X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do International Youth Hostel Lijiang

behind the parking lot of Mingzhen Plaza, (Jin Tian Hotel),Minzhu Rd, Lijiang, Čína

mapa a cestovní pokyny


77%Hodnocení

  • 82%Hodnota za peníze
  • 78%Zabezpečení
  • 84%Umístění
  • 66%Zaměstnanci
  • 71%Atmosféra
  • 85%Čistota
  • 76%Zařízení

Přeloženo: Google - 25 km od letiště Lijiang:
(A) + letištní autobus autobus (asi 1 hodinu): V Lijiang letiště vzít na letiště autobusem (20 juanů / osoba), přijel do města Lijiang Lantian Hotel (terminál), změňte autobus No1 (1 juan / osoba), vystupte na autobusové nádraží 'Mingzhen Guangchang "a přes silnici do dveří, můžete vidět ukazatel na Youth Hostel a po asi 10 metrů.
(B) + autobus na letiště taxi (asi 50 minut): Na letišti se autobus na letiště přijel do města Lijiang Lantian Hotel (terminál), změňte taxi (10 juanů, 3 km), přímo do Mingzhen Guangchang po (Jin Tian Hotel) parkování na parkovišti, aby uvidíte rozcestník na Youth Hostel.
(C) taxi (asi 30 minut): vzít si taxi přímo na letiště v Lijiang (100-120juanů), přímý přístup na Mingzhen Guangchang na cestě po Minzhu (Jin Tian Hotel) parkování na parkovišti vidět Youth Hostel rozcestník


- 1 km od autobusového nádraží Lijiang:
(A) autobusem (10 minut): bus č. 8 nebo No11, vystupte "MingzhenGuangchang" zastávka, přes silnici do dveří, můžete vidět Youth Hostel rozcestníku a po trati asi 10 metrů.
(B) Taxi (5 minut): Řekněte řidiči na parkovišti Jin Hotel Tian naproti "Xianyiyuan (hrabství nemocnice)" (požadavky na parkoviště uvnitř), 10 juanů za taxi.
(C) chůze (15 minut): Z terminálu a jděte přímo na západ 300 metrů (na levé straně vidět směr hory) je silniční Minzhu, pak odbočte vpravo a pěšky 700 m (pěšky přímo na sever), na druhé světelné křižovatce (křižovatka), budou moci vidět Jin Tian Hotel, které vedly k tomuto hotelovém parkovišti vidět Youth Hostel rozcestník


- 8 km od Lijiang nádraží:
(A) autobusem (asi 20 minut): Jeďte autobusem No18, vystupte na "Bilong Guangchang (White Dragon náměstí)" konečná stanice a asi 150 metrů po trati přes semafory křižovatek, parkování za Tian Jin Hotel, v parkovací vidět Youth Hostel rozcestníku a po trati asi 30 metrů (ve všech asi 300 metrů chůze)
(B) modrá minibus (cca 20 minut): vystupte "Mingzhen Guangchang" stanice (nebo "Xinyiyun (hrabství nemocnice)" stanice), vyšel po Mingzhen Guangchng (Jin Tian Hotel) parkoviště, na parkovišti vidět Youth Hostel rozcestník