X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

La Voliera

Via Giuseppe Belluzzo 27, Řím, Itálie

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
La Voliera je ten správný kompromis pro který chce zachránit to, co byste strávit v historickém centru města, ale chce to snadné, aby se pobyt v čtvrti v blízkosti a optimálně připojen.
Náš pokoj je světlý a tichý, s vlastní koupelnou, bezdrátové připojení na internet, TV a klimatizací. Všechny pokoje, exept jedno mají přístup k nádherné balkonem ve fotogalerii. Na požádání nabízíme také garáž služby.
Máme privilegium "maximální nezávislost" pohostinství: naši hosté budou mít klíče od svých bytů, takže nebudete mít žádné omezení času tabulky nebo budou nuceni přihrávku přes recepci pokaždé, když se dostanete dovnitř nebo ven; Naše snídaně není zahrnuta v ceně, ale je na dotaz kontaktujte nás před příjezdem; to je self service: v okamžiku příjezdu budete mít všechno, co potřebujete pro Váš pobyt zde (sušenky, kukuřičné vločky, máslo, džem, ovocná šťáva, mléko, čaj, káva), a znovu, není čas-tabulka omezení. Příplatek za snídani je 4,00 na osobu a den.

Historie:
Způsob, jakým Portuense může být matka silnicích Říma, a byla postavena na konci I. století DC, pro připojení města do přístavu Fiumicino.
Je v XV Radnice názvem Arvalia-Portuense na památku starověké kněžské koleje na Frates Arvales zřízený Romolo, zakladatel Říma.

Důležité informace:

Je důležité komunikovat s námi čas svého příjezdu alespoň dva dny příjezdu; jinak byste nemohli splnit nikoho otevření dveří, protože ne vždy jsme doma.
Pokud potřebujete místo pro vás auto musíte opravit dva dny před příjezdem, protože místo, jsou jen dvě.
Check-in je mezi 13-21. Žádáme doplněk z 20,00 eur na příjezdu do prodloužení, do 01:00.
Nepřijímáme příjezdy po 01:00.

Odhlášení před 10:00.

Důležité: Storno podmínky 72h před příjezdem!

Platba pouze v hotovosti při příjezdu.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Klimatizace
  • Kabelová televize
  • Zdarma přístup k internetu
  • Zdarma Wi-Fi
  • Fény


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 3 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
La Voliera Located at Via Giuseppe Belluzzo 27, , Rome.
La Voliera
Italy
Rome Lazio Via Giuseppe Belluzzo 27
0% 7
41.8640850 12.4617540
La Voliera
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Standardní 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc