X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Kvibergs Hostel and Cabins

Lilla Regementsvagen 35, Göteborg, Švédsko

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Kvibergs Vandrarhem & Stugby AB
Lilla regementsvagen 35
SE-415 27 Goteborg

Vezměte prosím na vědomí:
že recepce je otevřena pro ubytovat od pondělí do soboty 2-6 hodin v neděli 2-4 hodin. Pokud arrrive později, musíte zavolat dříve na den příjezdu. V opačném případě nebudete moci přihlásit.

S veřejnou dopravou
Z Hlavního nádraží tramvají č. 7 nebo 11 směrem k Bergsjn do zastávky "Kviberg" (po 9 minutách). Přes ulici na stejné straně, jak jste odešel tramvají. Projděte Zelené brány a vidět naše červené kabiny. Můžete se přihlásit v červené cihlové budovy na druhé straně kabiny.

S autem
Od E6 Oslo / Malm
Podle značek E20 Stockholm, z centru Göteborgu. Když se vaše na E20, po několika minutách vzlétnout na výjezdu 76. Podle značek Svens a také hostelu znaménko (v kabině se stromem). Jet rovně přes první kruhový objezd a když se dostanete na dopravní značka se dáte doleva. Nyní by měl řídit přes malý most a rovně thorugh další tři kruhové objezdy (druhý má předpis ve středu). Nyní byste měli o sobě pizzerii na levé straně, Restaurace Regementet. Obraťte se přímo na křižovatce, a vy teď máte Hostel rovně asi 150 metrů. Vítejte na check in, v červené cihlové budovy s terasou.

Od E20 Stockholmu
Odložte na výjezdu 76. Podle značek Savėnas a také hostelu znak (v kabině se stromem). Jet rovně přes první kruhový objezd a když se dostanete na dopravní značka se dáte doleva. Nyní by měl řídit přes malý most a rovně thorugh další tři kruhové objezdy (druhý má předpis ve středu). Nyní byste měli o sobě pizzerii na levé straně, Restaurace Regementet. Obraťte se přímo na křižovatce, a vy teď máte Hostel rovně asi 150 metrů. Vítejte na check in, v červené cihlové budovy s terasou.