X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Kvibergs Hostel and Cabins

Lilla Regementsvagen 35, Göteborg, Švédsko

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 100%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 70%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 100%Zařízení

Přeloženo: Google Kvibergs Vandrarhem & Stugby AB
Lilla regementsvägen 35
SE-415 27 Göteborg

Vezměte prosím na vědomí:
že recepce je otevřená pro kontrolu v pondělí-sobota 2-6 hodin v neděli 2-4 hodin. Pokud arrrive později, musíte zavolat dříve v den příjezdu. V opačném případě nebudete moci přihlášení

S veřejnou dopravou
Z Hlavního nádraží tramvají č.. 7 nebo 11 k Bergsjön do zastávky "Kviberg" (po 9 minutách). Křížové ulici na stejné straně jak jste je zanechali tramvají. Projděte Zelené brány a vidět naše červené kabiny. Můžete se přihlásit v červené cihlové budovy na druhé straně kabiny.

S autem
Od E6 Oslo / Malmö
Podle značek E20 Stockholm, ven centru Göteborgu. Když se vaše na E20, po několika minutách vzlétnout na výjezdu 76. Podle značek Sävenäs a také ubytovny zavináče (kabina se stromem). Jeďte rovně přes první kruhový objezd a když se dostanete do dopravní značka se dáte doleva. Nyní byste měli jet přes malý most a rovně thorugh další tři kruhové objezdy (druhý má kánon ve středu). Nyní byste měli o sobě pizzerie na levé straně, Restaurace Regementet. Odbočit vpravo na křižovatce a nyní máte Hostel rovně asi 150 metrů. Vítejte na check in, v červeném cihlovém domě s terasou.

Z E20 Stockholmu
Odložte na výjezdu 76. Podle značek Sävenäs a také ubytovny zavináče (kabina se stromem). Jeďte rovně přes první kruhový objezd a když se dostanete do dopravní značka se dáte doleva. Nyní byste měli jet přes malý most a rovně thorugh další tři kruhové objezdy (druhý má kánon ve středu). Nyní byste měli o sobě pizzerie na levé straně, Restaurace Regementet. Odbočit vpravo na křižovatce a nyní máte Hostel rovně asi 150 metrů. Vítejte na check in, v červeném cihlovém domě s terasou.