X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Kvibergs Hostel and Cabins

Lilla Regementsvagen 35, Göteborg, Švédsko

mapa a cestovní pokyny


85%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 85%Zabezpečení
  • 70%Umístění
  • 85%Zaměstnanci
  • 90%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 85%Zařízení

Přeloženo: Google Kvibergs Vandrarhem & Stugby AB
Lilla regementsvägen 35
SE-415 27 Göteborg

Vezměte prosím na vědomí:
že recepce je otevřená pro kontrolu v pondělí-sobota 2-6 hodin v neděli 2-4 hodin. Pokud arrrive později, musíte zavolat dříve v den příjezdu. V opačném případě nebudete moci přihlášení

S veřejnou dopravou
Z Hlavního nádraží tramvají č.. 7 nebo 11 k Bergsjön do zastávky "Kviberg" (po 9 minutách). Křížové ulici na stejné straně jak jste je zanechali tramvají. Projděte Zelené brány a vidět naše červené kabiny. Můžete se přihlásit v červené cihlové budovy na druhé straně kabiny.

S autem
Od E6 Oslo / Malmö
Podle značek E20 Stockholm, ven centru Göteborgu. Když se vaše na E20, po několika minutách vzlétnout na výjezdu 76. Podle značek Sävenäs a také ubytovny zavináče (kabina se stromem). Jeďte rovně přes první kruhový objezd a když se dostanete do dopravní značka se dáte doleva. Nyní byste měli jet přes malý most a rovně thorugh další tři kruhové objezdy (druhý má kánon ve středu). Nyní byste měli o sobě pizzerie na levé straně, Restaurace Regementet. Odbočit vpravo na křižovatce a nyní máte Hostel rovně asi 150 metrů. Vítejte na check in, v červeném cihlovém domě s terasou.

Z E20 Stockholmu
Odložte na výjezdu 76. Podle značek Sävenäs a také ubytovny zavináče (kabina se stromem). Jeďte rovně přes první kruhový objezd a když se dostanete do dopravní značka se dáte doleva. Nyní byste měli jet přes malý most a rovně thorugh další tři kruhové objezdy (druhý má kánon ve středu). Nyní byste měli o sobě pizzerie na levé straně, Restaurace Regementet. Odbočit vpravo na křižovatce a nyní máte Hostel rovně asi 150 metrů. Vítejte na check in, v červeném cihlovém domě s terasou.