X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervace

Cesta do Joan´s Hostel

Calle del Mediterraneo No. 12, Colonia Jardines de Guadalupe, San Salvador, El Salvador

mapa a cestovní pokyny


79%Hodnocení

  • 76%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 82%Zaměstnanci
  • 76%Atmosféra
  • 82%Čistota
  • 71%Zařízení

Přeloženo: Google Autobusem: Letíte do Comalapa letiště, největší letiště ve střední Americe, který se nachází 45 minut po dálnici z města. Poté, co jste přišel, a to zvyky. Vypadni a přes velké parkoviště. Pak jděte na základě otevřeného domu dostat na silnici. Je zde autobusová-stop. Můžete buď po silnici č. 138 nebo 400. Neberte si s sebou spoustu zavazadel nebo velké batohy, i když dostane mini bus velmi navštěvovaný žádné zavazadlové poličky!!

Autobus vás zaveze z letiště do centra, San Salvador za 0,70 USD. Je pomalejší než raketoplány a může trvat až jednu hodinu, aby se do města. Poté, co se dostanete dolů v centru města budete muset vzít autobusových linek, ať 42a nebo 27, i když se zdá, že cesta 27. trvá trochu déle, než se dostat do hostelu ... Jakmile se dostanete do tohoto autobusu požádat řidiče, nebo chlap, který si účtuje abyste věděli, když jste v la UCA, který je jedním z nejvýznamnějších vysokých škol ve městě a tam dostanete dolů a chodit, dokud nenajdete malou zahradu s názvem Capri Plaza. Jsme hned vedle něj. It'sa Bílý dům dvě úrovně. Máme jen malou žábu znamení Infront domu.Autem: Bude vám trvat asi 45 minut se dostanete do města.

Nejprve se vydáte na východ asi 750 MTS. a odbočit vpravo na RN5S a zůstat tam po 27 km odbočíte ostře doprava zůstat na RN5S na 11,3 km a bude pokračovat na pravé onRN5Sfor další 200m. pak se dá ostře doprava na Bulevar Los Proceres/RN5S na 270 metrů a bude mít vlevo na rozcestí a mírně doleva na: Panamericana Carretera, odbočit vlevo na Calle del Mediterraneo a podívejte se na kampusu la UCA (Universidad Simeon Cañas), jakmile tam podívat na malé veřejné zahrady s názvem "plaza capri" a my jsme hned vedle něj.