na hlavní náměstí s velkou fontánou. Procházka kolem kašny na dlouhou cestu lemovanou stromy a záhony řádků. Na levé straně uvidíte velký H & M oblečení obchod. Najdete zde vstup do Liberdade Guesthouse mezi H & M obchod a Barclays Bank.

Autobusové nádraží je denní spojení do Coimbra, Porto, Guimaraes a Lisabonu. Autobusy do Porto jezdí každých 30 minut a vzít jen něco málo přes hodinu. Autobusy do Guimaraes spouštět každou hodinu a vzít jen něco málo přes 20 minut.


Z vlakového nádraží:
Chůze: 20-25 minut.
--- Opuštění nádraží se od hlavního vchodu, přes hlavní silnici a po dlážděné silnici na levém Rua Andrade Corvo. Chůze po ulici a chodit pod velkým kamenným obloukem Arco da Porta Nova. Postupujte podle na pěší ulici Rua do Souto, až se dostanete do velké náměstí s kašnou na levé straně a alejí s květinovými záhony na pravé straně. Projděte se po avenue dokud se nedostanete na velký H & M oblečení obchod. Najdete vchod do Liberdade Guesthouse mezi H & M obchod a Barclays Bank.

Existují hodinové vlakové spojení do Porto (cesta trvá cca 1 hodina) a pravidelné vlaky do Lisabonu (cesta trvá 3 hodiny a 30 minut).


Taxi Trasy:
--- Pokud jste se rozhodli vybrat si taxi, ujistěte se, že budete požadovat, aby se snížil na konci Rua do RAIO v blízkosti autobusové zastávky. Autobusová zastávka se nachází v malé náměstí s grassbeds a socha. Jděte k velké třídě s květinovými záhony a odbočit vpravo do něj. Projděte až na cestu, dokud se nezobrazí H & M obchod na pravé straně. Najdete zde vstup do Liberdade Guesthouse mezi H & M obchod a Barclays Bank.


Ostatní:
Sa Carneiro mezinárodní letiště je asi 30 minut jízdy.