X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Kapodistrias Traditional Hotel-Nafplio

20, Kokkinou Street, Nafplio, Řecko

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Kapodistrias Traditional House se nachází v pevnině Nafplio, který je jedním z nejstarších a historických míst v Řecku. Enchanting Nafplio, asi nejkrásnější město Řecka, klade kouzlo na každého, kdo ji navštíví. Jedná se o unikátní město, který v sobě spojuje středověkou atmosféru Starého Města, velký plážích v okolí a snadný přístup k důležitým archeologických lokalit. Nafplio se nachází jen 140 km od města Athény a byl postaven přesně pod pevností Palamidi a Akronafplia, v blízkosti nejznámějších a významných archeologických lokalit v Řecku, jako Mycenae-Argos-Tirins-Epidavros a Olympia. Kapodistrias Traditional House je jen 50 metrů od místa, které I. Kapodistrias- první Řek guvernér byl zavražděn.
Kapodistrias Traditional House je teplý a romantický hotel. Během svého pobytu v Kapodistrias Traditional House se budete cítit jako doma.
Kapodistrias Traditional House je k dispozici 10 vkusně zařízené pokoje-každý z nich má vlastní barvu a jméno osoby převzaté z řecké historie a všechny s nádherným výhledem.
K vybavení pokoje patří: klimatizace, satelitní TV, telefon, koupelna, trezor, mini bar.
Vše ostatní je příjemné hotelové závazek, který se denně mění dle Vašich přání a touhy. Kapodistrias Traditional House je starý dům z 19. století, který byl zrekonstruován a přeměněn na pohodlné a luxusní hotel v důsledku drahých pomoci Nelli Pantazopoulou který se snažil udržet svou starou tvář a tvar.
Službu, kterou nabízí, je diskrétní a přátelský zároveň.

Je nutná kreditní karty k zajištění rezervace. Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud je rezervace zrušena do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1 noc. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo časné check out bude mít za následek 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Check in: 13:00
Podívejte se: 11:00
S cílem potvrdit rezervaci, požadujeme platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření vaší karty. Pokud nechcete odpovědět na náš e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Klimatizace
  • Bar
  • Snídaně není zahrnuta
  • minibar
  • Parkování
  • Trezor


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Kapodistrias Traditional Hotel-Nafplio Located at 20, Kokkinou Street, , Nafplio.
Kapodistrias Traditional Hotel-Nafplio
Greece
Nafplio 20, Kokkinou Street
0% 1
37.5654115 22.7977412
Kapodistrias Traditional Hotel-Nafplio
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc