X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Jugendherberge Schliersee
YHA

Josefstaler Str. 19, Schliersee, Německo

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Schliersee Youth Hostel se nachází v jedné z evropských nejpozoruhodnějších krajin bavorských Alp.

Hory, v blízkosti jezera Schliersee, zvlněné krajině podhůří Horního Bavorska, místní lyžařské oblasti a města v Mnichově, Innsbrucku a Salcburku není daleko přidat až poskytnout spoustu atrakcí pro každé roční období.

Nachází se v okrese Josefsthal Schliersee, malém městečku, které leží v nadmořské výšce 800-1900 m, malý a dobře udržovaný penzion je útulný a domácké v atmosféře. Postaven v Horním bavorském stylu, hnízdí v nádherné horské scenérie na úpatí Jgerkamp a vrcholky Brecherspitze a je blízko k Tegernsee Valley a rozsah Wendelstein.
Díky své poloze v blízkosti Schliersee a Spitzingsee Ski Area jeden z větších zimních střediscích v bavorských Alpách, a jako takový známý pro nabízení sněhu až do dubna mládežnická ubytovna se zaměřuje především na Alpine, sportovní a přírodní zájmů. Nabízíme atraktivní program činností od korunách stromů lanové lezení přes komentované prohlídky lavinové ochrany pracuje na windsurfing kurzy, nemluvě o horských kolech, Sunrise turistiku, chata-to-chatě turistické zájezdy a jednodenní výlety do míst zájmu.
Schliersee Youth Hostel je vhodný zejména pro rodinné pobyty.

Josefsthal, kde se nachází hostel pro mládež, je malý a okresu Schliersee ležící v nadmořské výšce 800 - 1900 m v nádherné horské scenérie. Hostel, který je postaven v Horním bavorském stylu, leží na úpatí Jgerkamp a vrcholky Brecherspitze a není daleko od Tegernsee Valley a rozsah Wendelstein.

V hostelu se nachází také v blízkosti Schliersee a Spitzingsee Ski Area, dějiště mezinárodních sportovních soutěžích známých jak široko daleko za nabídku sněhu až do studny až do dubna. Jako takový, Ski Area Schliersee a Spitzingsee je součástí největší skipas území Německa, což znamená, že jeden skipas bude poskytovat přístup k více než 75 vleků a asi 160 kilometrů sjezdovek. Celkem 51 sněhová děla pro pokrytí 50.000 m2 sjezdovek se sněhem pro dosažení nejlepších možných podmínek, a až na Spitzingsee mlhavé a mlhavo dny jsou prakticky neznámé kvůli vysoké nadmořské výšce. Schliersee- / Spitzingsee Ski Area
Schliersee Youth Hostel se nachází v samém srdci Alpenplus kraje, největšího lyžařského areálu přihrávku německé skládá z lyžařských areálů Brauneck, Wallberg, Schliersee / Spitzingsee, Sudelfeld a Durchholzen / Tyrolsku.
Tři z těchto velkých lyžařských areálů Sudelfeld, Brauneck a Wallberg jsou pouhých 10 až 15 minut auto nebo autobus odjíždí od hostelu.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Bar
  • Snídaně v ceně
  • Včetně ložního prádla
  • Šatní skříňky
  • Restaurace
  • Prohlídka/Přepážka
  • Ručníky k pronájmu


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Jugendherberge Schliersee Located at Josefstaler Str. 19, , Schliersee.
Jugendherberge Schliersee
Germany
Schliersee Bayern Josefstaler Str. 19
0% 0
47.6928900 11.8843700
Jugendherberge Schliersee
    Pokoje jsou k dispozici     Základní 4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Základní 4 lůžek Soukromý Společná Koupelna