X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

La Voliera

Via Giuseppe Belluzzo 27, Řím, Itálie

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
La Voliera je ten správný kompromis o to, kdo by chtěl zachránit, co byste strávit v historickém centru města, ale chce to snadné se pobyt v čtvrti v blízkosti a optimálně připojen.
Náš pokoj jsou světlé a tiché, s vlastní koupelnou, bezdrátové připojení na internet, TV a klimatizací. Všechny pokoje, exept jeden mají přístup na pohádkového balkonem ve fotogalerii. Na požádání nabízíme také garáže službu.
My privilegium "maximální nezávislost" pohostinství: naši hosté budou mít klíče od jejich bytů, takže nebudete mít žádné omezení rozvrh nebo budou nuceni přihrávku přes recepcí pokaždé, když se dostanete dovnitř nebo ven; Naše snídaně není zahrnuta v ceně, ale je na dotaz nás kontaktovali před příjezdem; je to 's vlastní servis: v okamžiku příjezdu budete mít všechno, co potřebujete pro Váš pobyt zde (sušenky, kukuřičné vločky, máslo, džem, ovocná šťáva, mléko, čaj, káva), a znovu, není čas-table omezení. Příplatek za snídaně je 4,00 na osobu a den.

Historie:
Způsob, jakým Portuense může být matka silnicích Říma, a to bylo vyrobeno tak, aby na konci století I DC, aby se připojit město k přístavu Fiumicino.
To je v XV Radnice zvané Arvalia-Portuense na památku starověké kněžské vysoké školy v Frates Arvales zřízený Romolo, zakladatel Říma.

Důležité informace:

Je důležité komunikovat nám čas svého odbavovacích alespoň dva dny svého příjezdu; jinak byste nemohli splnit někdo otevírá dveře, protože ne vždy jsme doma.
Pokud potřebujete místo pro vás auto musíte stanovit dva dny před příjezdem, protože místo, jsou jen dva.
Check in je mezi 13-21. Žádáme o doplnění o 20,00 eur za příchod do prodloužení, do 01:00.
Nepřijímáme příjezdy po 01:00.

Odhlášení před 10:00.

Důležité: Storno podmínky 72 hodin před příjezdem!

Platba pouze v hotovosti při příjezdu.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Klimatizace
  • Kabelová televize
  • Zdarma přístup k internetu
  • Zdarma Wi-Fi
  • Fény


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 3 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
La Voliera Located at Via Giuseppe Belluzzo 27, , Rome.
La Voliera
Italy
Rome Lazio Via Giuseppe Belluzzo 27
0% 7
41.8640850 12.4617540
La Voliera
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc