X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Karibu Hostel

P.O. Box 2143, Moshi, Tanzania

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 93%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 88%Umístění
  • 95%Zaměstnanci
  • 90%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 83%Zařízení

Přeloženo: Google Adresa:
PO Box 2143,
Moshi

Od Moshi města:
Seznamte se s Arusha kruhový objezd (držet lefti Arusha), řekněte řidiči hlavou směrem Arusha. Jsme se nacházejí na prvním pravé cestě po kruhovém objezdu naproti čerpací stanici Total a restauraci s názvem Peace Park. Název silnice je Nsilo Swal Ulice a my jsme první brána na pravé straně. Je to velký bílý dům se nachází na Arusha silnici, ale brána je na Nsilo Swal ulici. Podívejte se na malý nápis na bráně. Upozornění: Pokud jste skončili na Chagga Bite, podívejte se přes silnici a uvidíte druhý konec Nsilo Swal ulice, jak je popsáno v návodu výše. Pojď dolů Nsilo Swal ulici a my jsme teď poslední brána na levé straně.

Již od Arusha:
Těsně před Arusha kruhovém objezdu uvidíte velké zelené dopravní značka, která ukazuje směr k mezinárodní školy, himo a Moshi města. Bezprostředně před znakem je polní cesta, Nsilo Swal Road. Odbočit vlevo na této cestě, a my jsme první brána na pravé straně. Opět je to velký bílý dům na Arusha silnici, ale brána je na Nsilo Swal ulici. Opět se podívat na malý nápis na bráně.

Máte-li problémy, zavolejte na taxikáře, Theo, +255755548502, a on se dostanete do hostelu nebo místního správce, Ailsa v 255754888684.


Mezinárodní letiště Kilimanjaro je cca 30 - 45 minut od Moshi. Jsme schopni zajistit dopravu Aiport a přibližné náklady by byly 50.000 TSH, nebo 33 $.