X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Jazz Hostel & Apartments

Preernova Cesta 68, Bled, Slovinsko

mapa a cestovní pokyny


97%Hodnocení

  • 96%Hodnota za peníze
  • 97%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 99%Zaměstnanci
  • 97%Atmosféra
  • 99%Čistota
  • 99%Zařízení

Přeloženo: Google BUS STATION BLED
Autobusové nádraží Bled se nachází 500 m od JAZZ Hostel & Apartments. Chůze nám to bude trvat asi pět minut. Jak jste na autobusové nádraží jít přes ulici a začít chodit do kopce (vlevo od autobusového nádraží, musíte projít restaurace Planinc). Na cestě, měli byste projít klenotnictví. Když přesunete na vás přijde na ubytovně a hospody 1004. Na konci této budovy se dáte mírně doprava a dál do kopce. Na vrcholu kopce je křižovatka, na které odbočíte vlevo. Přes ulici můžete vidět supermarket. Když otočíte doleva, ulice je trochu úzká (být opatrní, protože z provozu). Brzy pak uvidíte doleva s křižovatce. Tam odbočte vpravo a hned vlevo. Ty by měly projít dvěma žlutými budov a za těchto budov je v první řadě Jazz bar a další je Jazz Hostel a apartmány.

NÁDRAŽÍ BLED JEZERO
Vlakové nádraží Bled, jezero se nachází přímo nad jezerem, 2 km od JAZZ Hostel & Apartments. Bohužel, neexistuje žádný poprsí stanice, takže jediná možnost, odtud se pěšky nebo zavolat taxi. Chůze k nám, bude to trvat asi půl hodiny. Pokud stojíte v přední části nádraží, při pohledu na cestě k jezeru, měli byste odbočit doleva a jít na té ulici. Ty se pohybují rovně po celou dobu na hlavní silnici. Za prvé ulice je obklopen stromy, pak je odbočení vpravo, pak vlevo odbočit a pak dál rovně. Brzy poté, co minete restauraci Mangartu je křižovatkou tam odbočíte doprava. Ty dál rovně po hlavní silnici, až přijedete na George Best baru. Na křižovatce před George nejlepšího baru, odbočíte vlevo, přejít na přímé (trochu do kopce), a na vrcholu kopce odbočíte vlevo. Před vámi, můžete vidět Jazz Hostel & Apartments.

TRAIN STATON LESCE BLED
Vlakové nádraží Lesce / Bled se nachází 7 km od Jazz Hostel & Apartments. Nejjednodušší možností odtud je to, že budete mít autobus. Autobusové nádraží je na stejném místě jako nádraží, jen přes ulici. Když jste na autobusovém nádraží, tam je rozvrh autobusů - vyhledat Bled. Autobusové disky tam velmi často, takže neexistují žádné starosti. Jděte z autobusu na hlavní Bled stanice (pokud budete počítat, kolikrát autobusové zastávky, měli byste dostat se podruhé). Jak jste na autobusové nádraží jít přes ulici a začít chodit do kopce (vlevo od autobusového nádraží, musíte projít restaurace Planinc). Na cestě, měli byste projít klenotnictví. Když přesunete na vás přijde na ubytovně a hospody 1004. Na konci této budovy se dáte mírně doprava a dál do kopce. Na vrcholu kopce je křižovatka, na které odbočíte vlevo. Přes ulici můžete vidět supermarket. Když otočíte doleva, ulice je trochu úzká (být opatrní, protože z provozu). Brzy pak uvidíte doleva s křižovatce. Tam odbočte vpravo a hned vlevo. Ty by měly projít dvěma žlutými budov a za těchto budov je v první řadě Jazz bar a další je Jazz Hostel a apartmány.