Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

JV's Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 6.0
 • Zabezpečení 9.0
 • Umístění 8.0
 • Zaměstnanci 9.0
 • Atmosféra 7.0
 • Čistota 7.0
 • Zařízení 6.0

Umístění

Ln.101, Tonghua St.

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Trasy:
Protože jsme se nachází vedle noční trh (velmi pohodlné, ale asi bude matoucí poprvé dostanete zde), takže prosím nesledují jen adresu - jen postupujte podle následujících pokynů !! Oni vám pomůže najít cestu snadno.

Zde je naše adresa v čínštině, takže pokud byste mohl, prosím, vytiskněte si to v případě, že je třeba se ptát místních lidí najít umístění:台北市通化街39巷50弄57號2樓(從通化街101巷巷口走進來1分鐘,我們就在刺青店樓上)

** Metrem: Náš hostel se nachází 5 minut chůze od XINYI Anhe stanice metra (červená čára) a 10 minut chůze od stanice metra Liuzhangli (Brown Line).
Ze stanice metra XINYIANHE, dostat ven z XINYI Anhe stanice metra Exit # 4, pak odbočte vpravo na křižovatce Xinyi Rd. a Tonghua St., a pěšky podél Tonghua sv Když uvidíte tento kout (COMEBUY čajovny & FAR EasTone mobilní telefony), tato
je linka 101 Tonghua St, odbočit vlevo do něj. Procházka na lince 101 po dobu 1 minuty, uvidíte Tattoo Shop v přízemí, jsme na vrcholu. Stiskněte bzučák vedle stříbrné dveře na levé straně.
Od stanice MRT Liuzhangli, přes kruhový objezd do křižovatky Leli Rd. Poté, co začnete chodit na Leli Rd., Mít právo obrátit na Tonghua ulici.
Procházka na Tonghua ulici, až se dostanete Tonghua St. Lane 101 (Je Přijďte Buy čajovny v Tonghua sv Lane 101 rohu), a pak odbočte vpravo. Jsme v první budově na levé straně po první křižovatce. V prvním patře je tetovací salon. Když přijedete, stačí stisknout zvonek a my vás necháme v.

** Airbus číslo 1960: Od Taoyuan letiště, vzít Airbus číslo 2060 (NT145 za osobu) a Far Eastern Plaza Hotel (遠東 飯店).
Když jste vysadil ve Far Eastern Plaza Hotel, budete v kap. 2, Dunhua S. Rd. Tváří v tvář na silnici a se zády do hotelu, odbočte vpravo a pěšky asi dvě minuty na Dunhua S. Rd.
Po absolvování parkoviště na pravé straně, mít právo na první křižovatce. Když se dáte vpravo, uvidíte 21. století znamení. Pokračovat pěšky i po chodníku zastaví.
Poté, co prošel kolem dvou semaforu křižovatky, na třetí světelné křižovatce je Family Mart samoobsluze na levé straně. Odbočit vlevo na Tonghua ulici.
Odbočit vpravo na Tonghua sv Lane 101 (Je Přijďte Buy čajovny v Tonghua sv Lane 101 rohu). Po první křižovatce, jsme v první budově na levé straně, přímo nad tetovacího salonu v prvním patře. Když přijedete stiskněte bzučák, a my vás necháme v. (Tonghua sv Lane 101 je před Linjiang ulici (noční trh ulice), takže pokud jste prošli Linjiang St. jste zašli příliš daleko.)

** Taxi: Zeptejte se na řidiče, aby vás klesnout na rohu Tonghua sv Lane 101 (通化街 101 巷 巷口). Tam je Přijďte Buy čajovny v Tonghua sv Lane 101 rohu. Chodit do Tonghua sv Lane 101; jsme v první budovy na levé straně po první křižovatce. V prvním patře je tetovací salon. Když přijedete, stačí stisknout zvonek a my vás necháme v. (Od Taoyuan letiště do Tchaj-peje v centru města bude stát NT1300 taxíkem)
 • Hodnota za peníze 6.0
 • Zabezpečení 9.0
 • Umístění 8.0
 • Zaměstnanci 9.0
 • Atmosféra 7.0
 • Čistota 7.0
 • Zařízení 6.0
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.