X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

La Voliera

Via Giuseppe Belluzzo 27, Řím, Itálie

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
La Voliera je ten správný kompromis o to, kdo by chtěl zachránit, co byste strávit v historickém centru města, ale chce to snadné se pobyt v čtvrti v blízkosti a optimálně souvisí.
Náš pokoj jsou světlé a tiché, s vlastním sociálním zařízením, bezdrátové připojení na internet, TV a klimatizací. Všechny pokoje, exept jeden přístup k pohádkového balkonem ve fotogalerii. Na požádání nabízíme také garáže služby.
My privilegium "maximální nezávislost" pohostinství: naši hosté budou mít klíče od jejich bytů, takže nebudete mít žádné omezení rozvrh nebo budou nuceni přihrávku přes recepci pokaždé, když se dostanete dovnitř nebo ven; Naše snídaně není zahrnuta v ceně, ale je na vyžádání nás kontaktovali před příjezdem; Je to samoobslužné: v okamžiku příjezdu budete mít všechno, co potřebujete pro Váš pobyt tady (sušenky, corn-flakes, máslo, džem, ovocný džus, mléko, čaj, káva), a znovu, není čas-table omezení. Příplatek za snídani je 4,00 na osobu a den.

Historie:
Způsob, jakým Portuense může být matka silnicích Říma, a to bylo postaveno na konci I. století DC, pro připojení města do přístavu Fiumicino.
To je v XV Radnice s názvem Arvalia-Portuense na památku starověké kněžské kolegia Frates Arvales zřízený Romolo, zakladatel Říma.

Důležité informace:

Je nezbytné, abyste sdělit nám čas vašeho check-in alespoň dva dny svého příjezdu; V opačném případě byste nemohli splnit někdo otevřel dveře, protože ne vždy jsme doma.
Pokud potřebujete místo pro vás auto musíte opravit dva dny před příjezdem, protože místo, jsou jen dva.
Check in je mezi 13-21. Žádáme o doplatek 20,00 eur za příchod do prodloužení, do 01:00.
Nepřijímáme příjezdy po 01:00.

Odhlášení před 10:00.

Důležité: Storno podmínky 72h před příjezdem!

Platba pouze v hotovosti při příjezdu.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Klimatizace
  • Kabelová televize
  • Zdarma přístup k internetu
  • Zdarma Wi-Fi
  • Fény


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 3 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
La Voliera Located at Via Giuseppe Belluzzo 27, , Rome.
La Voliera
Italy
Rome Lazio Via Giuseppe Belluzzo 27
0% 7
41.8640850 12.4617540
La Voliera
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc