X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Kiev Central Station

Hoholivs'ka, 25 - apt. 11, Kiev, Ukrajina

mapa a cestovní pokyny


96%Hodnocení

  • 97%Hodnota za peníze
  • 92%Zabezpečení
  • 92%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 100%Atmosféra
  • 96%Čistota
  • 97%Zařízení

Přeloženo: Google Zaplatit velkou pozornost na DIRECTIONS! (V každém případě udržet naše kontaktní čísla, pokud máte nějaký problém 380937587468):

Airport (Borispil):

Každých 30 minut, 24 hodin denně se můžete dostat autobusem nr. 322, také volal Skybus, spojující letiště na vlakové nádraží (ВОКЗАЛ - Volkzal) pro 40uah (4 euro) a trvá asi jednu hodinu.

Po příjezdu na nádraží, ujistěte se, centr do "staré stranu", kde si můžete prohlédnout Mc Donalds přímo před, za které byste měli najít podzemní průchod pod platformách, takže pokud vidíte zlatý kopulí kostela ( Nová strana), necháme ji za chodíš v boční chůze a odbočit vpravo u vchodu jít dolů (schody a schodiště), které vám bude chodit podle platformy

Taxi z letiště by měla stát kolem 150-200uah, vyjednávat, než vzít auto.

Z letiště Zhiliany, najít autobus, který vás odveze na vlakové nádraží (vokzal centrální) a postupujte podle pokynů níže. Taxíkem na našem místě by neměla být větší než 50 UAH.

Z vlakového nádraží

Je zde také autobusová linka od vlakového nádraží, přímo před budovou najdete Zlaté autobusy na autobusové zastávky s číslem '7 'nebo '18 +7', platit, když se dostanete do (cena psát za řidičem), jízda bude krátká a vy budete muset dávat pozor na dvě věci: jednou autobus dosáhnout velkou cestu s pomníkem s hvězdou na vrcholu a odbočíte vpravo (pouze právo obrátit tento autobus bude), počítat semafory po tu: 3 semafory, po třetí, kdo ho pochopit, chcete se dostat dolů.

Projděte si tuto ulici, odbočte první odbočkou vpravo a to je Hoholivs'ka Street, přejděte na budově č. 25, a tam jsou kódy vstupte do dveří: 247 (první dveře, dřevěné) a 38 (druhá vpravo, kov), než jít nahoru, 4 patra na byty číslo 11. Všimněte si, že KÓDY fungovat, měli byste stisknout všechna čísla najednou.

Pokud chcete chůze od vlakového nádraží, postupujte tento návod od vlakového nádraží:

1 - Najděte vůkol v přední části nádraží, opusťte budovu za vámi a jděte vpřed na avenue Kominternu, přes most a odbočit vlevo na druhé ulici (Saksaganskogo, kde je provoz bude téct na levé straně, stejně ).

2 - Procházka do konce, kde se dostanete na velký bulvár s bulvárem ve středu a budete mít možnost vidět pomník s hvězdou na vrcholu. Kříž na druhou stranu a jít dál, přes následující ulice (Alesia Gonchara). Nyní vcházíte do Str. Dmitrivska.

3 - Po překročení Gonchara můžete jít dál do dalšího rohu, kde uvidíte kyosks na nápoje a občerstvení, odbočte vpravo (to je Vorovskoho) a jděte do kopce, otáčením druhé ulice vlevo, Hoholivs'ka, naše ulice.

4 - Jen mít číslo 4, my jsme číslo 25, a to vše by mělo trvat asi 15 minut, my jsme ten nejbližší železniční stanice.

Kód na dřevěné dveře je 247, uvidíte další 2 dveře, vezměte si ten správný (kov) s kódem 38, nezapomeňte stisknout čísla najednou.

Nacházíme se v bytě # 11, zazvoní zvonek naše! Uvidíte Hostelworld znamení!