X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Jugendherberge Schliersee
YHA

Josefstaler Str. 19, Schliersee, Německo

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Schliersee Youth Hostel se nachází v jedné z evropských nejkrásnějších krajin v Bavorských Alpách.

Hory, v blízkosti jezera Schliersee, zvlněné krajině podhůří Horního Bavorska, místní lyžařské oblasti a města Mnichov, Innsbruck a Salcburk není daleko přidat až poskytují dostatek atrakcí pro každé roční období.

Nachází se v okrese Josefsthal Schliersee, malém městečku, které leží v nadmořské výšce 800-1900 m, malý a dobře udržované hostel je útulné a domácké v atmosféře. Postaven v Horním bavorském stylu, hnízdí v nádherné horské scenérie na úpatí Jgerkamp a vrcholky Brecherspitze a je blízko Tegernsee údolí a rozsah Wendelsteinbahn.
Díky své poloze v blízkosti Schliersee a Spitzingsee Ski Area jeden z větších zimních sportovních center v bavorských Alp, a jako taková známá nabízí sněhu až do dubna hostel se zaměřuje především na Alpine, sportovních a přírodních zájmů. Nabízíme atraktivní program aktivit, od koruně stromu lano kurzu lezení přes prohlídky lavinové ochrany pracuje na windsurfing kurzy, nemluvě o výlety na horských kolech, pěší turistiku slunce, chata-na-chatě pěší túry a jednodenní výlety do míst zájmu.
Schliersee Youth Hostel je zvláště vhodný pro rodinné pobyty.

Josefsthal, kde se nachází hostel je malý a venkovský okres Schliersee leží v nadmořské výšce 800 - 1900 m v nádherné horské scenérie. Hostel, který je postaven v Horním bavorském stylu, leží na úpatí Jgerkamp a vrcholky Brecherspitze a není daleko od Tegernsee údolí a rozsah Wendelsteinbahn.

V hostelu se nachází také v blízkosti Schliersee a Spitzingsee Ski Area, dějiště mezinárodních sportovních soutěží, známých i široko daleko za nabídku sněhu až do studny do dubna. Jako takový, Ski Area Schliersee a Spitzingsee je součástí největší skipas oblasti Německa, což znamená, že jeden skipas bude poskytovat přístup k více než 75 vleků a asi 160 kilometrů sjezdovek. Celkem 51 sněhová děla pomůže uhradit 50.000 m2 sjezdovek se sněhem pro dosažení nejlepších možných podmínek, a až na Spitzingsee mlhavé a mlhavo dny jsou prakticky neznámé vzhledem k vysoké nadmořské výšce. Schliersee-/ Spitzingsee Ski Area
Schliersee Youth Hostel se nachází v samém srdci Alpenplus kraje, největší oblasti Německa sousedící skipas skládá z Brauneck, Wallberg, Schliersee / Spitzingsee, Sudelfeld a Durchholzen / Tyrolsko lyžařských areálů.
Tři z těchto velkých lyžařských areálů Sudelfeld, Brauneck a Wallberg je pouhých 10 až 15 minut auto nebo autobus odjíždí od hostelu mládeže.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Bar
  • Snídaně v ceně
  • Včetně ložního prádla
  • Šatní skříňky
  • Restaurace
  • Prohlídka/Přepážka
  • Ručníky k pronájmu


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Jugendherberge Schliersee Located at Josefstaler Str. 19, , Schliersee.
Jugendherberge Schliersee
Germany
Schliersee Bayern Josefstaler Str. 19
0% 0
47.6928900 11.8843700
Jugendherberge Schliersee
    Pokoje jsou k dispozici     Základní 4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Základní 4 lůžek Soukromý Společná Koupelna