X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Journeys King's Cross Hostel

54-58 Caledonian Road, Kings Cross, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


67%Hodnocení

  • 64%Hodnota za peníze
  • 66%Zabezpečení
  • 88%Umístění
  • 74%Zaměstnanci
  • 63%Atmosféra
  • 53%Čistota
  • 59%Zařízení

Přeloženo: Google Z CROSS ST Kinga. PANCRAS UNDERGROUND a vlakové nádraží:

Nejbližší Tube / Underground / stanice metra na CROSS HOSTEL Journeys KING'S je KINGïS CROSS ST. PANCRAS. Odtud jsme asi 3 minuty chůze. Existuje spousta východů z této stanice, ale jakmile jste vyšel ven se ujistěte, že Euston Road je před vámi, a že Kings Cross a St Pancras stanice jsou za vámi a vše, co musíte udělat, je odbočte vlevo a pěšky po Euston Road.

Euston Road se pak promění v Pentonville Road. Projděte si tuto ulici a na ulici první na levé straně bude Caledonian Road. Jsme asi 100 metrů podél silnice na pravé straně.

Od letiště Heathrow:

Jen se Piccadilly Line (tmavě modrá), celou cestu až do Kings Cross St Pancras Station a postupujte podle návodu výše.

Z letiště Gatwick:

První vlaky Capital Připojte se dostanete rovnou na St Pancras Station a poté postupujte podle návodu výše.

Od letiště Stansted:

Autobusem - Terravision Autobusy vás vezme na Liverpool St stanice a odtud transfer do metra a vzít Metropolitan Line (Dark Red), Circle Line (žlutá) nebo Hammersmith a městská hranice (Pink) na západ do kingi ¿½ s Cross St Pancras stanice Undergound a postupujte podle návodu výše.

Vlakem - Stansted Express vás vezme na Tottenham Hale stanice a odtud mít Victoria Line (světle modrá) na jih k kingi ¿½ s Cross St Pancras Station a postupujte podle návodu výše.

Od letiště Luton:

Autobusem - EASYbus nebo Green Line trenéři vás vezme na Baker St metra a tam si můžete vzít na Metropolitan Line (Dark Red), Circle Line (žlutá) nebo Hammersmith a městská hranice (Pink) na východ do Kings Cross St Pancras metra stanice a postupujte podle návodu výše.

Vlakem - Budete muset mít zdarma shuttle bus na letiště Luton vlakové nádraží a odtud Luton Express vás vezme na nádraží Paddington. Z nádraží Paddington jede Hammersmith a městská hranice (Pink) na západ, na Kings Cross St Pancras Station a postupujte podle návodu výše.