X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Jugendherberge Schliersee
YHA

Josefstaler Str. 19, Schliersee, Německo

Žádné hodnocení

0 Recenze
 • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Schliersee Youth Hostel se nachází v jedné z evropských nejpozoruhodnějších krajin bavorských Alp.

Hory, v blízkosti jezera Schliersee, zvlněné krajině podhůří Horního Bavorska, místní lyžařské areály a města v Mnichově, Innsbrucku a Salcburku není daleko přidat až poskytují dostatek atrakcí pro každé roční období.

Nachází se v okrese Josefsthal Schliersee, malém městečku, které leží v nadmořské výšce 800-1900 metrů, malý a dobře udržované hostel je útulné a domácké v atmosféře. Postaven v Horním bavorském stylu, je to hnízdí v nádherné krajině v hornaté úpatí Jgerkamp a vrcholy Brecherspitze a je blízko k Tegernsee Valley a rozsah Wendelstein.
Díky své poloze v blízkosti Schliersee a Spitzingsee Ski Area jeden z větších zimních střediscích v bavorských Alp, a jako takový známý pro nabízení sněhu až do dubna mládežnický hostel se zaměřuje především na Alpine, sportovních a přírodních zájmů. Nabízíme atraktivní program činností od korunách stromů lanové lezení prostřednictvím prohlídek lavinové ochrany pracuje na windsurfing kurzy, nemluvě o výlety na horských kolech, Sunrise turistiku, chata-to-chatě turistické zájezdy a jednodenní výlety do míst zájmu.
Schliersee Youth Hostel je vhodný zejména pro rodinné pobyty.

Josefsthal, kde se nachází hostel mládež, je malý a venkovský okres Schliersee leží v nadmořské výšce 800 - 1900 metrů, v nádherné horské scenérie. Hostel, který je postaven v Horním bavorském stylu, leží na úpatí Jgerkamp a vrcholy Brecherspitze, a není daleko od Tegernsee Valley a rozsah Wendelstein.

V ubytovně je také blízko k Schliersee a Spitzingsee Ski Area, kde se konají na mezinárodních sportovních soutěžích známých jak široko daleko za nabídku sněhu až do studny do dubna. Jako takový, Ski Area Schliersee a Spitzingsee je součástí největší lyžařská permanentka oblasti Německa, což znamená, že jeden skipas bude poskytovat přístup k více než 75 vleků a asi 160 kilometrů sjezdovek. Celkem 51 sněhová děla pro pokrytí 50.000 čtverečních metrů sjezdovek se sněhem za nejlepších možných podmínek, a až na Spitzingsee mlhavé a mlhavo dny jsou prakticky neznámé kvůli vysoké nadmořské výšce. Schliersee- / Spitzingsee Ski Area
Schliersee Youth Hostel se nachází v samém srdci Alpenplus kraje, největší souvislý lyžařský přihrávku areálu Německa skládá z lyžařských areálů Brauneck, Wallberg, Schliersee / Spitzingsee, Sudelfeld a Durchholzen / Tyrolsko.
Tři z těchto velkých lyžařských oblastí Sudelfeld, Brauneck a Wallberg jsou pouhých 10-15 minut autem nebo trenér jízdy od hostelu.

Hledat dostupnost


Zařízení

 • Bar
 • Snídaně v ceně
 • Společenská místnost
 • Herna
 • Teplé sprchy
 • Přístup k internetu
 • Včetně ložního prádla
 • Šatní skříňky
 • Parkování
 • Restaurace
 • Prohlídka/Přepážka
 • Ručníky k pronájmu
 • Prodejní automaty


Politiky

 • Možnost platit kreditní kartou


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Jugendherberge Schliersee Located at Josefstaler Str. 19, , Schliersee.
Jugendherberge Schliersee
Germany
Schliersee Bayern Josefstaler Str. 19
0% 0
47.6928900 11.8843700
Jugendherberge Schliersee
    Pokoje jsou k dispozici     Základní 4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Základní 4 lůžek Soukromý Společná Koupelna