X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Jucy Snooze

62 Emily Place, Downtown, Auckland, Nový Zéland

mapa a cestovní pokyny


79%Hodnocení

  • 70%Hodnota za peníze
  • 83%Zabezpečení
  • 90%Umístění
  • 87%Zaměstnanci
  • 73%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 70%Zařízení

Pro návstěvníky přijízdějící na Auckland Letistě:

Chcete-li dostat do Aspenu Dům z Aucklandu Letisti máte tyto moznosti jsou k dispozici mimo mezinárodní i domácí terminálů:

Sleva Taxis: Aspen House doporučuje Sleva na Taxis k jejich vyzvednutí a pohodlné Vrácení sluzby. Chcete-li dostat Sleva na taxi z letistě, dial jejich bezplatné 0800 529 100 z jakéhokoli letistě telefonu. Sleva Taxis účtovat pausální penězní sazba NZ $ 30 (auto), nebo NZ $ 40 (van) do Aspenu House. Od mezinárodního terminálu, Slevy Taxis vyzvednout mimo dveří 9 (hlavní příjezdy) na telefonní automat.

Supershuttle: A Super Shuttle náklady cca NZ $ 25-35 pro 2 lidi, je to od dveří ke dveřím sluzby. Chcete-předem rezervovat Supershuttle, navstivte www.supershuttle.co.nz

Airbus Express: Letadlo Airbus náklady NZ $ 13-15 na osobu a jednu cestu. Expresní probíhá přiblizně kazdých 20 minut během denních hodinách, a to z / na letistě. Od 1. srpna, o přesností na zastavení Aspen Dům je nizsí University (Stop 3). Aspen Dům je kousek odtud.

Pro návstěvníky přijízdějící automobilem:
Z jizní dálnice na výjezdu z Wellesley Street ramp - sledovat známky města - odbočit vpravo na princeznu Street - řídit az do konce princezny Street - v parku odbočíte doleva a pak doprava do Emily místo.

Ze Severní dálnice výjezd na Fanshaw Street - cestovat do vlastních Street východ, cestovní tři bloky minulosti Queen Street - odbočit vpravo do Emily místo.