X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Koh Tao Backpackers Hostel

Sairee Beach, Sairee, Koh Tao, Thajsko

mapa a cestovní pokyny


70%Hodnocení

  • 68%Hodnota za peníze
  • 75%Zabezpečení
  • 92%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 62%Atmosféra
  • 58%Čistota
  • 58%Zařízení

Přeloženo: Google Jsme nachází v samém srdci nejrušnější části ostrova, centrální Sairee, takže se můžete projít skoro vše, co potřebujete. Nejsme přímo na pláži, cca 2 minuty chůze od hotelu.

To je vlastně dobrá věc, ale jako většina z nočního života v Sairee je založen podél pláže, takže je nastaven zpět od pláže je dobrá, protože to znamená, že hluk není problém, pokud chcete mít brzy večer každou chvíli a znovu.

Když přijedete na Koh Tao, doporučujeme si vzít taxi z mola do Sairee, mělo by to vás stojí jen 50 až 100 bahtů za osobu. Jak jsme nový někteří taxikáři nemusí vědět, kde jsme, a tak si můžete říct, je, aby se vám djl potápění nebo Silver Sands a budou pravděpodobně jezdit rovnou minulost nebo ke dveřím, jak jsme na stejné ulici jako oba z nich. Jsme velká bílá budova těsně před djl bar / restaurace a bazén.

Jak se dostat na Koh Tao

Většina lidí vstoupit Thajsko tím, že letí do Bangkoku. Z Bangkoku existují tři hlavní možnosti dostat se na ostrov Koh Tao.


Nejrychlejší, ale nejdražší cesta: Fly na Samui.


Můžete pickup lety z Bangkoku přímo dolů do Koh Samui z doby kolem roku 4000 bahtů, v závislosti na ročním období a doby letu. Od Samui jednu z vysokorychlostních trajekty přes k ostrovu Koh Tao (Lomprayah Katamarán nebo Seatran) - to stojí asi 550 bahtů za osobu a trvat asi hodinu a půl.
Pokud budete nakupovat můžete dokonce mít možnost získat letu přímo z vaší země původu na Samui, vysekávání Bangkok bit. Můžete rezervovat lety na internetu přímo Bangkok Air.


NB. Pokud se chcete dostat na Koh Tao ve stejný den, jak jste se dostali na Samui zajistit, že máte let, kteří přijedou v poledne jako poslední trajekt přes Koh Tao odjíždí Samui v 13:30.

Kompromis: Vlak do Chumphonu


Thajsko má velký železniční dopravy. Z letiště musíte dostat metr taxi na hlavní Hualamphong vlakového nádraží v městečku (stojí asi 200 bahtů). Odtud se můžete dostat pohodlnou noční vlak až Chumphon. Můžete si postel v klimatizovaném vzduchu přepravu za méně než 1000 bahtů, probouzet svěží na cíle v dopoledních hodinách! Od Chumphon budete mít vysokorychlostní trajekt na ostrově Koh Tao stejný den. To bude trvat asi hodinu a půl a stojí asi 550 baht. Můžete si také objednat v kombinaci vlak a loď lístek.
To je můj preferovaný způsob, jak cestovat, ale často musíte si pár dní dopředu, zejména v okolí o víkendech a státních svátcích.

Rozpočet trasa: Autobusová z Bangkoku


Ani to není tak špatné. Z letiště se dostanete metr taxi na Khao San Road (asi 200 baht). Na Khao San Road si můžete rezervovat v kombinaci autobus a lodní lístek přímo na Koh Tao. To bude přes noc autobusem do Chumphon, pak loď zbytek cesty a měl by stát méně než 1000 bahtů all-in
Podívejte se - existuje několik "žraloci" na celém San oblasti Khao, pozor na jednolodní turisty. Moje rada by bylo jít do jednoho z úředních hledají cestovních kanceláří a objednat s letenkou s nimi. Jdi za služby Lomprayah nebo Seatran, měli byste být schopni si jeden z nich u většiny agentů. Jedná se o rychlé a komfortní služby a obvykle se ukáže DVD na cestě dolů. Nechcete skončit dostat přeplněné na mini bus nebo "místní" službu.


Pokud přijíždíte z jihu nebo na ostrovy na západním pobřeží

Můžete dostat trajektem z Surat Thani, nebo jen venku na Don Sak mola. Můžete chytit buď trajektem s firmou Songserm Express, která se odchylují od 10:00 nebo vzít novou službu Lomprayah, který začal opperating od Surat Thani na Koh Tao, kontrolovat jejich webové stránky pro časový rozvrh tady, http://www.lomprayah com / Surat / surat.html. Tam jsou také noční lodě, které běží poskytnutí počasí není tak špatné, které odjíždějí v 23:00. Nejlevnější varianta je noční loď, následuje poněkud zavádějícím názvem Songserm Express, která trvá asi 6 1/2 hodiny. Katamarán služba Lomprayah je nejrychlejší, ale také nejdražší varianta, ale je naše doporučení pro tuto cestu. Pokud se chystáte na cestování po ostrovech a pak dále do Bangkoku a pak informujete Lomprayah bufet Vstupenka stojí, jak budete ušetřit peníze a být schopen zastavit na Koh Samui, Koh Phangan, Koh Tao a Hua Hin na cestě do Bangkoku.

Rezervace předem on-line odkazy

Pokud byste chtěli, aby si své cestovní opatření před příjezdem do Bangkoku, což je vhodné zejména v hlavní sezóně a kolem úplňku stran na Koh Phangan. Pokud přijíždíte Bus & Boat si můžete objednat on-line buď http://www.lomprayah.com, http://www.seatrandiscovery.com/home.php, http://www.songserm-expressboat.com/, pokud letí dolů Samui si můžete rezervovat on-line na http://www.bangkokair.com, aby si jízdenky na vlak v předstihu, můžete použít http://www.seat61.com/Thailand.htm.

NB. Jako obecné cestovní radu zajistí, aby se vaše cennosti na vás ve vašem příručním zavazadle, tam byly četné zprávy lidí, kteří mají věci ukradené, zejména na nočních autobusů používaných Songserm společnosti.