X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervace

Cesta do Kiki & Smoki Hostel

Gospodar Jevremova 7, Bělehrad, Serbia

mapa a cestovní pokyny


95%Hodnocení

  • 93%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 93%Zaměstnanci
  • 93%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 93%Zařízení

Přeloženo: Google Kiki a Smoki Hostel
Gospodar Jevremova 7
Bělehrad
11000

Nejbližší okolí
Jak se dostat do našeho hostelu je snadné - jen 300 metrů od ulice Knez Mihailova Vstup do centra Bělehradu parku Kalemegdan.
Od Knez Mihailova st, hlavní pěší zóně, na pravé straně, vedle parku Kalemegdan, roh ulic Tadeuša Košćuška a Gospodar Jevremova je jen 4 bloky od hotelu. V rohu je označena zeleně a malé benzinové pumpy. Kiki a Smoki Hostel se nachází na začátku Gospodar Jevremova st 7.


Autobusové a vlakové příjezdy

Veřejná doprava
TRAM 2 zastávky před oběma stanicemi. Kalеmegdan směr jde na doraz na pěší Knez Mihailova st. Je to 4 zastávky od vlakového nádraží a 3 od autobusového příjezdy. Od zastávky, postupujte podle výše uvedených pokynů nejbližší okolí.

Chodit
20 minut chůze od - po tramvajové 2 stopy, prochází před oběma stanicemi, objeví se snadno dostanete do hostelu. Obě stanice jsou v Karađorđeva st, což vede k mostu Branko a pokračuje podél řeky Sávy na Kalemegdan parku. Na pravé straně je ulice, která se vine Pariska podél Kalemegdan parku na pěší Knez Mihailova st. Odtud postupujte podle výše uvedených pokynů nejbližší okolí.

Taxi
Taxi do našeho hostelu z obou stanic by měla být 350 až 550 dinárů - u 3-5EUR. To se nedoporučuje, aby se taxi zaparkované před stanic, je lepší vysadit jednu na ulici.


Letadlo příjezdy

Zvednout
Nabízíme vyzvednutí na letišti - 12EUR za auto, 4 osoby maximum. Vezměte prosím na paměti, že budete muset kontaktovat alespoň jeden den předem.

Veřejná doprava
Veřejná autobusová zastávka je 72 terminál před Zeleni venac trhu zelené. Na spodní části stejné ulici, pod mostem Branka, je tramvajová 2 stop. 2 zastávky ve směru parku Kalemegdan je zastávka na Knez Mihailova st. Od zastávky, postupujte podle výše uvedených pokynů nejbližší okolí.

Chodit
15 minut chůze - Veřejná autobusová zastávka je 72 terminál před Zeleni venac trhu zelené. Naproti autobusové zastávky, na levé straně ulice, schody vedou k branková sv. Přes ulici je Carice Milice st. což vede k malému parku. Na druhé straně parku je Vuka Karadžića ulice, který na pravé straně vede k pěší Knez Mihailova st. Na levém konci Knez Mihailova ulici, je vstup do parku Kalemegdan. Odtud postupujte podle výše uvedených pokynů nejbližší okolí.

Taxi
Taxi voucher se prodává v letištní budově, 1500 dinárů - u 14EUR za auto (ne na osobu).
Taxi do našeho hostelu z veřejné autobusové zastávky 72 terminálu by měla být kolem 350 dinárů - u 3EUR.Veřejná doprava základy
To běží většinou od 5:30 do 23:30. Autobusové plus karty a obnovitelné předplacené kredity se prodávají ve většině kiosků a stáncích s novinami. Minimální úvěr je 6 jízd a náklady 300 dinárů - v blízkosti 0,5 EUR za jízdu. Jednosměrná jízdenka jízdenka, 120 dinárů - v blízkosti 1EUR, lze zakoupit u řidiče. Nejsou žádné denní nebo týdenní jízdenky.

Taxi základy
Poloha 1 na metr je od 06-22h, pozice 2 od 22-06h, v neděli ao svátcích a pozice 3 je pro předměstí a letiště.