X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do La Banda Rooftop Hostel

C/Dos de Mayo 16, Sevilla, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


97%Hodnocení

  • 96%Hodnota za peníze
  • 96%Zabezpečení
  • 98%Umístění
  • 99%Zaměstnanci
  • 98%Atmosféra
  • 96%Čistota
  • 95%Zařízení

Přeloženo: Google Adresa: Calle Dos de Mayo 16.

Z letiště

-Autobusem: Existuje pouze jeden autobus z letiště do města (EA Bus). Ty by měly vystoupit na zastávce býčí arény v Paseo Colón. La Banda Rooftop Hostel je 4 minuty chůze odtud, dolů Calle Dos de Mayo a 150 m na levé straně. Stojí 4 jedna cesta.

-Taxi: Taxi na La Banda Hostel Střešní bude stát kolem 20-25 eur, plus příplatek za zavazadla.

Z autobusové zastávky

-Autobusové nádraží Prado de San Sebastian: Tento autobusové nádraží je asi 15 minut chůze od hostelu (nebo 2 minuty tramvají - vystoupit na Archivos de Indias stop). Vyjděte z autobusového nádraží do třídy Avenida Carlos V. Kříž přes kruhový objezd na Calle San Fernando (pěší cesta tramvají). Postupujte San Fernando a tramvajové na Avenida Constitucin. Hned po poště / Oficina de correost, vzít na cestu po vaší levici. Po této silnici se průjezdem vpravo. Nacházíte se na Calle Dos de Mayo. Jsme číslo 16. 100 m na pravé straně!

- Z autobusového nádraží Plaza de Armas: Tato autobusová zastávka se nachází v těsné blízkosti našeho hostelu, asi 15 minut chůze. Když vyjdete z autobusového nádraží budete muset vzít Arjona St ve směru aréně (Plaza de Toros). Pokračujte rovně na Paseo Colón. Jakmile se na Paseo Colon odbočit vlevo dole fifth street (řeka je na pravé straně) a najdete Dos de Mayo St Jsme na číslo 16!

V případě, že Vaše taška je příliš těžká, můžete si vzít taxi kolem 5 eur plus poplatek za zavazadla

Od vlakového nádraží Santa Justa

-Autobusem: Autobusem číslo 32 až do posledního zastavení La Campana. Odtud je to 15 minut chůze po ulicích: Tetuan, Plaza Nueva, Avenida de la Constitucion, Almirantazgo a Dos de Mayo.

Nebo jet autobusem C1 (autobusová zastávka se nachází přímo nad parkovištěm a na silnici před vámi) do autobusového nádraží v San Sebastianu. Odtud postupujte podle návodu výše od San Sebastian autobusového nádraží!

-Do Taxi: Taxi na La Banda Hostel Rooftop od vlakového nádraží Santa Justa bude stát asi 10 euro, plus příplatek za zavazadla.