X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervace

Cesta do Jakarta Bed & Breakfast

Jl. Jamblang no. 27, Cilandak KKO, Jakarta Selatan, Jakarta, Indonesia

mapa a cestovní pokyny


59%Hodnocení

  • 60%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 40%Umístění
  • 60%Zaměstnanci
  • 60%Atmosféra
  • 60%Čistota
  • 50%Zařízení

Přeloženo: Google Prosím, podívejte se na mapu směr na našich webových stránkách: jakartabedandbreakfast (tečka) cz

Chcete-li jet taxíkem, můžete si vzít na letiště kyvadlovou dopravu na BLOK M ušetřit nějaké peníze. Od Blok M našeho B & B se nachází v blízkosti (Jakarta standard).

Kyvadlová doprava z letiště do Blok M Plaza stojí Rp. 20,000. To se nazývá "DAMRI" Shuttle bus. Poznámka: jezdí každých 30 min. od 05,30 -22:30 hodin. Vezmi si to z terminálu 1 nebo svorkou 2.

Pokud chcete vzít taxi z letiště nebo z obou Blok M:

1.. Řekněte taxikář jít do Cilandak Marinir KKO.
2.. Než mu jít na CIGANJUR
3.. Uvidíte T křižovatku, řekněte mu, aby šel vlevo. Po hlavní ulici. Minete zadní vchod Ragunan Zoo.
4. , Dokud se nezobrazí další T křižovatce říct mu, aby šel přímo na PASO ulici.
4. Budete hit další T křižovatku, řekněte mu, aby šel vlevo na Mohamad Kafi 1 ulici.
5. Uvidíte mešitu na pravé straně, než zpomalit. Ty se blíží uličkou s názvem JAMBLANG. K dispozici je velké zelené znaménko před uličce, která říká, že "PEMAKAMAN UMUM" (hřbitov). Obraťte se přímo na té uličce.
6. Náš dům je největší a poslední dům na ulici (nejsou zase nikde) číslo 27. Zeptejte se svého ovladač pípat jeho roh takže náš brankář může otevřít bránu pro vás.

V indonéské (ukázat to vaše kabiny řidiče):

Jalan Mohammad Kahfi I
Gang Jamblang, nomor 27
Cilandak KKO, Jakarta Selatan

Persis disamping kuburan Kampung Kandang, Ciganjur. Jalan ke Arachových Cilandak KKO Trakindo, lewat Marinir sampai mentok, belok kiri kearah Pintu masuk ragunan, ikutin jalan sampe mentok belok Kanan kearah jalan PASO. Lewati Jalan PASO, keluar di Mohamad Kahfi I. Belok kiri ke Arachových Ciganjur. Pelán-Pelán sebelah Kanan ada Mesjid, Lalu belok ke gang Jamblang (pemakaman umum). Rumah Paling Ujung nomor 27. Jangan MASUK KUBURAN. Kita disamping kuburan Persis.

Pokud nechcete potíží ztratí jen říct taxikář řídit vás Cilandak KKO (pron: "Kah-kah-oh"). Než se autobusem M20 (světle modrá barva) na JAMBLANG (pron: "jumb-Blang"). Autobus bude stát jen o 0,50 dolarů (Rp 5000). A vědí, že alej velmi dobře. Po autobusová zastávka vás na Jamblang uličky, přes ulici a vstoupit do uličky, se nachází největší a poslední dům na té ulici. Č. 27. Stačí zazvonit nebo zaklepat.

Taxi z Blox M do Cilandak KKO je o Rp.100, 000. Taxi z letiště do Cilandak KKO je o Rp.200, 000 (plus dálniční poplatky).