X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Journeys King's Cross Hostel

54-58 Caledonian Road, Kings Cross, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


74%Hodnocení

  • 71%Hodnota za peníze
  • 76%Zabezpečení
  • 88%Umístění
  • 84%Zaměstnanci
  • 68%Atmosféra
  • 68%Čistota
  • 66%Zařízení

Z stanici Kings Cross St. PANCRAS UNDERGROUND a vlakové stanice:

Nejbližší Tube / Stanice metra / Subway na cesty Kings Cross Hostel je KINGS CROSS ST. PANCRAS. Odtud jsme asi 3 minuty chůze. Existuje spousta východů ze stanice, ale jakmile jste šel ven se ujistěte, že Euston Road je před vámi, a že stanice St Pancras Kings Cross a jsou za vámi a vše, co musíte udělat, je odbočte vlevo a pěšky po Euston Road.

Euston Road se pak promění v Pentonville Road. Projděte si tuto ulici a první ulice po levé straně bude Caledonian silnice. Jsme asi 100 metrů podél silnice na pravé straně.

Od letiště Heathrow:

Jen se Piccadilly Line (tmavě modrá), celou cestu až do Kings Cross St Pancras Station a postupujte podle návodu výše.

Od letiště Gatwick:

První vlaky Capital Připojte se dostanete rovnou na St Pancras Station a poté postupujte podle návodu výše.

Od letiště Stansted:

Autobusem - Terravision Autobusy vás vezme na Liverpool St stanice a odtud transfer do podzemí a vzít Metropolitní Line (tmavě červená), Circle Line (žlutá) nebo Hammersmith a City Line (Pink) na západ do Kings Cross St stanice Pancras Undergound a postupujte podle pokynů výše.

Vlakem - bude Stansted Express se dostanete na Tottenham Hale nádraží a odtud vzít Victoria linky (světle modrý) na jih do Kings Cross St Pancras Station a postupujte podle návodu výše.

Od letiště Luton:

Autobusem - se Easybus nebo zelená linka trenéři se dostanete do stanice metra Baker St a tam si můžete vzít Metropolitní Line (tmavě červená), Circle Line (žlutá) nebo Hammersmith a City Line (Pink) na východ do Kings Cross St Pancras Underground Stanice a postupujte podle pokynů výše.

Vlakem - Budete muset mít zdarma shuttle bus na letiště Luton vlakové nádraží a odtud Luton Express vás vezme na nádraží Paddington. Od nádraží Paddington vzít Hammersmith a City Line (Pink) na západ do Kings Cross St Pancras Station a postupujte podle návodu výše.