X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Leanback Hostel

Andr�ssy street 53, I. floor 2, Budapest, Maďarsko

mapa a cestovní pokyny


81%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 82%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 72%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 78%Zařízení

Přeloženo: Google Návod (jak dospět ke zřízení): Systém veřejné dopravy je opravdu dobrý, takže můžete snadno najít vše na dosah. Nejbližší stanice metra je Oktogon, a nejbližší zastávka tramvaje je Oktogon také.

Můžete najít hostel na slavné slovo dědictví ulice Andrassy ulice 53 I. 2. Zvonek:.. 22.

Již od

Vlakové nádraží Keleti: Jeďte červenou linkou metra (M2) směrem Deli pu. a cestovat do Deák Ferenc

náměstí (3 stanice). Odtud Jeďte žlutou linkou metra (M1) směrem Mexikoi ut a cestovat do Oktogonu (3stops). Náš

brána je druhá brána z TGI Fridays restauraci.

Letiště: (je to asi 40 - 50 minuty)

Autobusem na letiště (k Repter Bus č. 200), která vás zavede do stanice metra Kobanya Kispest, pak přepněte na modré metro (M3) za 10 zastávek na Deek Ferenc náměstí. Odtud Jeďte žlutou linkou metra (M1) směrem Mexikoi ut a cestovat do Oktogonu (3stops). Naše brána je druhá brána z TGI Fridays restauraci.

Vlakové nádraží Nyugati: Vezměte číslo 4 nebo 6 tramvají do Oktogonu (1 zastávka) Naše brána je druhá brána z TGI Fridays restauraci..

Vlakové nádraží Deli: Jeďte červenou linkou metra (M2) k Ors Vezer náměstí a cestovat na náměstí Deák Ferenc (4. zastávky). Odtud Jeďte žlutou linkou metra (M1) směrem Mexikoi ut a cestovat do Oktogonu (3stops). Naše brána je druhá brána z TGI Fridays restauraci.

Népliget mezinárodní autobusové nádraží: Jeďte Modrá linka metra (M3) k upest-Központ a cestování až do Deek Ferenc náměstí (6. zastávka). Odtud Jeďte žlutou linkou metra (M1) směrem Mexikoi ut a cestovat do Oktogonu (3stops). Naše brána je druhá brána z TGI Fridays restauraci.