X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Kaya

Kijitonyama, Dar es Salaam, Tanzania

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Veřejná doprava:
Z letiště se Dalla-Dalla na nové nebo staré pošty autobusové nádraží. Přepnutí na Dalla-Dalla bude Mwenge. Vystoupit na the'Sayansi "institut vědy a techniky autobusové zastávky, což je asi 2 km po skanzen, Makumbusho autobusová zastávka. Pěšky asi 300 metrů dolů Kajenge Rd. Take doleva na ulici (naproti Botswana colobus hotelu), kde je označení KAYA je třeba vidět. Dům se nachází asi 100 metrů od tam.

KAYA Taxi:
Jsme doporučuji, že nás necháte vás vyzvedne z letiště. V současné době Taxikáři jsou comissioned dodávat zákazníkům do jiných hotelů, a popírají znát směr Kaya nebo úmyslně nesprávně řídit naše zákazníky.
Naše strava je 20 dolarů za celovozových (4 osoby) v souladu s místními taxi tarifů zveřejněny také na letišti.
Letiště Taxi:
Z letiště, požádá odvezen do Kijitonyama Sayansi, který se nachází na Staroměstském Bagamoyo Road. Od Sayansi, 50 metrů vpravo je Kajenge Road. Cesta 200m touto cestou k Kijitonyama školy, "Shuleni". Na pravé straně, po třetí silniční zadek, je to znamení s Kaya na ní napsáno a malé ulice podepsat s Botswanou ulici (naproti hotelu colobus). Take tento právo obrátit a jet 100m směrem Kaya.