X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Jasmine Garden Hotel

57 Lo Su Street, Hanoi Old Quarter, Hanoi, Vietnam

mapa a cestovní pokyny


100%Hodnocení

  • 100%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 100%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 100%Zařízení

Přeloženo: Google 1) Pokud přijíždíte Vlakem

Nabízíme zdarma vyzvednutí, pokud přijedete vlakem. Stačí, když nám říct podrobnosti svého příjezdu, a tam budeme, když přijedete. Pokud budeme znát číslo své postele, budeme i poznávám, jak jste přišel dolů po schodech!

Pokud chcete vzít taxi z nádraží na vlastní pěst, pak prosím vytiskněte na to a mít po ruce.

Pokud užíváte taxi sami od vlakového nádraží, chodit ven na ulici. Prosím buď opatrný. Nenechte nikoho chytit svou tašku! Přejít na taxi stánky pouze:
Mai Linh, Hanoj ​​Taxi, (3) 8.21.21.21, (3) 8.26.26.26, (3) 8.53.53.53, (3) 8.56.56.56. (Většina ostatních společností bude podvádět vás.) Ukažte jim tuto poznámku. To zdvořile žádá jej, aby se dostanete na Jasmine, a nabízí standardní tarif 50.000 VND. To je standardní tarif na cestu. Pokud nesouhlasí, nebojte se, existují desítky dalších řidičů čeká za Vás, kteří se dostanete na The Jasmine Garden hotel pro toto jízdné!

Lam na đưa toi đến: Khach san Jasmine. 57 PHO Lo Su Gan Hồ Hoan Kiem. Đến Noi toi SE TRA anh 50.000 Đồng. NEU đồng y Thi toi đi XE ČZU anh, Neu Khong Thi Toi SE tim XE Khac. Xin Cam anh.

2) Pokud pojedete Air

Nabízíme zdarma letiště vyzvednout pro všechny rezervace na tři noci pobytu. Pokud jste si na jednu noc, nabízíme odvoz z letiste za stejný poplatek, který byste měli platit 380,000 VND nebo $ 18. (Bohužel návštěvníci nakonec zaplatí mnohem více, protože taxikáři využít z nich.) Stačí, když nám, informujte svého číslo letu a přistání čas a budeme tam s nápisem k vyzvednutí vás. Pokud jste pronájmu taxi na vlastní pěst, přečtěte si prosím na:

Pokud se vezme taxi z letiště na vlastní pěst, prosím vytiskněte na to a mít ji po ruce při ukončení na letiště.

Ukončete terminál a jít rovně. Cross jedna silnice a podívejte se na taxi stáncích. Přejít na taxi stánky pouze Noi Bai nebo Viet Thanh taxi. (Většina ostatních společností bude podvádět vás.) Ukažte jim tuto poznámku. To zdvořile požádá ho, aby vás do hotelu Jasmine Garden, a nabízí standardní jízdné 380.000 VND. Pokud nesouhlasí, nebojte se, existují desítky dalších řidičů, kteří čekají se dostanete do Jasmine pro toto jízdné!
"Lam na đưa toi đến: Khach san Jasmine. 57 PHO Lo Su Gan Hồ Hoan Kiem. Đến Noi toi SE TRA anh 380.000 Đồng. NEU đồng y Thi toi đi XE ČZU anh, Neu Khong Thi Toi SE tim XE Khac. Xin Cam anh "