X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Istiklal Hostel

Divanyolu cad no 70, Sultanahmet/Fatih, Istanbul, Turecko

mapa a cestovní pokyny


88%Hodnocení

  • 90%Hodnota za peníze
  • 85%Zabezpečení
  • 97%Umístění
  • 87%Zaměstnanci
  • 87%Atmosféra
  • 87%Čistota
  • 81%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště Atatürk
Jeďte metrem ze země na letiště. Vezměte linky M1 do Zeytinburnu stanici. Změna zde pro tramvaje (linky T1) k Kabatas a vystupte na Sultanahmet nádraží. Po vypnutí vpravo tramvají hlavy a pěšky asi 50 metrů nahoru po ulici. Jsme hned vedle kávy sturbuck a Faros Hotel pod naší bulding thereis si ali usta dezert obchod recepce na terase našeho bulding.

Od letiště Sabiha Gokcen
Havataş autobusová společnost provozovat kyvadlovou dopravu na Taksim. Vystoupíte na náměstí Taksim. Zadejte metro a jít do vedení F1 na Kabatas (je tam jen jedna zastávka). Ukončete metrem a pak tramvají na Sultanahmet nádraží. Po vypnutí vpravo tramvají hlavy a pěšky asi 50 metrů nahoru po ulici. Jsme 3 dveře až od McDonalds.

Můžeme také uspořádat službu vyzvednutí z obou letišť. Napište nám o vašem příletu a řidič pozdraví vás u brány. Cena je 25 euro z letiště Atatürk a 50 EUR z letiště Sabiha Gokcen.

Od Otogar (Coach Station)
Většina autobusových společností nabízí kyvadlovou dopravu z Otogar. Udělejte si dopravu do Aksaray a pak tramvají (T1) k Kabatas. Vystoupíte z tramvaje na Sultanahmet nádraží. Po vypnutí vpravo tramvají hlavy a pěšky asi 50 metrů nahoru po ulici. Jsme 3 dveře až od McDonalds.

Od Sirkeci Vlakové nádraží
Jeďte tramvají (T1) k Bağcılar. Vystoupíte z tramvaje na Sultanahmet nádraží. Po vypnutí vpravo tramvají hlavy a pěšky asi 50 metrů nahoru po ulici. Jsme 3 dveře až od McDonalds.