X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Kapodistrias Traditional Hotel-Nafplio

20, Kokkinou Street, Nafplio, Řecko

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Kapodistrias Tradiční dům se nachází v pevnině Nafplio, který je jedním z nejstarších a historických míst Řecka. Okouzlující Nafplio-asi nejkrásnější město Řecka, klade kouzlo na každého, kdo ho navštíví. Jedná se o unikátní město, které v sobě spojuje středověkou atmosféru starého města, skvělé plážích v okolí a snadný přístup k důležitým archeologických lokalit. Nafplio se nachází jen 140km od města Athény a byla postavena přesně pod pevností Palamidi a Akronafplia-u nejznámějších a významných archeologických lokalit v Řecku, jako Mycenae-Argos-Tirins-Epidavros a Olympia. Kapodistrias Tradiční dům je jen 50 m od místa, které I. Kapodistrias- jako první Řek guvernér byl zavražděn.
Kapodistrias Tradiční dům je teplý a romantický hotel. Během svého pobytu v Kapodistrias Traditional House se budete cítit jako doma.
Kapodistrias Traditional House je k dispozici 10 vkusně pokoje-každý z nich má své vlastní barevné a jméno osoby převzaté z řecké historie a všechny s nádherným výhledem.
K vybavení pokoje patří: klimatizace, satelitní TV, telefon, koupelna, trezor, mini bar.
Vše ostatní je příjemné hotelové povinnost, která je každý den mění dle Vašich přání a touhy. Kapodistrias Tradiční dům je starý dům z 19. století, který byl zrekonstruován a přeměněn na pohodlné a luxusní hotel v důsledku drahých pomoci Nelli Pantazopoulou který se snažil udržet své staré tvář a tvar.
Tato služba vám líbit, je diskrétní a přátelský zároveň.

Požaduje se kreditní karty k zajištění rezervace. Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud je rezervace zrušena do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1 noc. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo předčasného odjezdu bude mít za následek 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Příjezd: 13:00
Podívejte se: 11:00
S cílem potvrdit rezervaci, budeme požadovat platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření vaší karty. Pokud nemáte odpověď na náš e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Klimatizace
  • Bar
  • Snídaně není zahrnuta
  • minibar
  • Parkování
  • Trezor


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Kapodistrias Traditional Hotel-Nafplio Located at 20, Kokkinou Street, , Nafplio.
Kapodistrias Traditional Hotel-Nafplio
Greece
Nafplio 20, Kokkinou Street
0% 1
37.5654115 22.7977412
Kapodistrias Traditional Hotel-Nafplio
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc