X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Kapodistrias Traditional Hotel-Nafplio

20, Kokkinou Street, Nafplio, Řecko

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Kapodistrias Traditional House se nachází v pevnině Nafplio, který je jedním z nejstarších a historických míst Řecka. Okouzlující Nafplio, asi nejkrásnější město Řecka, dá kouzlo na každého, kdo navštíví ho. Jedná se o unikátní město, které v sobě spojuje středověkou atmosféru starého města, velkých plážích v okolí a snadný přístup k důležitým archeologických nalezišť. Nafplio se nachází pouze 140 km od města Athény a byla postavena přesně pod pevností Palamidi a Akronafplia-u nejznámějších a významných archeologických nalezišť v Řecku například Mykény-Argos-Tirins-Epidavros a Olympia. Kapodistrias Traditional House je jen 50 metrů od místa, které I. Kapodistrias-první řecké guvernér byl zavražděn.
Kapodistrias Traditional House je příjemný a romantický hotel. Během svého pobytu v Kapodistrias Traditional House se budete cítit jako doma.
Kapodistrias Traditional House je k dispozici 10 vkusně zařízené pokoje-každý z nich má své vlastní barevné a osobní jméno převzaté z řecké historie a vše s nádherným výhledem.
K vybavení pokojů patří: klimatizace, satelitní TV, telefon, koupelna, trezor, mini bar.
Vše ostatní je příjemné hotelové závazek, který se denně mění podle vašich představ a přání. Kapodistrias Traditional House je starý dům z 19. století, který byl zrekonstruován a přeměněn na pohodlné a luxusní hotel v důsledku drahých pomoci Nelli Pantazopoulou, který se snažil zachovat svou starou tvář a tvar.
Službu, kterou si je diskrétní a přátelský zároveň.

Kreditní karta je nutná pro zajištění rezervace. Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud bude rezervace stornována do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1. noc pobytu. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo časné podívejte se bude mít za 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Příjezd: 13:00
Odjezd: 11:00
S cílem potvrdit rezervaci, budeme požadovat platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření karty. Pokud nechcete odpovědět na naši e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Klimatizace
  • Bar
  • Snídaně není zahrnuta
  • minibar
  • Parkování
  • Trezor


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Kapodistrias Traditional Hotel-Nafplio Located at 20, Kokkinou Street, , Nafplio.
Kapodistrias Traditional Hotel-Nafplio
Greece
Nafplio 20, Kokkinou Street
0% 1
37.5654115 22.7977412
Kapodistrias Traditional Hotel-Nafplio
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc