X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Kauai BeachHouse

4-1552 Kuhio Hwy, Kapaa, Kauai, Kapaa, USA

mapa a cestovní pokyny


59%Hodnocení

  • 55%Hodnota za peníze
  • 43%Zabezpečení
  • 83%Umístění
  • 58%Zaměstnanci
  • 63%Atmosféra
  • 52%Čistota
  • 55%Zařízení

Přeloženo: Google Návod na Kauai Beach House Hostel od Lihue letiště.

Kauai autobusem z Lihue Airport:

1. Autobusem do Walmart Store 1 km od letiště, sleva na nákup.

2. Převod na autobus 500 na Walmart autobusové zastávky

3. Jeďte autobusem 8 mil na Kapa'a sousedství centra. Vystupte zde. To je na pravé straně silnice, jak je oceán, a my jsme také.

4. Vraťte se ze 2 budov na naše staré modré garáži s úžasnou nástěnná malba na přední straně, znázorňující repliku našich výhledem na lagunu / oceánu na zádech.

5. Projděte si a ze zadní části garáže na BBQ piknik stoly oblasti a zeptejte se někoho, kdo bude kontrolovat, zda v. Nebo jít do prvního patra a / nebo až do druhého patra a zeptejte se. Pokud nikdo je tam relaxovat, užít si, chodit podél oceánu okraje nebo relaxovat u laguny; nebo pěšky do centra Starého Města Kapa'a město 2 bloky zpět na letiště. Nebo nám zavolejte na těchto # je v tomto pořadí. Tyto telefony jsou dobře značené v 1. patře a 2. patře je telefon v pravé části křídové tabuli. 652-8162, nebo 8164, nebo 8163, nebo 8161.

JÍZDA Z letiště:

1. Existují 8 brzdová světla a 8 ½ míle a 13 km od letiště Lihue na Kauai beachhouse. A je tam jen jedna TURN.
2. Coming out na letišti jen zase je odbočit vpravo na první brzdové světlo.
3. Jděte rovně (bez otočení) až 7 více brzdová světla. = 8 celkem brzdová světla.
4. 7. brzdové světlo má SHELL čerpací stanice a Burger Kingem vlevo ... dál.
5. 8. brzdové světlo má ABC samoobsluze na rohu, banku na pravé straně, a Eastside restarant na stejném rohu, ale daleko za roh na pravé straně. To je další blok kolem osmé brzdové světlo má obchodů a restaurací. Všechny dobré restaurace.
6. Další blok je fotbal park na pravé straně, a tak je oceán stejně jako my; ale my jsme sedmý budova kolem fotbalového parku. Ale nemůžete jet do naší garáže, jak jej použít pro zábavu ve večerních hodinách. Tak zase do sousedovic Scotty je restaurace a řídit pod jeho druhý příběh restaurací a parku kdekoli v zádech podél lávovými kameny, nebo v zadní části nás, jsme na levé straně a my jsme modré a žlutý pruh. Prosím, neparkujte ukazovala na další souseda stavební a krátké lávové skalní stěny. Ale park nikde jinde v celé zadní části každého z nás ... to vše parkování zdarma.
7. Pojď do Kauai beachhouse a zeptejte se, jak se kontroluje nebo relaxovat stejně jako v předchozím seznamu. Zavolejte stejné # 's nad-li to nezbytné nebo více směrech, pokud je budete potřebovat.

Kyvadlové:

1. Zeptejte se na řidiče upozornit na památky, řeky, restaurace, nákupní centra. Atd
2. Ať řídit vás baby pláže podél cesty.

E KOMO MAI ... Pojďte dál.