X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervace

Cesta do Kadetus Hostel

Zwierzyniecka 25/7, Krakov, Polsko

mapa a cestovní pokyny


87%Hodnocení

  • 89%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 91%Umístění
  • 91%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 86%Čistota
  • 83%Zařízení

Přeloženo: Google Od hlavního vlakového / autobusového nádraží

* Můžete se dostat do našeho hostelu snadno městskou hromadnou dopravou. Jízdenka stojí 2,60 zlotých a můžete si ho koupit v téměř každém stánku. Chcete-li získat do našeho hostelu tramvají jít ven z budovy vlakového / autobusového nádraží, pokračujte v chůzi na chvíli a tramvajová zastávka je na levé straně.
Tramvají č.. 2 a vystupte na zastávce s názvem "Jubilat". Pak jděte nahoru Zwierzyniecka ulici. Hostel se nachází na levé straně.

* Pokud je pěkné počasí, a nemáte moc zavazadla nést můžete chodit k nám, dýchání atmosféru starého města. To trvá asi 15 minut.
Pokud se rozhodnete jít sledovat ukazatele na centrum města. Procházka podél Florianska ulici náměstí. Pak jděte přes náměstí a zase do Wiślna ulici (roh náměstí). Jděte dolů Wiślna ulicí až na křižovatku. Přejdeme křižovatku a jděte do Zwierzyniecka ulici. Projděte ulicí, hostel se nachází v na pravé straně.


Z "Balice" letištěm
Z "letiště Balice:"
Náš přátelský dopravní společnost může pick-si-up z letiště Balice, v tomto 24/7 služby budete muset zaplatit 60PLN (1 4people), 90PLN (5 8people). Vše, co musíte udělat, je poslat e-mail do našeho hostelu a požádat o tuto službu také napsat nějaké podrobnosti, jako datum a cca. čas příjezdu a číslo letu.
Můžete také použít veřejné transport.The Jízdenka stojí 2,60 zlotých a autobusová zastávka je přímo před letištní budovou. Vezměte autobusem. 192 a vystupte na zastávce s názvem "Cracovia". Jdi Pilsudskiego Street odbočte vpravo do ulice Straszewskiego a pěšky asi 200 metrů. Pak zase do Zwierzyniecka ulici. Projděte ulicí, hostel se nachází v na pravé straně.
K dispozici je také vlak jede z letiště Balice hlavního vlakového nádraží v Krakově, jízdenka stojí 10PLN.