X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do La Banda Rooftop Hostel

Calle Dos de Mayo 16, Sevilla, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


96%Hodnocení

  • 95%Hodnota za peníze
  • 95%Zabezpečení
  • 99%Umístění
  • 97%Zaměstnanci
  • 97%Atmosféra
  • 96%Čistota
  • 95%Zařízení

Přeloženo: Google Adresa: Calle Dos de Mayo 16.

Z letiště

-by Bus: Existuje jen jeden autobus z letiště do města (EA Bus). Ty by měly vystoupit na zastávce býčí aréně, v Paseo Colón. La Banda Rooftop Hostel je 4 minuty chůze odtud, dolů Calle Dos de Mayo, a 150 metrů na levé straně. Stojí 4 jedním způsobem.

-by Taxi: taxi do La Banda Střešní Hostel bude stát kolem 20 až 25 eur, a příplatek za zavazadla.

Z autobusového nádraží

-Bus Station Prado de San Sebastian: Tento autobusové nádraží je asi 15 minut chůze od hostelu (nebo 2 minuty tramvají - vystoupit na zastávce Archivos de Indias). Vyjděte z autobusového nádraží na Avenida Carlos V. Kříž přes kruhový objezd na Calle San Fernando (pěší silnice s tramvají). Sledujte San Fernando a tramvajové dopravy na Avenida Constitucin. Hned po pošta / Oficina de correost, vzít na cestu do levé straně. Po této silnici dolů průjezdem vpravo. Nacházíte se v Calle Dos de Mayo. Jsme číslo 16. 100 m po pravé straně!

- Z autobusového nádraží Plaza de Armas: Tento autobusové nádraží se nachází v těsné blízkosti našeho hostelu, asi 15 minut chůze. Když vyšel z autobusového nádraží je třeba vzít ARJONA St ve směru na býčí arénu (Plaza de Toros). Pokračujte rovně na Paseo Colón. Jakmile se na Paseo Colon odbočit vlevo po páté ulici (řeka je na pravé straně), a zjistíte, Dos de Mayo St. Jsme číslo 16!

V případě, že vaše zavazadlo je moc těžké si můžete vzít taxi kolem 5 eur plus příplatek za zavazadla

Od vlakového nádraží Santa Justa

-by Bus: Jeďte autobusem číslo 32 až do poslední zastávky La Campana. Odtud je to 15 minut chůze po ulicích: Tetuan, Plaza Nueva, Avenida de la Constitución Almirantazgo a Dos de Mayo.

Nebo jet autobusem C1 (autobusová zastávka se nachází přímo nad parkovištěm a na silnici před vámi), na San Sebastian autobusového nádraží. Odtud postupujte podle návodu výše od autobusového nádraží San Sebastian!

-by Taxi: taxi La Banda Střešní Hostel od vlakového nádraží Santa Justa bude stát kolem 10 Euro, plus příplatek za zavazadla.