X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Journeys King's Cross Hostel

54-58 Caledonian Road, Kings Cross, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


69%Hodnocení

  • 64%Hodnota za peníze
  • 73%Zabezpečení
  • 91%Umístění
  • 72%Zaměstnanci
  • 62%Atmosféra
  • 58%Čistota
  • 61%Zařízení

Z stanici Kings Cross St. PANCRAS UNDERGROUND a vlakové stanice:

Nejbližší Tube / Stanice metra / Subway na cesty Kings Cross Hostel je KINGS CROSS ST. PANCRAS. Odtud jsme asi 3 minuty chůze. Existuje spousta východů ze stanice, ale jakmile jste šel ven se ujistěte, že Euston Road je před vámi, a že stanice St Pancras Kings Cross a jsou za vámi a vše, co musíte udělat, je odbočte vlevo a pěšky po Euston Road.

Euston Road se pak promění v Pentonville Road. Projděte si tuto ulici a první ulice po levé straně bude Caledonian silnice. Jsme asi 100 metrů podél silnice na pravé straně.

Od letiště Heathrow:

Jen se Piccadilly Line (tmavě modrá), celou cestu až do Kings Cross St Pancras Station a postupujte podle návodu výše.

Od letiště Gatwick:

První vlaky Capital Připojte se dostanete rovnou na St Pancras Station a poté postupujte podle návodu výše.

Od letiště Stansted:

Autobusem - Terravision Autobusy vás vezme na Liverpool St stanice a odtud transfer do podzemí a vzít Metropolitní Line (tmavě červená), Circle Line (žlutá) nebo Hammersmith a City Line (Pink) na západ do Kings Cross St stanice Pancras Undergound a postupujte podle pokynů výše.

Vlakem - bude Stansted Express se dostanete na Tottenham Hale nádraží a odtud vzít Victoria linky (světle modrý) na jih do Kings Cross St Pancras Station a postupujte podle návodu výše.

Od letiště Luton:

Autobusem - se Easybus nebo zelená linka trenéři se dostanete do stanice metra Baker St a tam si můžete vzít Metropolitní Line (tmavě červená), Circle Line (žlutá) nebo Hammersmith a City Line (Pink) na východ do Kings Cross St Pancras Underground Stanice a postupujte podle pokynů výše.

Vlakem - Budete muset mít zdarma shuttle bus na letiště Luton vlakové nádraží a odtud Luton Express vás vezme na nádraží Paddington. Od nádraží Paddington vzít Hammersmith a City Line (Pink) na západ do Kings Cross St Pancras Station a postupujte podle návodu výše.