X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Jazz Hostel & Apartments

Preernova Cesta 68, Bled, Slovinsko

mapa a cestovní pokyny


97%Hodnocení

  • 98%Hodnota za peníze
  • 96%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 95%Atmosféra
  • 98%Čistota
  • 98%Zařízení

Přeloženo: Google Autobusová zastávka BLED
Autobusové nádraží Bled se nachází 500 m od JAZZ Hostel & Apartments. Chůze se nám to bude trvat asi pět minut. Jak jste na autobusové nádraží jít přes ulici a začít chodit do kopce (vlevo od autobusového nádraží, musíte projít restaurace Planinc). Na cestě, měli byste projít klenotnictví. Při přesunu na přijedete do hostelu a hospody 1004. Na konci této budovy se dáte mírně doprava a jít dál do kopce. Na vrcholu kopce je křižovatkou, na které se dáte vlevo. Přes ulici můžete vidět supermarket. Když se dáte doleva, ulice je trochu úzký (být opatrní, protože z provozu). Brzy pak uvidíte odbočka doleva s křižovatce. Zde odbočte vpravo a pak hned odešel. Měli byste projít dvěma žlutými budov a za těchto budov je v první řadě Jazz bar a dál, je Jazz Hostel a apartmány.

NÁDRAŽÍ BLED JEZERO
Vlakové nádraží Bled-jezero se nachází přímo nad jezerem, 2 km od JAZZ Hostel & Apartments. Bohužel, není tam žádný krach stanice, takže jedinou možností je odtud pěšky nebo volejte taxi. Chůze k nám, bude to trvat asi půl hodiny. Pokud stojíte v přední části vlakového nádraží, při pohledu na cestě k jezeru, měli odbočit vlevo a přesunout na této ulici. Ty se pohybují rovně po celou dobu na hlavní silnici. Za prvé ulice je obklopen stromy, pak je pravý ukazatel, pak doleva na řadě, a pak jít dál rovně. Brzy poté, co minete restauraci Mangart je křižovatka tam odbočíte vpravo. Ty dál rovně po hlavní silnici, až přijedete k George Best baru. Na křižovatce v přední části George Best baru, odbočit vlevo, dál rovně (trochu do kopce), a na vrcholu kopce se dáte doleva. Před vámi, můžete vidět Jazz Hostel & Apartments.

TRAIN STATON Lesce BLED
Vlakové nádraží Lesce / Bled se nachází 7 km od Jazz Hostel & Apartments. Nejjednodušší možností odtamtud je to, že budete mít autobus. Autobusové nádraží je na stejném místě jako na vlakové nádraží, jen přes ulici. Když jste na autobusovém nádraží, tam je plán autobusů - vyhledat Bled. Bus pohony tam velmi často, takže neexistují žádné starosti. Jděte z autobusu na hlavním nádraží Bled (pokud budete počítat, kolikrát autobusové zastávky, měli byste dostat se podruhé). Jak jste na autobusové nádraží jít přes ulici a začít chodit do kopce (vlevo od autobusového nádraží, musíte projít restaurace Planinc). Na cestě, měli byste projít klenotnictví. Při přesunu na přijedete do hostelu a hospody 1004. Na konci této budovy se dáte mírně doprava a jít dál do kopce. Na vrcholu kopce je křižovatkou, na které se dáte vlevo. Přes ulici můžete vidět supermarket. Když se dáte doleva, ulice je trochu úzký (být opatrní, protože z provozu). Brzy pak uvidíte odbočka doleva s křižovatce. Zde odbočte vpravo a pak hned odešel. Měli byste projít dvěma žlutými budov a za těchto budov je v první řadě Jazz bar a dál, je Jazz Hostel a apartmány.