X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

La Voliera

Via Giuseppe Belluzzo 27, Řím, Itálie

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
La Voliera je ten správný kompromis o to, kdo by chtěl zachránit, co byste strávit v historickém centru města, ale chce to snadné se pobyt v čtvrti v blízkosti a optimálně připojen.
Náš pokoj jsou světlé a tiché, s vlastní koupelnou, bezdrátové připojení na internet, TV a klimatizací. Všechny pokoje, exept jeden mají přístup na pohádkového balkonem ve fotogalerii. Na požádání nabízíme také garáže službu.
My privilegium jen "maximální nezávislost" pohostinství: naši hosté budou mít klíče od jejich bytů, takže nebudete mít žádné omezení rozvrh nebo budou nuceni přihrávku přes recepcí pokaždé, když se dostanete dovnitř nebo ven; Naše snídaně není zahrnuta v ceně, ale je na dotaz nás kontaktovali před příjezdem; je to 's vlastní servis: v okamžiku příjezdu budete mít všechno, co potřebujete pro Váš pobyt tady (sušenky, corn-flakes, máslo, džem, ovocná šťáva, mléko, čaj, káva), a znovu, není čas-table omezení. Příplatek za snídaně je 4,00 na osobu a den.

Historie:
Způsob, jakým Portuense může být matka silnicích Říma, a to bylo vyrobeno tak, aby na konci století I DC, aby se připojit město k přístavu Fiumicino.
To je v XV Radnice zvané Arvalia-Portuense na památku starověké kněžské vysoké školy v Frates Arvales zřízený Romolo, zakladatel Říma.

Důležité informace:

Je nezbytné, abyste nám sdělit čas svého příjezdu nejméně dvou dnů po příjezdu; jinak byste nemohli splnit někdo otevírá dveře, protože ne vždy jsme doma.
Pokud potřebujete místo pro vás auto musíte stanovit dva dny před příjezdem, protože místo, jsou jen dva.
Check-in je mezi 13-21. Žádáme o doplnění o 20,00 eur za příchod do prodloužení, do 01.00 hodin.
Nepřijímáme příjezdy po 1.00 hod.

Odhlášení před 10:00.

Důležité: Storno podmínky 72 hodin před příjezdem!

Platba pouze v hotovosti při příjezdu.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Klimatizace
  • Kabelová televize
  • Zdarma přístup k internetu
  • Zdarma Wi-Fi
  • Fény


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 3 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
La Voliera Located at Via Giuseppe Belluzzo 27, , Rome.
La Voliera
Italy
Rome Lazio Via Giuseppe Belluzzo 27
0% 7
41.8640850 12.4617540
La Voliera
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc