X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Jugendherberge Schliersee
YHA

Josefstaler Str. 19, Schliersee, Německo

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Schliersee Youth Hostel se nachází v jedné z evropských nejkrásnějších krajin v Bavorských Alpách.

Hory, v blízkosti jezera Schliersee, zvlněné krajině podhůří Horního Bavorska, místní lyžařské oblasti a města Mnichov, Innsbruck a Salcburk není daleko přidat až poskytují dostatek atrakcí pro každé roční období.

Nachází se v okrese Josefsthal Schliersee, malém městečku, které leží v nadmořské výšce 800-1900 m, malý a dobře udržované hostel je útulné a domácké v atmosféře. Postaven v Horním bavorském stylu, hnízdí v nádherné horské scenérie na úpatí Jgerkamp a vrcholky Brecherspitze a je blízko Tegernsee údolí a rozsah Wendelsteinbahn.
Díky své poloze v blízkosti Schliersee a Spitzingsee Ski Area jeden z větších zimních sportovních center v bavorských Alp, a jako taková známá nabízí sněhu až do dubna hostel se zaměřuje především na Alpine, sportovních a přírodních zájmů. Nabízíme atraktivní program aktivit, od koruně stromu lano kurzu lezení přes prohlídky lavinové ochrany pracuje na windsurfing kurzy, nemluvě o výlety na horských kolech, pěší turistiku slunce, chata-na-chatě pěší túry a jednodenní výlety do míst zájmu.
Schliersee Youth Hostel je zvláště vhodný pro rodinné pobyty.

Josefsthal, kde se nachází hostel je malý a venkovský okres Schliersee leží v nadmořské výšce 800 - 1900 m v nádherné horské scenérie. Hostel, který je postaven v Horním bavorském stylu, leží na úpatí Jgerkamp a vrcholky Brecherspitze a není daleko od Tegernsee údolí a rozsah Wendelsteinbahn.

V hostelu se nachází také v blízkosti Schliersee a Spitzingsee Ski Area, dějiště mezinárodních sportovních soutěží, známých i široko daleko za nabídku sněhu až do studny do dubna. Jako takový, Ski Area Schliersee a Spitzingsee je součástí největší skipas oblasti Německa, což znamená, že jeden skipas bude poskytovat přístup k více než 75 vleků a asi 160 kilometrů sjezdovek. Celkem 51 sněhová děla pomůže uhradit 50.000 m2 sjezdovek se sněhem pro dosažení nejlepších možných podmínek, a až na Spitzingsee mlhavé a mlhavo dny jsou prakticky neznámé vzhledem k vysoké nadmořské výšce. Schliersee-/ Spitzingsee Ski Area
Schliersee Youth Hostel se nachází v samém srdci Alpenplus kraje, největší oblasti Německa sousedící skipas skládá z Brauneck, Wallberg, Schliersee / Spitzingsee, Sudelfeld a Durchholzen / Tyrolsko lyžařských areálů.
Tři z těchto velkých lyžařských areálů Sudelfeld, Brauneck a Wallberg je pouhých 10 až 15 minut auto nebo autobus odjíždí od hostelu mládeže.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Bar
  • Snídaně v ceně
  • Včetně ložního prádla
  • Šatní skříňky
  • Restaurace
  • Prohlídka/Přepážka
  • Ručníky k pronájmu


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Jugendherberge Schliersee Located at Josefstaler Str. 19, , Schliersee.
Jugendherberge Schliersee
Germany
Schliersee Bayern Josefstaler Str. 19
0% 0
47.6928900 11.8843700
Jugendherberge Schliersee
    Pokoje jsou k dispozici     Základní 4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Základní 4 lůžek Soukromý Společná Koupelna