Hostelworld.com

Jazz Hostel & Apartments

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 9.9
 • Zabezpečení 9.8
 • Umístění 9.6
 • Zaměstnanci 10.0
 • Atmosféra 9.7
 • Čistota 9.9
 • Zařízení 9.9

Umístění

Preernova Cesta 68

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Autobusová zastávka BLED
Autobusové nádraží Bled se nachází 500 m od JAZZ Hostel & Apartments. Chůze se nám to bude trvat asi pět minut. Jak jste na autobusové nádraží jít přes ulici a začít chodit do kopce (vlevo od autobusového nádraží, musíte projít restaurace Planinc). Na cestě, měli byste projít klenotnictví. Při přesunu na přijedete do hostelu a hospody 1004. Na konci této budovy se dáte mírně doprava a jít dál do kopce. Na vrcholu kopce je křižovatkou, na které se dáte vlevo. Přes ulici můžete vidět supermarket. Když se dáte doleva, ulice je trochu úzký (být opatrní, protože z provozu). Brzy pak uvidíte odbočka doleva s křižovatce. Zde odbočte vpravo a pak hned odešel. Měli byste projít dvěma žlutými budov a za těchto budov je v první řadě Jazz bar a dál, je Jazz Hostel a apartmány.

NÁDRAŽÍ BLED JEZERO
Vlakové nádraží Bled-jezero se nachází přímo nad jezerem, 2 km od JAZZ Hostel & Apartments. Bohužel, není tam žádný krach stanice, takže jedinou možností je odtud pěšky nebo volejte taxi. Chůze k nám, bude to trvat asi půl hodiny. Pokud stojíte v přední části vlakového nádraží, při pohledu na cestě k jezeru, měli odbočit vlevo a přesunout na této ulici. Ty se pohybují rovně po celou dobu na hlavní silnici. Za prvé ulice je obklopen stromy, pak je pravý ukazatel, pak doleva na řadě, a pak jít dál rovně. Brzy poté, co minete restauraci Mangart je křižovatka tam odbočíte vpravo. Ty dál rovně po hlavní silnici, až přijedete k George Best baru. Na křižovatce v přední části George Best baru, odbočit vlevo, dál rovně (trochu do kopce), a na vrcholu kopce se dáte doleva. Před vámi, můžete vidět Jazz Hostel & Apartments.

TRAIN STATON Lesce BLED
Vlakové nádraží Lesce / Bled se nachází 7 km od Jazz Hostel & Apartments. Nejjednodušší možností odtamtud je to, že budete mít autobus. Autobusové nádraží je na stejném místě jako na vlakové nádraží, jen přes ulici. Když jste na autobusovém nádraží, tam je plán autobusů - vyhledat Bled. Bus pohony tam velmi často, takže neexistují žádné starosti. Jděte z autobusu na hlavním nádraží Bled (pokud budete počítat, kolikrát autobusové zastávky, měli byste dostat se podruhé). Jak jste na autobusové nádraží jít přes ulici a začít chodit do kopce (vlevo od autobusového nádraží, musíte projít restaurace Planinc). Na cestě, měli byste projít klenotnictví. Při přesunu na přijedete do hostelu a hospody 1004. Na konci této budovy se dáte mírně doprava a jít dál do kopce. Na vrcholu kopce je křižovatkou, na které se dáte vlevo. Přes ulici můžete vidět supermarket. Když se dáte doleva, ulice je trochu úzký (být opatrní, protože z provozu). Brzy pak uvidíte odbočka doleva s křižovatce. Zde odbočte vpravo a pak hned odešel. Měli byste projít dvěma žlutými budov a za těchto budov je v první řadě Jazz bar a dál, je Jazz Hostel a apartmány.
 • Hodnota za peníze 9.9
 • Zabezpečení 9.8
 • Umístění 9.6
 • Zaměstnanci 10.0
 • Atmosféra 9.7
 • Čistota 9.9
 • Zařízení 9.9
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT
Jazz Hostel & Apartments Located at Preernova Cesta 68, , Bled.
Jazz Hostel & Apartments
Slovenia
Bled 4260 Preernova Cesta 68
98% 1003
46.3739750 14.1032609
Jazz Hostel & Apartments
    Pokoje jsou k dispozici

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našeho měsíčníku, kde získáte nejlepší hostelové nabídky a novinky přímo v e-mailu. Můžete se kdykoliv odhlásit.