X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Kandilj

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Penzion Kandilj se nachází ve staré části Sarajeva, v srdci starého - Baščaršija. Kandilj je nově postavený penzion, který plně přizpůsoben modernímu způsobu života, při zachování ducha východní a umožňuje hostům prožít tradiční bosenské atmosféru.

K dispozici je plná nocleh se snídaní služby. Všechny pokoje jsou vzduch - stabilizují a jsou vybaveny TV / SAT, telefonem s přímou volbou, vysokorychlostní internet, koupelna a WC.
Pokoje jsou zařízeny v tradičním způsobem bosenské, maleb a řemeslníci, zobrazující naši bohatou historii a kulturu.

Hosté mají k dispozici obývací místnost pro odpolední odpočinek, jejíž interiér zachycuje také tradiční bosenské styl, kde si hosté mohou odpočinout, pobavit a dokončit své každodenní práci. Obývací pokoj je vybaven TV / SAT programem a veřejný přístup k internetu.

Bezpečnost a zabezpečení našich hostů má zvláštní význam pro nás. Majitel hotelu Pansion má významný mezinárodní zkušenosti v oblasti bezpečnosti a ochrany, v tomto případě slouží k dosažení maximální úrovně ochrany pro své hosty a prostor. Hosté mohou získat všechny potřebné rady týkající se jejich bezpečnosti a ochrany. Konstantní video dohled s aktuální požárního poplachu je instalována v prostorách.

Navštivte "Kandilj", vážení hosté, a dopřejte si kousek snu Bosně.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Klimatizace
  • Snídaně v ceně
  • Fény
  • Přístup k internetu
  • Prádelní zařízení


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Kandilj Located at Bistrik 12a, , Sarajevo.
Kandilj
Bosnia And Herzegovina
Sarajevo 71000 Bistrik 12a
0% 11
43.8554090 18.4295520
Kandilj
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc