X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Jucy Hotel

62 Emily Place, Downtown, Auckland, Nový Zéland

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Pro návstěvníky přijízdějící na Auckland Letistě:

Chcete-li dostat do Aspenu Dům z Aucklandu Letisti máte tyto moznosti jsou k dispozici mimo mezinárodní i domácí terminálů:

Sleva Taxis: Aspen House doporučuje Sleva na Taxis k jejich vyzvednutí a pohodlné Vrácení sluzby. Chcete-li dostat Sleva na taxi z letistě, dial jejich bezplatné 0800 529 100 z jakéhokoli letistě telefonu. Sleva Taxis účtovat pausální penězní sazba NZ $ 30 (auto), nebo NZ $ 40 (van) do Aspenu House. Od mezinárodního terminálu, Slevy Taxis vyzvednout mimo dveří 9 (hlavní příjezdy) na telefonní automat.

Supershuttle: A Super Shuttle náklady cca NZ $ 25-35 pro 2 lidi, je to od dveří ke dveřím sluzby. Chcete-předem rezervovat Supershuttle, navstivte www.supershuttle.co.nz

Airbus Express: Letadlo Airbus náklady NZ $ 13-15 na osobu a jednu cestu. Expresní probíhá přiblizně kazdých 20 minut během denních hodinách, a to z / na letistě. Od 1. srpna, o přesností na zastavení Aspen Dům je nizsí University (Stop 3). Aspen Dům je kousek odtud.

Pro návstěvníky přijízdějící automobilem:
Z jizní dálnice na výjezdu z Wellesley Street ramp - sledovat známky města - odbočit vpravo na princeznu Street - řídit az do konce princezny Street - v parku odbočíte doleva a pak doprava do Emily místo.

Ze Severní dálnice výjezd na Fanshaw Street - cestovat do vlastních Street východ, cestovní tři bloky minulosti Queen Street - odbočit vpravo do Emily místo.