X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Kadetus Hostel

Zwierzyniecka 25/7, Krakov, Polsko

mapa a cestovní pokyny


88%Hodnocení

  • 87%Hodnota za peníze
  • 87%Zabezpečení
  • 87%Umístění
  • 93%Zaměstnanci
  • 87%Atmosféra
  • 93%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Od hlavního vlakového / autobusového nádraží

* Můžete se dostat do našeho hostelu snadno městskou hromadnou dopravou. Jízdenka stojí 2,60 zlotých a můžete si ho koupit v téměř každém stánku. Chcete-li získat do našeho hostelu tramvají jít ven z budovy vlakového / autobusového nádraží, pokračujte v chůzi na chvíli a tramvajová zastávka je na levé straně.
Tramvají č.. 2 a vystupte na zastávce s názvem "Jubilat". Pak jděte nahoru Zwierzyniecka ulici. Hostel se nachází na levé straně.

* Pokud je pěkné počasí, a nemáte moc zavazadla nést můžete chodit k nám, dýchání atmosféru starého města. To trvá asi 15 minut.
Pokud se rozhodnete jít sledovat ukazatele na centrum města. Procházka podél Florianska ulici náměstí. Pak jděte přes náměstí a zase do Wiślna ulici (roh náměstí). Jděte dolů Wiślna ulicí až na křižovatku. Přejdeme křižovatku a jděte do Zwierzyniecka ulici. Projděte ulicí, hostel se nachází v na pravé straně.


Z "Balice" letištěm
Z "letiště Balice:"
Náš přátelský dopravní společnost může pick-si-up z letiště Balice, v tomto 24/7 služby budete muset zaplatit 60PLN (1 4people), 90PLN (5 8people). Vše, co musíte udělat, je poslat e-mail do našeho hostelu a požádat o tuto službu také napsat nějaké podrobnosti, jako datum a cca. čas příjezdu a číslo letu.
Můžete také použít veřejné transport.The Jízdenka stojí 2,60 zlotých a autobusová zastávka je přímo před letištní budovou. Vezměte autobusem. 192 a vystupte na zastávce s názvem "Cracovia". Jdi Pilsudskiego Street odbočte vpravo do ulice Straszewskiego a pěšky asi 200 metrů. Pak zase do Zwierzyniecka ulici. Projděte ulicí, hostel se nachází v na pravé straně.
K dispozici je také vlak jede z letiště Balice hlavního vlakového nádraží v Krakově, jízdenka stojí 10PLN.