X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

La Voliera

Via Giuseppe Belluzzo 27, Řím, Itálie

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
La Voliera je ten správný kompromis pro který chce zachránit, co byste strávit v historickém centru, ale chce to snadné se dostat pobyt v čtvrti v blízkosti a optimálně připojen.
Náš pokoj jsou světlé a tiché, s vlastní koupelnou, bezdrátové připojení na internet, TV a klimatizaci. Všechny pokoje, jeden exept mít přístup k pohádkového balkonem ve fotogalerii. Na požádání nabízíme také garáž služby.
Máme privilegium na "maximální nezávislost" pohostinství: naši hosté budou mít klíče od svých bytů, takže nebudete mít žádné časové omezení tabulky nebo budou nuceni průchod skrz příjem pokaždé, když se dostanete dovnitř nebo ven, naše snídaně není zahrnuta v ceně, ale je na žádost nás kontaktovat před příjezdem, je to samoobsluha: v okamžiku příjezdu budete mít všechno, co budete potřebovat pro váš pobyt zde (sušenky, kukuřičné vločky, máslo, džem, ovocná šťáva, mléko , čaj, káva) a opět žádná časový plán omezení. Příplatek za snídaně je 4,00 na osobu a den.

Historie:
Způsob Portuense může být matka silnicích Říma, a to bylo postaveno na konci století I DC, aby se spojil město do přístavu Fiumicino.
Je v XV radnice s názvem Arvalia-Portuense na památku starověké kněžské koleje na Frates Arvales zřízený Romolo, zakladatel Říma.

Důležité informace:

Je nezbytné, abyste nám sdělit čas svého příjezdu alespoň dvou dnech příjezdu, jinak byste nemohli splnit někdo otevřel dveře, protože ne vždy jsme doma.
Pokud potřebujete místo pro vaše auto Máte-li opravit dva dny před příjezdem, protože místo jsou jen dva.
Check in je mezi 13-21. Požadujeme doplatek 20,00 EUR na příjezdu do extra čas až do 01:00.
Nepřijímáme příjezdy po 01:00.

Odhlášení před 10:00.

Důležité: Storno podmínky 72h před příjezdem!

Platba pouze v hotovosti při příjezdu.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Klimatizace
  • Kabelová televize
  • Zdarma přístup k internetu
  • Zdarma Wi-Fi
  • Fény


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 3 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
La Voliera Located at Via Giuseppe Belluzzo 27, , Rome.
La Voliera
Italy
Rome Lazio Via Giuseppe Belluzzo 27
0% 7
41.8640850 12.4617540
La Voliera
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc