Zdarma WiFi

Das Nest Budapest

Bezplatné storno Zarezervujte více než 2 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

9.2
1328 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

Das Nest Hostel je nedávno zrekonstruovaný střešní podkrovní byt v centru Budapešti, kde můžete zažít skutečný městský život.
Tato čtvrť nabízí nejoblíbenější restaurace, kavárny, bary, kluby a obchody v Budapešti.
Vzhledem k naší centrální poloze: vše je dosažitelné pěšky, ale pokud chcete prozkoumat trochu víc než centrum Budapešti, pak je také snadno dostupná veřejná doprava :)

Jsme malý, rustikální a útulný hostel pro 20 hostů, v 6 lůžkových pokojích se 3 pohodlnými salonky a dobře vybavenou kuchyní pro jakékoli vaření.

Náš personál je motivovaný, vstřícný a zkušený v pomoci se všemi druhy požadavků a má skvělý hudební vkus. Nenechte si ujít ani naše filmové večery na půdě!
Máme také osobní kontakty s několika místními bary, restauracemi, živými umělci a menšími festivaly v Maďarsku, aby byl váš pobyt nezapomenutelný a jedinečný.

Opravdu si užíváme hostování našich hostů a budapešť je tak nezapomenutelná, jaká je!

Poznámka: Netolerujeme žádný druh chování, které je diskriminační, ať už rasové, náboženské, etnické nebo sexuální.
Vyhrazujeme si právo odmítnout službu komukoli.

a my nejen skupinové rezervace, zejména rozlučky! Chceme zachovat rodinnou atmosféru!
V případě, že si stále chcete rezervovat a myslíte si, že se vaše skupina hodí, pošlete nám prosím e-mail předem.

Děkujeme za pochopení a brzy na viděnou :)

Tým Das Nest (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

Hosté

Umístění

Nejnovější recenze

09. 8. 2021
Skvělé, bez potíží. Rodinné prostředí, bezpečí.
Žena, 18-24
02. 3. 2018
Nice place, nice people. Quite near the centre. Absolutely I recomend this hostels! 🙂
Žena, 25-30
9.7
12. 3. 2024
Fantastic hostel right in the heart of Budapest, near popular areas and the tram/metro network, so easy access everywhere. Very nice and quiet location - and quiet hostel. Can be harder to meet people, but it has a very relaxed atmosphere and the staff are really friendly and willing to chat. I really enjoyed my time here - this is what hostels are about. I would stay again in the future.
Muž, 18-24

Zařízení