X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Kaya

Kijitonyama, Dar es Salaam, Tanzania

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Spojení:
Z letiště se Dalla-dalla do New nebo Old Post Office autobusového nádraží. Přechod na dalla-Dalla chystá Mwenge. Vylodění na the'Sayansi ", Institute of Science and Technology autobusové zastávky, což je asi 2 km od obce muzea, Makumbusho autobusová zastávka. Jděte asi 300 metrů dolů Kajenge Rd. Vezměte levé odbočky na Botswana ulici (naproti Colobus Hotel), kde značka KAYA je třeba vidět. Dům se nachází 100 metrů odtud.

KAYA Taxi:
My doporučuji, abyste nám sbírat vás z letiště. V současné Taxikáři se je comissioned dodat zákazníkům ostatních hotelů a popírají znát směr KAYA nebo záměrně mis-přímému našich zákazníků.
Naše jízdné je 20 dolarů za celovozových (4 osoby) v souladu s místními taxi tarify, inzerovány i na letišti.
Airport Taxi:
Z letiště, požádat o odvezen do Kijitonyama Sayansi, který se nachází na Staroměstském Bagamoyo Road. Od Sayansi, 50m vpravo je Kajenge Road. Pohon 200m po této silnici směrem na Kijitonyama škole, "Shuleni". Na pravé straně, po 3. Road zadku, je to znamení, s KAYA psaný na tom i malé ulice podepsat s Botswanou ulici (naproti Colobus hotelem). Take tento právo obrátit a jet 100 m směrem na KAYA.