X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do JV's Hostel

2F., No.57, Aly. 50, Ln. 39, Tonghua St., Taipei, Taiwan

mapa a cestovní pokyny


93%Hodnocení

  • 93%Hodnota za peníze
  • 94%Zabezpečení
  • 92%Umístění
  • 97%Zaměstnanci
  • 91%Atmosféra
  • 92%Čistota
  • 90%Zařízení

Přeloženo: Google Trasy:
Protože jsme hned vedle na noční trh (velmi pohodlné, ale pravděpodobně bude matoucí poprvé dostanete zde), takže prosím nesledují jen adresu - stačí postupovat podle pokynů níže! Pomůžou vám najít cestu snadno.

Zde je naše adresa v čínštině, takže pokud byste mohli, prosím, vytiskněte ji v případě, že je třeba se ptát místním lidem najít umístění:

** Taxi: Zeptejte se řidič kapku tě na rohu Tonghua sv Lane 101 (通化街 101 巷 巷口). Tam je Přijďte Buy čaj obchod v Tonghua St Lane rohu 101. Chodit do Tonghua St Lane 101, jsme v první budovy na levé straně po první křižovatce. V prvním patře je tetovací salon. Když přijedete, stačí stisknout zvonek a dáme vám palce (Od Taoyuan letiště do centra města Taipei vás bude stát NT1300 taxíkem)

** Airbus č. 1960: Z letiště Taoyuan, se Airbus č. 2060 (NT145 za osobu) na Far Eastern Plaza Hotel (远东 饭店).
Když jste vysazeni na Far Eastern Plaza Hotel, budete na tr. 2 Dunhua S. Rd. Tváří v tvář silnici a zády do hotelu, odbočte vpravo a pěšky asi dvě minuty na Dunhua S. Rd.
Po absolvování parkoviště na pravé straně, mít právo na první křižovatce. Když se dáte vpravo, uvidíte 21. století znamení. Pokračovat v chůzi i po chodníku zastaví.
Po procházce posledních dvou křižovatek semaforu, na třetí světelné křižovatce je Family Mart samoobsluze na levé straně. Odbočit vlevo na Tonghua ulici.
Obraťte se přímo na Tonghua St Lane 101 (Tam je Přijďte Buy čaj obchod v Tonghua St Lane 101 rohu). Po první křižovatce, jsme v první budově na levé straně, přímo nad tetovacího salonu v prvním patře. Když přijedete, stiskněte bzučák, a necháme vás dovnitř (Tonghua St Lane 101 je před Linjiang ulici (noční trh ulice), takže pokud jste prošel Linjiang St, jste zašli příliš daleko.)

** Metrem: Náš hostel se nachází v blízkosti Liuzhangli u stanice metra linky Brown.
Od Liuzhangli MRT stanice, přes kruhový objezd na křižovatce Leli Rd. Poté, co začne chodit na Leli Rd., Mít právo obrátit na Tonghua ulici.
Procházka na Tonghua ulici, až se dostanete Tonghua St Lane 101 (Tam je Přijďte Buy čaj obchod v Tonghua St Lane rohu 101), a pak odbočte vpravo. Jsme v první budovy na levé straně po první křižovatce. V prvním patře je tetovací salon. Když přijedete, stačí stisknout zvonek a dáme vám palce